Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#615612 06/07/2006 13:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Florida at Washington 1:05 PM
Sanchez vs Hernandez

NY Yankees at Cleveland 7:05 PM
Johnson vs Lee

San Diego at Philadelphia 7:05 PM
Park vs Madson

Pittsburgh at NY Mets 7:10 PM
Gorzelanny vs Trachsel

Boston at Tampa Bay 7:15 PM
Wakefield vs Shields

Cincinnati at Atlanta 7:35 PM
Mays vs Hudson

Baltimore at Chicago Sox 8:05 PM
Ortiz vs Vazquez

Chicago Cubs at Milwaukee 8:05 PM
Maddux vs Capuano

St. Louis at Houston 8:05 PM
Ponson vs Buchholz

Toronto at Kansas City 8:10 PM
Taubenheim vs Redman

LA Angels at Oakland 10:05 PM
Escobar vs Loaiza

San Francisco at LA Dodgers 10:10 PM
Cain vs Hendrickson

Bonus: Unibet
#615613 06/07/2006 14:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W ramach OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kibice Atlanty

http://img385.imageshack.us/img385/4813/ergr1tr.jpg

#615614 06/07/2006 14:40
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Hehe to zdjecie bylo na pierwszej stronie dodatku sportowego do USA Today <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Usmialem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#615615 06/07/2006 15:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Boston-Tampa Bay
BOS ma OuuOuuOu - gram over 9.5 1.87/2j

Toronto-Kansas City
TOR OuuOuuOuuO - gram na over w 2 pierwszych meczach, over 10 1.95/1j
KC ciąg WWLLWWLLWW - Po stronie gospodarzy rzuca ich najlepszy zawodnik, więc są szanse na ich wygraną i złamanie ciągu. KC 2.35/1j

Cincinnati-Atlanta
CIN: Mays (0-5, 8.21)-ATL: Hudson (6-8, 4.57)
Atlanta ma 5 overów z rzędu więc, zagrałem under 10 1.95/2j

St. Louis-Houston
STL: Ponson (4-3, 5.60)-HOU: Buchholz (5-6, 5.36)
STL ma 7 overów, więc gram under 10 1.91/2j
---
Bilans typów MLB 220W-179L-12R +45,48j

#615616 06/07/2006 17:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
Prezes grasz dzis na Win Boston?

#615617 06/07/2006 18:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Prezes grasz dzis na Win Boston?

Napisal, ze gra over w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#615618 06/07/2006 18:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
dzieki lupus za odp., ale slepy jeszcze nie jestem:).
wnioskuje wiec, ze skoro prezes nie napisal, ze gra Win Boston to przerywa progresje na ich zwyciestwo (no ewentualnie sie jeszcze zastanawia bo marny na nich dzis kurs a perspektywa wyjazdu do CWS nie jest kuszaca)
pozdrawiam

#615619 06/07/2006 18:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
dzieki lupus za odp., ale slepy jeszcze nie jestem:).
wnioskuje wiec, ze skoro prezes nie napisal, ze gra Win Boston to przerywa progresje na ich zwyciestwo (no ewentualnie sie jeszcze zastanawia bo marny na nich dzis kurs a perspektywa wyjazdu do CWS nie jest kuszaca)
pozdrawiam

Spoko, zawsze do uslug <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja tez czesto zamieniam proegresje sobie, to sie zdarza, i ludzie tak graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#615620 06/07/2006 19:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Skusilem sie na overki bsotonu oraz tor, duzo osob je gra w necie, chociaz wiadomo jak to z masowkami, licze ze jeden wejdzie minimum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#615621 06/07/2006 23:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
@tomekbud
Dobrze wnioskujesz, przerywam progresje na wygraną Red Sox z kilku powodów. Nagle uszło z nich powietrze i grają słabo, mógłbym ciągnąć jeszcze kilka poziomów progresji, ale tak jak wspomniałeś mecze z Chicago nie wróżą nic dobrego. Wolę odpuścić i odrobić stratę na innych zespołach lub poczekać gdy będą lepiej grali. A najistotniejszy dla mnie był fakt, że w zeszłym roku też się na nich zawiodłem (trochę wtopiłem) i było to właśnie w okolicach meczu gwiazd.

Ja ich dziś nie gram, a oni pewnie wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#615622 07/07/2006 07:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Ahh ten Boston...

Boston-Tampa Bay
12-5 over 9.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,74j

Toronto-Kansas City
2-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,35j, over 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j

Cincinnati-Atlanta
7-8 under 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j

St. Louis-Houston
2-4 under 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,82j
---
Bilans typów MLB 223W-181L-12R +47,39j


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, forty, Akhu, Lukasz111, $-man, aker, betowiec), 788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1