Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 44 z 47 1 2 42 43 44 45 46 47
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
O co chodzi z tym Poznaniem? Tak dobrze grali czy chodzi o tego gola w 95 minucie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Lech blush

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Pescara 0.0 @2.10 boks


piwo

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Originally Posted by Sztrop
O co chodzi z tym Poznaniem? Tak dobrze grali czy chodzi o tego gola w 95 minucie?

Pietruszka dla Podbeskidzia na 1-1 z 40 metrów gola zapakował i w 95 min ostatnia akcja meczu Możdzęn z 20metrów z wolnego gol w okienko smile stadiony świata smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by fechnerinho
Dedykacja muzyczna dla Analityka od Bitka


a nie ma?

juz to 3 osoby zauwazyly, jak nie wiecej

to wina analityka ze taka atmosfera
to wina analityka ze cos tam
to wina ble ble ble

wez sie chlopie rozplacz, chusteczki podać

zajmij sie typowaniem, kopenhaga wdupila i sie chlop wyzywa

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by analityk
Originally Posted by bitnap
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje

za grosz honoru ...

normalnie sie pytam
ty masz chlopie depresje jakąs

i OBSESJE na moim punkcie
to juz jest choroba idz sie leczyć chlopie !!!

wqurwiony chlopaczek bo ktos tez umie dobrze typować i pozniej na dodatek plecie glupoty że zgapiłem od niego typy i ulozylem duble, no szok

nie wytrzymales i ignora odwolales hehe?
wtrącę się...
Tu nei chodzi kompletnie o typowanie tylko o to całe Twoje pierdolenie !
I fakt, fałszywość i zawiść przemawia przez Ciebie.
Powodzenia w dążeniu do bycia błaznem mecz.pl, bo 90% ludzi oddałoby głos właśnie na Ciebie Daro !

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by vindom
Originally Posted by bitnap
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje

za grosz honoru ...

do kogoś już się tak łasił, tylko zapomniałem do kogo

on zdazyl wejsc w dupe kazdemu kto trafil pare typow z rzedu

ten typ tak ma

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Maciej Murawski: "Jest też taki przepis, że jak się wszyscy sczepią, trzeba dwóch ukarać"

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by vindom
Maciej Murawski: "Jest też taki przepis, że jak się wszyscy sczepią, trzeba dwóch ukarać"
laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
idźta się wszyscy malkontenci, nadufani gówniarze i zakompleksieni trolowcy leczyć! Na nogi!! bo na głowę już za późno!!

Grzejecie się między sobą na gadu-gadu,
dajcie innym poczytać nieraz treściwe info i analizy innych a także podyskutujcie choć trochę na temat sportu.

Gratki dla Dewejki!
Taka propozycja, myślę że pozostała część zainteresowana Twoimi typami będzie też "za" : Załóż chłopie osobny temat wink

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
dzieki Rafa. domyslam sie ze oprocz tych 2 strzalow to przez 90 minut mozna bylo grac w snake na telefonie

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by analityk
Originally Posted by bitnap
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje

za grosz honoru ...

normalnie sie pytam
ty masz chlopie depresje jakąs

i OBSESJE na moim punkcie
to juz jest choroba idz sie leczyć chlopie !!!

wqurwiony chlopaczek bo ktos tez umie dobrze typować i pozniej na dodatek plecie glupoty że zgapiłem od niego typy i ulozylem duble, no szok

nie wytrzymales i ignora odwolales hehe?
wtrącę się...
Tu nei chodzi kompletnie o typowanie tylko o to całe Twoje pierdolenie !
I fakt, fałszywość i zawiść przemawia przez Ciebie.
Powodzenia w dążeniu do bycia błaznem mecz.pl, bo 90% ludzi oddałoby głos właśnie na Ciebie Daro !

Daro? jak ja tepie zawisc bo juz sie z nia styknalem tyle razy jak bylem za granica i przyjezdzalem do polski i z kims rozmawialem, to samo teraz, gul skacze zawistnikom jak sie ma cos swojego

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
analityk u mnie jestes na ignorze bez przerwy, ludzie cie cytuja i niestety musze czytac twoje wypociny w stylu "moj din jest najdluzszy"

natomiast co do tego, ze jestes zwykla falszywa, niewdziewczna menda to chyba malo kto ma watpliwosci

nie czujesz tak po ludzku, ze cos jest nie tak jak w jednej chwili lizesz komus dupe a w drugiej obrazasz?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Tom ten niby blazen ma :

YIELD
36,73%


i na tym skonczmy

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
dobra, to nie ma sensu
Pzdr wzystkim bez wyjątku
do jutra

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
No niesttey Drogheda 2;2 czyli po systemie.. ale brakowalo niewiele.. typow 1.1-1.3 gdyby weszlo z wkladu 1200 byloby ok 8000 tysi. I tak lubie takie systemy bo non stop emocje i nawet jak pewniak zawali to sa inne
Ale jednak glownie trzeba dawac wysokie niedoszacowane kursy :>
Lece spac, nie wiem czy cos zagram w weekend, mam inne plany.
Narka wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by bitnap
analityk u mnie jestes na ignorze bez przerwy, ludzie cie cytuja i niestety musze czytac twoje wypociny w stylu "moj din jest najdluzszy"

natomiast co do tego, ze jestes zwykla falszywa, niewdziewczna menda to chyba malo kto ma watpliwosci

nie czujesz tak po ludzku, ze cos jest nie tak jak w jednej chwili lizesz komus dupe a w drugiej obrazasz?

ty chyba nie wiesz co to jest lizanie dupy, umiem pogratulowac komus a to roznica !!! lizodupów to ja gnoje w pracy , bo tylko tacy mysla ze zjda daleko jak beda kablowac , donosic i lizac dupe szefowi

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by analityk
ty widze Bitnap ze z toba to ludzie maja ciezkie zycie, jak ktos ci podpadnie to juz ni chu...a , po temacie

koles mi pojechal, ja mu pojechalem ale tez napisalem ze przesadzilem ale w koncu gadamy ze soba normalnie bo po co sie klocic, nawet nie ma o co

a ty idz na jakiegos prokuratora lub sedziego bo masz obsesje
co mam fochem jebnac tak jak ty na wszystkich

Siedziałem cicho, ale za to :

"chlop strasznie niezrozumiale pisze, chyba musial miec problem z ukonczeniem szkoly chodz graty za typy ale tez uwazam ze długo tak nie pociągnie";

proponuję zastanowić się nad sobą, czytanie ze zrozumieniem przerabiam z moją młodszą córką - 4 klasa podstawówki.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by analityk
Tom ten niby blazen ma :

YIELD
36,73%


i na tym skonczmy
a czy ja Ci gdzieś napisałem coś o typowaniu? Twoje zachowanie mnei wkurwia tutaj i tyle.
Życzę ``YIELD`u`` 90 %
bez odbioru

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by bitnap
Originally Posted by vindom
Originally Posted by bitnap
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje

za grosz honoru ...

do kogoś już się tak łasił, tylko zapomniałem do kogo

on zdazyl wejsc w dupe kazdemu kto trafil pare typow z rzedu

ten typ tak ma

komu? dawaj liste !!!

Strona 44 z 47 1 2 42 43 44 45 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1