|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
aktualnie grający z tej listy
Bellucci, Lorenzi i Estrella reszta już jest w drodze. estrella to na 100% dzis tank zaduzo gral ostatnio musi cos odpoczac przed kwalami co do reszty to sam nie wiem pewnie przed finalem bedzie tankowa bo juz wie jaka bedzie mial drabinke w kw Losowanie w Poniedziałek, więc trzeba decydować teraz albo zostać juz do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
aktualnie grający z tej listy
Bellucci, Lorenzi i Estrella reszta już jest w drodze. estrella to na 100% dzis tank zaduzo gral ostatnio musi cos odpoczac przed kwalami co do reszty to sam nie wiem pewnie przed finalem bedzie tankowa bo juz wie jaka bedzie mial drabinke w kw Losowanie w Poniedziałek, więc trzeba decydować teraz albo zostać juz do końca nad czym decydowac jak dzisiaj wygra to jutro final spokojnie na poniedzialek sie wyrobi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Cześć Panowie! Ivo jak mogłeś z gejem z kitką przegrać? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
nad czym decydowac jak dzisiaj wygra to jutro final spokojnie na poniedzialek sie wyrobi Są takie typy tenisistów że jednak na weekend lubieją się zawinąć już na ten inny turniej poczuć smak większego miasta, impreza, a turniej obok i wpisowe to już swoją drogą. No i jeszcze jest przejście z mączki na te wolne hc, jeśli ktoś chce zaistnieć i jednak powalczyć w kwalach to jednak parę dni przed losowaniem i grą wolą pograć na tych kortach. 2 wygrane mecze na kwalach - i jest 13k zielonych. wygranie Salinas - 5k zielonych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
No nic trzeba wrócić do normalnego grania.
Kenny & Bhupathi/Bopanna @ 2.38
Olivo @ 2.54
Rola @ 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Kurwa mac  Ogladalem w nocy Ferrer-Anderson. Usnalem przy 6-2 *1-1 *30-15. Czemu Dziku skreczowal? On nie kreczuje, wiec cos powaznego musialo mu sie stac. Kostka? Cos gorszego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Cześć Panowie! Ivo jak mogłeś z gejem z kitką przegrać?  normalnie, ja tego z kitką zagrałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Cześć Panowie! Ivo jak mogłeś z gejem z kitką przegrać?  normalnie, ja tego z kitką zagrałem  "tego"? A od kiedy ErraniATP to on?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140 |
coś z nogą(możliwe jakeiś naderwanie mięśnia,tak to wyglądało z mojej perspektywy),przy dobiegu do piłki i wykroku... najpierw masowany na korcie,pózniej przerwa w szatni,wrócił przy servisie Andersona ,3 piłki do żadnej nie doszedł,choć starał się zerwać,ale widać że nie pozwalała na to kontuzja.Anderson niczego specjalnego wczoraj nie grał,dziś Dogo powinien spokojnie poskładać Andersa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2013
Posty: 140 |
na dziś Dogo,Delbonis,Klizan,Lopez/Mirnyj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425 |
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj? Nieźle się chłopak urwał oby to nie było jeden wyskok i koniec. Ten murzynek z którym gra to chyba finalista mistrzostw Francji jak się nie mylę, ale to nie ma nic do rzeczy Niech Kamilek melduje sie w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Robi się ciąg na tego Olivio. Mecz dopiero ok. 21. Jak za dużo kasy na niego pójdzie, to mogą chcieć coś " odkręcić ". 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Suarez powinna ograc Klare ta zaduzo meczy ma w nogach ...
Lorenzi Klizan C.Garcia
kursy zawyzone szanse napewno sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj? Nieźle się chłopak urwał oby to nie było jeden wyskok i koniec. Ten murzynek z którym gra to chyba finalista mistrzostw Francji jak się nie mylę, ale to nie ma nic do rzeczy Niech Kamilek melduje sie w finale. o której i gdzie gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425 |
Kamil @3.5 dalej do gry dzisiaj? Nieźle się chłopak urwał oby to nie było jeden wyskok i koniec. Ten murzynek z którym gra to chyba finalista mistrzostw Francji jak się nie mylę, ale to nie ma nic do rzeczy Niech Kamilek melduje sie w finale. o której i gdzie gra? gra teraz, o final. itf cartagena. Iset w plecy 4:6. Mysle nad drugim dla Kamila @3.75 choc meczyl mocno swoje podanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
c'mon po drugiego seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425 |
Kamil złapałny @3 na drugi set. Czymiej serwis swoj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,124 |
i oddał  walcz chłopie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2014
Posty: 425 |
tylko 3 z 7 swoich gemow serwisowych utrzymal.. Raczej nic juz z tego nie bedzie (choc chcialbym sie mylic)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|