|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ergotelis @5,81
Betis @5,74 -->pedalskie DNB
Milan @3,87
NEC Nijmegen @11,70 Coś nie poszło poprzednio  Jak zagrałeś te 4 typy za taką samą stawkę to wychodzi na to że wyszłeś na niezły plus  Zawsze płasko gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
pacyfista, jesteś dla mnie prawie jak Bydle. Tylko on ma bardziej dosadne komenty od twoich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
pacyfista, jesteś dla mnie prawie jak Bydle. Tylko on ma bardziej dosadne komenty od twoich  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
nawet celnego strzału nie oddało Atletico w pierwszej połowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nawet celnego strzału nie oddało Atletico w pierwszej połowie athletico jak arsenal trzeba znac swoje miejsce czyli 3-cie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać szykuj się na opróżnienie skrzynki priv, możesz dostać wiele pytań odnośnie dnia jutrzejszego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać a co pracownica sts-u ma do twojej wygranej tam jest stała pensja 1200 netto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
akurat znam kogos kto zna osobe pracujaca w sts-ie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać a co pracownica sts-u ma do twojej wygranej tam jest stała pensja 1200 netto widzisz pacyfek, naród zawistny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja tam zawsze chodziłem do jednej Pani Magdy z Gocławia w STS`ie i zawsze siano było w 2-3 godziny  na jagiełłę przy większej wygranej zawsze mogła liczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja tam zawsze chodziłem do jednej Pani Magdy z Gocławia w STS`ie i zawsze siano było w 2-3 godziny  na jagiełłę przy większej wygranej zawsze mogła liczyć   spiewała tez do mikrofonu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować  w 100 % racja jak będziesz człowiekiem to będą cie traktowali po ludzku ja nawet kilka razy podwoziłem kobitkę z sts`a do banku po pitachę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja tam zawsze chodziłem do jednej Pani Magdy z Gocławia w STS`ie i zawsze siano było w 2-3 godziny  na jagiełłę przy większej wygranej zawsze mogła liczyć   spiewała tez do mikrofonu? nie nie  nie było wymiany płynów w tym przypadku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać A nie próbowałeś zostawiać im z wygranych jakiś bonusik ? Miałbyś wtedy również "dzień doby", a nie tylko " do widzenia ". A już o czekaniu 2-3 dni, to nawet nie wspomnę. Pomyśl o tym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować  w 100 % racja jak będziesz człowiekiem to będą cie traktowali po ludzku ja nawet kilka razy podwoziłem kobitkę z sts`a do banku po pitachę Proste
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|