Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 29 1 2 22 23 24 25 26 28 29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by michael89
Originally Posted by Gaske
Smarzowskiego? Warto.

chyba Wałesa jest Wajdy

Tfu. Przeczytałem Wesele. grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Zapowiada się fantastycznie


Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Walking Dead S04E09 już jest jakby komuś się zapomniało smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
W piatek bedzie dostepny caly drugi sezon House of Cards.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Luther, odcinek ostatni 3 serii... Tak spieprzyć taki serial :/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Poljot
Luther, odcinek ostatni 3 serii... Tak spieprzyć taki serial :/

No słabo trochę na koniec.

Pierwszy sezon spoko.
Drugi miazga.
Trzeci miazga, ale pierwsze 3 odcinki.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Ktoś coś poleci w tym stylu? Bo z tego co czytałem to sezonu 4-ego nie będzie. Możliwe, że będzie tylko jaki prequel.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
ponoć coś zrobią pod Alice Morgan, ta rola borderki z NPD <3 mistrzostwo aplauz az chce sie ją z taką luboscią poklepac po glowce, jej teksty i mimika klasa

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Czytałem, że ma być tylko jakiś odcinek skąd wziął się pościg za pedofilem. Siłą rzeczy miejsca dla Alice tam nie będziesz. A cieszyłem się na widok każdej sceny z nią smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Her, American Hustle - oba filmy super, ciekawe, niestandardowe historie, lubie jak scenariusz nie jest napisany od kopa tylko dobrze przemyslany wraz z szczegółami. A dzięki temu obsada w obu filmach mogła się wykazać i to zrobiła.

Wilk, The Counselor - na przeciwnym biegunie. Wilk może jeszcze ujdzie, bo jest o niebo lepiej zrobiony (choć nie bylo żadnej potrzeby rozciągać go do 3ech godzin). Natomiast Adwokat...dno po prostu, zwłaszcza na tle ostatniej wysypki filmowej wśród której jest sporo solidnych pozycji (lub o wiele więcej niż solidnych jak te powyżej) i taka szmira nie ujdzie co cichu wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
The wolf of wall street - 6/10 maks. DiCaprio ratuje film, Hill też niezły. Rozczarowanie.

Spring breakers - tutaj drugą stronę. Reżyser momentami balansuje mniędzy artyzmem a kiczem. Przeciętny scenariusz wyciśnięty do końca. Dla mnie bomba 8/10.

Army of darkness (1992) - coraz rzadziej ogladając film zdarza mi się pomysleć "o k*wa czegos takiego jeszcze nie widziałem". Polecam na odmużdżenie. 7/10

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by mat2000
Spring breakers - tutaj drugą stronę. Reżyser momentami balansuje mniędzy artyzmem a kiczem. Przeciętny scenariusz wyciśnięty do końca. Dla mnie bomba 8/10.


Lol.

Te 8/10 to chyba za mlode dupy przy ktorych mozna sobie zmarszczyc freda. Film tragedia.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by mat2000
Spring breakers - tutaj drugą stronę. Reżyser momentami balansuje mniędzy artyzmem a kiczem. Przeciętny scenariusz wyciśnięty do końca. Dla mnie bomba 8/10.


Lol.

Te 8/10 to chyba za mlode dupy przy ktorych mozna sobie zmarszczyc freda. Film tragedia.

Jeżeli tylko tyle zobaczyłeś, to niech będzie, że za dupy.

Sierpień w Hrabstwie Osage - 8/10

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Obejrzałem wczoraj Adwokata. Dobry reżyser, zajebista obsada, a sam film nie nadaje sie do ogladania. Odradzam zabieranie sie za ten gniot.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Już kiedyś o tym serialu pisałem - Line of Duty świetny brytyjski procedural policyjny. Przypominam o nim dlatego, że niedawno rozpoczął się drugi sezon.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by mat2000
Sierpień w Hrabstwie Osage - 8/10

Potwierdzam.

Mocno się niestety rozczarowałem na:

http://www.filmweb.pl/film/Sekretne+życie+Waltera+Mitty-2013-107587

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zgadzam sie, bez szalu.
W zasadzie tylko krajobrazy mi sie podobaly smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
ostatnio tez sporo ogladalem

1. Wilk z Wall Street - fajne, szybkie kino, na ktorym nie da sie nudzic, wreszcie pokazane jak cpaja na szczycie. 8/10

2. Polowanie - dotyka ciekawego problemu, gdzie dziewczynka posadza znajomego rodziny o pokazanie narzadu do sikania, a on tego nie zrobil. Historia ciekawa, ale opowiedziana w zbyt dlugi sposob. 6/10

3. Walesa - widac, ze Bolek siedzial obok Wajdy i mu mowil co ma byc. 3/10

4. Terminal - stary film z 2004 z Hanksemm. Bardzo dobre kino, tak powinny wlasnie wygladac filmy, poczatek, rozwiniecie zakonczenie plus nutka przeslania oraz refleksji. Tzw. stara szkola. 8,5-10

5. Ani slowa wiecej - obejrzalem tylko dlatego, ze gral tam Gandolfini. Raczej nudny film, nie ma sie tam na czym skupic, przez co mysli sie o swoim zyciu i popada w melancholie. 2/10

6. Kontrabanda - koles pomaga szwagrowi zrobic ostatni skok. Sposob na przemyt sciagniety z filmu "Dawno temu w Ameryce. Totalna nuda. 2/10

7. American Hustle - idea na film dobra, wykonanie juz troche gorsze. Film powinien byc bardizej klimatyczny, dzieje w sie fajnych czasach dla USA. Troche sie ciagnie, ale daje rade. 6/10


Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Self-Confident
3. Walesa - widac, ze Bolek siedzial obok Wajdy i mu mowil co ma byc. 3/10

Polecam!

http://www.ceneo.pl/26533773

Sorry za OT.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Wilk z Wall Street - generalnie film o bzykaniu, bez większej refleksji, ale rozrywka jest dobra 7/10

Wyścig - zdecydowanie najlepszy film obok Grawitacji (ale to inny rodzaj publiki i kina) zeszłego roku, 10/10

Igrzyska Śmierci 2 - lepiej mi się oglądał niż pierwszą część, przywoity film 7/10

Dallas Buyers Club - dobry film, bez oznak geniuszu, bardzo dobra rola Matthew McConaughey, typowy film jednego aktora 7/10

True Detective - Matthew McConaughey przeszedł ostatnio metamorfozę, zerwał z komediami i gra naprawdę świetne role. Tutaj serial spod znaku HBO, co już jest gwarantem jakości. To dopiero początek serialu, akcja się rozwija, nie jest specjalnie porywająca, ale serial na razie robi bardzo dobre wrażenie ze względu na klimat i grę aktorską Matthew McConaughey i Woody Harelsona. Ciekawe jak się rozwinie.

Strona 24 z 29 1 2 22 23 24 25 26 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1