|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Pawcias itp to wszystko tłumaczy na podstawie domysłów, tak jak Oskar własnie, a regulamin brany dosłownie słowo w słowo jest po stronie artbory'ego. Bukmacher dał ciała, bo jakiś głąb tak skonstruował regulamin i się nie potrafią przyznać (albo rozumują tak jak Pawcias i Oskar - że gracz ma sie domyśleć o co chodzi czyli domniemywania). I zgadzam się, że tego typu punkty regulaminu są bezsensu, bo czemu ma to służyć? wiadome czemu - tylko temu aby potem mieć pretekst do zayebania kasy, więc po co w ogóle bonusy dają? dno i 100 metrów mułu, nastepnym razme wymyślą, że ubiegać się o bonus można tylko w dni deszczowe i też będzie furtka aby potem kasę zayebać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Nareszcie ktoś kto pisze prawdę. Dzięki Mazik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Pawcias itp to wszystko tłumaczy na podstawie domysłów, tak jak Oskar własnie, a regulamin brany dosłownie słowo w słowo jest po stronie artbory'ego. Bukmacher dał ciała, bo jakiś głąb tak skonstruował regulamin i się nie potrafią przyznać (albo rozumują tak jak Pawcias i Oskar - że gracz ma sie domyśleć o co chodzi czyli domniemywania). I zgadzam się, że tego typu punkty regulaminu są bezsensu, bo czemu ma to służyć? wiadome czemu - tylko temu aby potem mieć pretekst do zayebania kasy, więc po co w ogóle bonusy dają? dno i 100 metrów mułu, nastepnym razme wymyślą, że ubiegać się o bonus można tylko w dni deszczowe i też będzie furtka aby potem kasę zayebać. Bonusy są po to żeby grać. Jeżeli ktoś oszukuje musi się liczyć z konsekwencjami. Bukmacher nikogo w tym przypadku nie oszukał. Bronił się przed oszustwem ze strony klienta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Pawcias, czemu tak Ci przeszkadza dochodzenie swoich praw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
@artbory
Moja teoria jest taka, że sam nie jesteś uczciwy. Próbowałeś wyłudzić bonus. Nawet gdybym był milionerem nie zagrałbym remisu za 222 złote.
Zrobiłeś kontrę u innych buków na 1 i 2, ewentualnie lay remis na giełdzie. Oni dopisali Ci bonus przed rozpoczęciem meczu.
Tu zamiast spokojnie poobracać, znowu zagrałeś remis w Expekt za całą kwotę i kontrę u innych buków albo lay na giełdzie. W końcu ktoś w Expekt się dopatrzył i podpiął pod pasujący akurat punkt regulaminu.
Nie wmówisz mi że miałeś sen proroczy o remisie w tym meczu i dlatego zagrałeś ten zakład za całość. No halo Pawcias szanujmy się. To co może w regulaminie jeszcze powinien być punkt "Bonus należy spokojnie poobracać"  , przecież to jest każdego indywidualna sprawa na co gra i za jaką kwotę. Przy Twoim rozumowaniu, 100% graczy miałoby odbierane bonusy, no bo przecież "w końcu ktoś się dopatrzy i podepnie" - po co więc regulamin, skoro gracz go przestrzega tak jak powinien czyli słowo w słowo, a i tak potem to jest zależne od widzimisie buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Pawcias, czemu tak Ci przeszkadza dochodzenie swoich praw? Nie jetseś fair. Jesteś nieuczciwy. Dlatego. Miałbyś prawo płakać gdybyś sam był w porządku, ale nie jesteś. Dlatego nawet niejasny regulamin Expekt średnio mnie wzrusza, a Ciebie nie usprawiedliwia. ps. bardzo rzadko ale tym razem niestety Pawcias ma rację  Kiedy ostatnio nie miałem racji? Kiedy w ogóle nie miałem racji? @Mazik Mają napisać wprost, że nie wolno kontrować bonusów? To by brzmiało jak zachęta do kontrowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Bo zagrałem na remis? Kompletny nonsens.
To co można grać według Ciebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Pawcias - akurat granie na remis jest słaba opcją na kontrowanie, da się to zrobić o wiele prostszymi i lepszymi metodami. W sumie cokolwiek by zagrał to mógłbyś napisać to samo, bo to tylko Twoje domniemywanie. Co innego, gdyby grał na 1 i x2 w tym samym buku, wtedy czarno na białym wina gracza, a tak to zwykły przekręt ze strony buka. Właśnie po to buki robią regulaminy, żeby pewnych rzeczy nie można było robić, czyli np. min. kurs 2.00, 2-3 spotkania na kuponie itd itp, ale tutaj? artbory nie zrobił nic niezgodnego z regulaminem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Bo zagrałeś drugi raz to samo za bonus. Ile można tłumaczyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Właśnie po to buki robią regulaminy, żeby żeby nikt ich nie oszukiwał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Bo zagrałeś drugi raz to samo za bonus. Ile można tłumaczyć? To jest zgodne z regulaminem, ile można tłumaczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Zabrali Ci bonus? Tak. Czyli nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Zabrali Ci bonus? Tak. Czyli nie jest. Kolejna bzdura. To jest zgodne z regulaminem, wystarczy przeczytać. Amber Gold też w regulaminie nie miało, że zwiną kasę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Expekt też nie ma w regulaminie, że klienci mogą ich oszukiwać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Długo jeszcze będziemy sie tak przekomarzać? Mógłbyś mieć pretensje gdyby zabrali Ci pierwszy zakład wraz z kwotą którą tam ugrałeś. Przy drugim byłeś zbyt zachłanny.
Zapytam wprost: kto Cię oszukał i w jaki sposób? Jaką krzywdę poniosłeś?
Póki co wychodzi na to że Ty oszukałeś i jeszcze rościsz pretensje o zwrot kwoty, która Ci się nie należy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Expekt też nie ma w regulaminie, że klienci mogą ich oszukiwać. Nie kompromituj się, zagranie dwa razy na remis to oszustwo? Jak masz pisać takie bzdury, to się powstrzymaj, rozwadniasz temat. Może Pawcias = Oskar. Ten wątek dotyczy zwykłego przekrętu Expekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Ludzie nie grajcie dwa razy na to samo, bo będziecie zbyt zachłanni. Komedia, znalazł się obrońca uciśnionego buka, oszukiwanego w taki sposób, że są dwa wygrane zakłady. Tak nie może być. Powtarzam Ci nie kompromituj się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23 |
Strona o przekrętach Expekt powstanie, gdy będzie gotowa wysyłam link do Expekt, niech się nad sobą zastanowią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Idea bonusu 100% u buka polaga na tym, że wpłacasz, podwajasz wpłatę, obracasz.
Ty zrobiłeś wałek i jesteś wielce zdziwiony dlaczego bonus został anulowany. Kto tu się kompromituje? Nie lubię kłamstwa, tylko dlatego jeszcze z Tobą gadam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|