|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Florida at Washington 1:05 PM Sanchez vs Hernandez
NY Yankees at Cleveland 7:05 PM Johnson vs Lee
San Diego at Philadelphia 7:05 PM Park vs Madson
Pittsburgh at NY Mets 7:10 PM Gorzelanny vs Trachsel
Boston at Tampa Bay 7:15 PM Wakefield vs Shields
Cincinnati at Atlanta 7:35 PM Mays vs Hudson
Baltimore at Chicago Sox 8:05 PM Ortiz vs Vazquez
Chicago Cubs at Milwaukee 8:05 PM Maddux vs Capuano
St. Louis at Houston 8:05 PM Ponson vs Buchholz
Toronto at Kansas City 8:10 PM Taubenheim vs Redman
LA Angels at Oakland 10:05 PM Escobar vs Loaiza
San Francisco at LA Dodgers 10:10 PM Cain vs Hendrickson
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Hehe to zdjecie bylo na pierwszej stronie dodatku sportowego do USA Today <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Usmialem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Boston-Tampa Bay BOS ma OuuOuuOu - gram over 9.5 1.87/2j
Toronto-Kansas City TOR OuuOuuOuuO - gram na over w 2 pierwszych meczach, over 10 1.95/1j KC ciąg WWLLWWLLWW - Po stronie gospodarzy rzuca ich najlepszy zawodnik, więc są szanse na ich wygraną i złamanie ciągu. KC 2.35/1j
Cincinnati-Atlanta CIN: Mays (0-5, 8.21)-ATL: Hudson (6-8, 4.57) Atlanta ma 5 overów z rzędu więc, zagrałem under 10 1.95/2j
St. Louis-Houston STL: Ponson (4-3, 5.60)-HOU: Buchholz (5-6, 5.36) STL ma 7 overów, więc gram under 10 1.91/2j --- Bilans typów MLB 220W-179L-12R +45,48j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4 |
Prezes grasz dzis na Win Boston?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Prezes grasz dzis na Win Boston? Napisal, ze gra over w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4 |
dzieki lupus za odp., ale slepy jeszcze nie jestem:). wnioskuje wiec, ze skoro prezes nie napisal, ze gra Win Boston to przerywa progresje na ich zwyciestwo (no ewentualnie sie jeszcze zastanawia bo marny na nich dzis kurs a perspektywa wyjazdu do CWS nie jest kuszaca) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
dzieki lupus za odp., ale slepy jeszcze nie jestem:). wnioskuje wiec, ze skoro prezes nie napisal, ze gra Win Boston to przerywa progresje na ich zwyciestwo (no ewentualnie sie jeszcze zastanawia bo marny na nich dzis kurs a perspektywa wyjazdu do CWS nie jest kuszaca) pozdrawiam Spoko, zawsze do uslug <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja tez czesto zamieniam proegresje sobie, to sie zdarza, i ludzie tak graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Skusilem sie na overki bsotonu oraz tor, duzo osob je gra w necie, chociaz wiadomo jak to z masowkami, licze ze jeden wejdzie minimum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
@tomekbud Dobrze wnioskujesz, przerywam progresje na wygraną Red Sox z kilku powodów. Nagle uszło z nich powietrze i grają słabo, mógłbym ciągnąć jeszcze kilka poziomów progresji, ale tak jak wspomniałeś mecze z Chicago nie wróżą nic dobrego. Wolę odpuścić i odrobić stratę na innych zespołach lub poczekać gdy będą lepiej grali. A najistotniejszy dla mnie był fakt, że w zeszłym roku też się na nich zawiodłem (trochę wtopiłem) i było to właśnie w okolicach meczu gwiazd.
Ja ich dziś nie gram, a oni pewnie wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Ahh ten Boston...
Boston-Tampa Bay 12-5 over 9.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,74j
Toronto-Kansas City 2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,35j, over 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Cincinnati-Atlanta 7-8 under 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j
St. Louis-Houston 2-4 under 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,82j --- Bilans typów MLB 223W-181L-12R +47,39j
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|