Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 40 1 2 13 14 15 16 17 39 40
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Hellraiser
aktualnie grający z tej listy

Bellucci, Lorenzi i Estrella reszta już jest w drodze.

estrella to na 100% dzis tank zaduzo gral ostatnio musi cos odpoczac przed kwalami co do reszty to sam nie wiem
pewnie przed finalem bedzie tankowa bo juz wie jaka bedzie mial drabinke w kw

Losowanie w Poniedziałek, więc trzeba decydować teraz albo zostać juz do końca

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by luki3232
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Hellraiser
aktualnie grający z tej listy

Bellucci, Lorenzi i Estrella reszta już jest w drodze.

estrella to na 100% dzis tank zaduzo gral ostatnio musi cos odpoczac przed kwalami co do reszty to sam nie wiem
pewnie przed finalem bedzie tankowa bo juz wie jaka bedzie mial drabinke w kw

Losowanie w Poniedziałek, więc trzeba decydować teraz albo zostać juz do końca
nad czym decydowac jak dzisiaj wygra to jutro final spokojnie na poniedzialek sie wyrobi

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Cześć Panowie!
Ivo jak mogłeś z gejem z kitką przegrać? confused

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by luki3232
nad czym decydowac jak dzisiaj wygra to jutro final spokojnie na poniedzialek sie wyrobi

Są takie typy tenisistów że jednak na weekend lubieją się zawinąć już na ten inny turniej poczuć smak większego miasta, impreza, a turniej obok i wpisowe to już swoją drogą.

No i jeszcze jest przejście z mączki na te wolne hc, jeśli ktoś chce zaistnieć i jednak powalczyć w kwalach to jednak parę dni przed losowaniem i grą wolą pograć na tych kortach.

2 wygrane mecze na kwalach - i jest 13k zielonych.

wygranie Salinas - 5k zielonych


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
No nic trzeba wrócić do normalnego grania.

Kenny & Bhupathi/Bopanna @ 2.38

Olivo @ 2.54

Rola @ 1.50

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Kurwa mac grin
Ogladalem w nocy Ferrer-Anderson.
Usnalem przy 6-2 *1-1 *30-15. Czemu Dziku skreczowal? On nie kreczuje, wiec cos powaznego musialo mu sie stac. Kostka? Cos gorszego?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by seneka1
Cześć Panowie!
Ivo jak mogłeś z gejem z kitką przegrać? confused

normalnie, ja tego z kitką zagrałem smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Pawka
Originally Posted by seneka1
Cześć Panowie!
Ivo jak mogłeś z gejem z kitką przegrać? confused

normalnie, ja tego z kitką zagrałem smile
"tego"?
A od kiedy ErraniATP to on?

Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
coś z nogą(możliwe jakeiś naderwanie mięśnia,tak to wyglądało z mojej perspektywy),przy dobiegu do piłki i wykroku... najpierw masowany na korcie,pózniej przerwa w szatni,wrócił przy servisie Andersona ,3 piłki do żadnej nie doszedł,choć starał się zerwać,ale widać że nie pozwalała na to kontuzja.Anderson niczego specjalnego wczoraj nie grał,dziś Dogo powinien spokojnie poskładać Andersa

Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
na dziś Dogo,Delbonis,Klizan,Lopez/Mirnyj boks

Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by HKG
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj?

Nieźle się chłopak urwał oby to nie było jeden wyskok i koniec.

Ten murzynek z którym gra to chyba finalista mistrzostw Francji jak się nie mylę, ale to nie ma nic do rzeczy

Niech Kamilek melduje sie w finale.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Robi się ciąg na tego Olivio.

Mecz dopiero ok. 21.
Jak za dużo kasy na niego pójdzie,
to mogą chcieć coś " odkręcić ". smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Suarez powinna ograc Klare ta zaduzo meczy ma w nogach ...

Lorenzi
Klizan
C.Garcia

kursy zawyzone szanse napewno sa

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
A
ACB Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by HKG
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj?

Nieźle się chłopak urwał oby to nie było jeden wyskok i koniec.

Ten murzynek z którym gra to chyba finalista mistrzostw Francji jak się nie mylę, ale to nie ma nic do rzeczy

Niech Kamilek melduje sie w finale.

o której i gdzie gra?

Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
Originally Posted by ACB
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by HKG
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj?

Nieźle się chłopak urwał oby to nie było jeden wyskok i koniec.

Ten murzynek z którym gra to chyba finalista mistrzostw Francji jak się nie mylę, ale to nie ma nic do rzeczy

Niech Kamilek melduje sie w finale.

o której i gdzie gra?

gra teraz, o final. itf cartagena. Iset w plecy 4:6. Mysle nad drugim dla Kamila @3.75 choc meczyl mocno swoje podanie hmm

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
A
ACB Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
c'mon po drugiego seta boks

Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
Kamil złapałny @3 na drugi set. Czymiej serwis swoj uff

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
A
ACB Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
i oddał frown walcz chłopie boks

Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
HKG Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
tylko 3 z 7 swoich gemow serwisowych utrzymal.. Raczej nic juz z tego nie bedzie (choc chcialbym sie mylic)

Strona 15 z 40 1 2 13 14 15 16 17 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1