Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Post deleted by Conrad

Bonus: Unibet
#618073 16/07/2006 11:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
"Witam
Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni.
Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "

jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem

#618074 16/07/2006 11:56
Dołączył: Jul 2006
Posty: 630
addict
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 630
Kacpro ale WPŁATA bedzie z mojego konta ... nie bedzie kloptou ? :>

#618075 16/07/2006 12:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Dla nowych uzytkownikow baw! 50 euro bonus !

Przy wplacie 50e baw podwaja o kolejne 50e konto! = 100e !

zobacz tutaj [betandwin.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
Pewnie chcą zagarną kasę kolejnych nowych graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618076 16/07/2006 13:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
"Witam
Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni.
Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "

jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem
Przypominam ze podszywanie sie pod inna osobe, np. dowodem osobistym w Polsce grozi do 2 lat więzienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> , także lepiej do nauki a nie do bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#618077 16/07/2006 13:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Quote
"Witam
Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni.
Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "

jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem
Przypominam ze podszywanie sie pod inna osobe, np. dowodem osobistym w Polsce grozi do 2 lat więzienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> , także lepiej do nauki a nie do bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


masz racje,ale tu nie bedzie żaden problem,jeśli wszystko bedzie wykonane tak jakby jego matka sobie grała.Nikt nie zabroni siedzieć mu przed monitorem i sobie za to grać i nikt tego nie sprawdzi,jeśli mama mu daje pieniądze i sie zgadza,żeby tak było to neich ma,ani to oszustwo ani nic,pozatym że niby wiek sie nei zgadza.Tu nie mamy przykładu 50 kont na jedno IP itp,tylko młody chciał pograć,więc jako mama czemu nie.Jesli mu pozwala to nikt o tym wiedzieć nei musi,a i BAW nei może zrobić problemu,bo nie jest w stanie kontrolować kto siada przed monitorem

#618078 16/07/2006 19:00
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.

#618079 16/07/2006 19:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.
Chylę czoła Twoim Rodzicom - wzór tolerancji - ale jak dla mnie również glupoty.

Bez obrazy - nie to mialem na mysli!

#618080 16/07/2006 22:42
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Krajan chylę czoła Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618081 16/07/2006 22:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.

bukmacherstwo nie jest dla dzieci....

#618082 17/07/2006 08:20
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Quote
Quote
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.

bukmacherstwo nie jest dla dzieci....
Z tego co można zauważyć jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, a potem nie potrafi się zaliczyć matury na 30% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

#618083 17/07/2006 09:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 354
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 354
mam pytanie odnosnie takiej kwesti , chodzi o promocje :

Przed wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w betandwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), w przeciwnym razie bonus przepada. Użycie bonusu na inne produkty oferowane przez betandwin (Supertoto, Casino, Poker, Games) jest niemożliwe.

wplacona kwota musi byc wniesiona co najmniej 1 raz , czyli musze zagrac , (jezeli wplacilem 140zł) raz za calosc czyli za 140zł czy moge zagrac np. 2 razy za 50zł i raz za 40 zł
. I odnosnie bonusu mam takie samo pytanie czy musze zagraz 3 razy za 140 zł? czy zalozmy 6 razy po 70 zł .

#618084 17/07/2006 10:49
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
myśleć - czy to takie ciężkie?:
Musisz zagrać za 140PLNx4(1wpłata+3bonus)= 560PLN
a czy zagrasz 280 kuponów po 2PLN czy 1 za 560PLN - to już wsio ryba - chyba jasno to wytłumaczyłem

#618085 17/07/2006 12:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.

bukmacherstwo nie jest dla dzieci....

...ktore w dodatku nie umieja pisac po polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#618086 17/07/2006 14:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
czy paszport jako dokument moze posluzyc mi do wyplaty?? pozdrawiam

#618087 17/07/2006 15:37
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
Quote
Quote
Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.

bukmacherstwo nie jest dla dzieci....

...ktore w dodatku nie umieja pisac po polsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Właśnie że jest brakuje mi jednego miesiące więc jaki problem, za miesiąc będe mógł już legalnie grać!!!

#618088 17/07/2006 15:38
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
czy paszport jako dokument moze posluzyc mi do wyplaty?? pozdrawiam

Oczywiście jakikolwiek dowód tożsamośći może być paszport...

#618089 17/07/2006 15:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Właśnie że jest brakuje mi jednego miesiące więc jaki problem, za miesiąc będe mógł już legalnie grać!!!

to graj dziecko za miesiac, a nie juz teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 9
Post deleted by Conrad

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Post deleted by Conrad

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1