Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 61 1 2 21 22 23 24 25 60 61
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Max11
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by fechnerinho
Ergotelis @5,81

Betis @5,74 -->pedalskie DNB

Milan @3,87

NEC Nijmegen @11,70

Coś nie poszło poprzednio smile
Jak zagrałeś te 4 typy za taką samą stawkę to wychodzi na to że wyszłeś na niezły plus grin
Zawsze płasko gram.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
pacyfista, jesteś dla mnie prawie jak Bydle. Tylko on ma bardziej dosadne komenty od twoich grin

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by fechnerinho
pacyfista, jesteś dla mnie prawie jak Bydle. Tylko on ma bardziej dosadne komenty od twoich grin
laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły
laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
nawet celnego strzału nie oddało Atletico w pierwszej połowie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły

jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
AM słabizna 1 połowa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Vilaggio
nawet celnego strzału nie oddało Atletico w pierwszej połowie

athletico jak arsenal

trzeba znac swoje miejsce

czyli 3-cie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły

jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać
szykuj się na opróżnienie skrzynki priv, możesz dostać wiele pytań odnośnie dnia jutrzejszego laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły

jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać

a co pracownica sts-u ma do twojej wygranej

tam jest stała pensja 1200 netto

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać
Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
akurat znam kogos kto zna osobe pracujaca w sts-ie

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły

jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać

a co pracownica sts-u ma do twojej wygranej

tam jest stała pensja 1200 netto
widzisz pacyfek, naród zawistny.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ja tam zawsze chodziłem do jednej Pani Magdy z Gocławia w STS`ie i zawsze siano było w 2-3 godziny wink na jagiełłę przy większej wygranej zawsze mogła liczyć smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Biczu
ja tam zawsze chodziłem do jednej Pani Magdy z Gocławia w STS`ie i zawsze siano było w 2-3 godziny wink na jagiełłę przy większej wygranej zawsze mogła liczyć smile

piwo

spiewała tez do mikrofonu?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać
Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować smile
w 100 % racja
jak będziesz człowiekiem to będą cie traktowali po ludzku
ja nawet kilka razy podwoziłem kobitkę z sts`a do banku po pitachę

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Biczu
ja tam zawsze chodziłem do jednej Pani Magdy z Gocławia w STS`ie i zawsze siano było w 2-3 godziny wink na jagiełłę przy większej wygranej zawsze mogła liczyć smile

piwo

spiewała tez do mikrofonu?
nie nie wink nie było wymiany płynów w tym przypadku

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by aker
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać

A nie próbowałeś zostawiać im z wygranych jakiś bonusik ?

Miałbyś wtedy również "dzień doby",
a nie tylko " do widzenia ".

A już o czekaniu 2-3 dni,
to nawet nie wspomnę.

Pomyśl o tym. smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać
Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować smile
w 100 % racja
jak będziesz człowiekiem to będą cie traktowali po ludzku
ja nawet kilka razy podwoziłem kobitkę z sts`a do banku po pitachę
Proste piwo

Strona 23 z 61 1 2 21 22 23 24 25 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, forty, ANZELMO, rafal08, Sensei, Akhu, burbon), 1,752 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1