|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 552 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
"Witam Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni. Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "
jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 630
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 630 |
Kacpro ale WPŁATA bedzie z mojego konta ... nie bedzie kloptou ? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Dla nowych uzytkownikow baw! 50 euro bonus ! Przy wplacie 50e baw podwaja o kolejne 50e konto! = 100e ! zobacz tutaj [ betandwin.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Pewnie chcą zagarną kasę kolejnych nowych graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
"Witam Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni. Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "
jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem Przypominam ze podszywanie sie pod inna osobe, np. dowodem osobistym w Polsce grozi do 2 lat więzienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> , także lepiej do nauki a nie do bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
"Witam Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni. Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "
jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem Przypominam ze podszywanie sie pod inna osobe, np. dowodem osobistym w Polsce grozi do 2 lat więzienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> , także lepiej do nauki a nie do bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> masz racje,ale tu nie bedzie żaden problem,jeśli wszystko bedzie wykonane tak jakby jego matka sobie grała.Nikt nie zabroni siedzieć mu przed monitorem i sobie za to grać i nikt tego nie sprawdzi,jeśli mama mu daje pieniądze i sie zgadza,żeby tak było to neich ma,ani to oszustwo ani nic,pozatym że niby wiek sie nei zgadza.Tu nie mamy przykładu 50 kont na jedno IP itp,tylko młody chciał pograć,więc jako mama czemu nie.Jesli mu pozwala to nikt o tym wiedzieć nei musi,a i BAW nei może zrobić problemu,bo nie jest w stanie kontrolować kto siada przed monitorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway) jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway) jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata. Chylę czoła Twoim Rodzicom - wzór tolerancji - ale jak dla mnie również glupoty. Bez obrazy - nie to mialem na mysli!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Krajan chylę czoła Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway) jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata. bukmacherstwo nie jest dla dzieci....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway) jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata. bukmacherstwo nie jest dla dzieci.... Z tego co można zauważyć jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, a potem nie potrafi się zaliczyć matury na 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 354 |
mam pytanie odnosnie takiej kwesti , chodzi o promocje :
Przed wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w betandwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), w przeciwnym razie bonus przepada. Użycie bonusu na inne produkty oferowane przez betandwin (Supertoto, Casino, Poker, Games) jest niemożliwe.
wplacona kwota musi byc wniesiona co najmniej 1 raz , czyli musze zagrac , (jezeli wplacilem 140zł) raz za calosc czyli za 140zł czy moge zagrac np. 2 razy za 50zł i raz za 40 zł . I odnosnie bonusu mam takie samo pytanie czy musze zagraz 3 razy za 140 zł? czy zalozmy 6 razy po 70 zł .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
myśleć - czy to takie ciężkie?: Musisz zagrać za 140PLNx4(1wpłata+3bonus)= 560PLN a czy zagrasz 280 kuponów po 2PLN czy 1 za 560PLN - to już wsio ryba - chyba jasno to wytłumaczyłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway) jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata. bukmacherstwo nie jest dla dzieci.... ...ktore w dodatku nie umieja pisac po polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
czy paszport jako dokument moze posluzyc mi do wyplaty?? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway) jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata. bukmacherstwo nie jest dla dzieci.... ...ktore w dodatku nie umieja pisac po polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Właśnie że jest brakuje mi jednego miesiące więc jaki problem, za miesiąc będe mógł już legalnie grać!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
czy paszport jako dokument moze posluzyc mi do wyplaty?? pozdrawiam Oczywiście jakikolwiek dowód tożsamośći może być paszport...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Właśnie że jest brakuje mi jednego miesiące więc jaki problem, za miesiąc będe mógł już legalnie grać!!! to graj dziecko za miesiac, a nie juz teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|