|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
O co chodzi z tym Poznaniem? Tak dobrze grali czy chodzi o tego gola w 95 minucie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Lech 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Pescara 0.0 @2.10  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
O co chodzi z tym Poznaniem? Tak dobrze grali czy chodzi o tego gola w 95 minucie? Pietruszka dla Podbeskidzia na 1-1 z 40 metrów gola zapakował i w 95 min ostatnia akcja meczu Możdzęn z 20metrów z wolnego gol w okienko  stadiony świata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
a nie ma? juz to 3 osoby zauwazyly, jak nie wiecej to wina analityka ze taka atmosfera to wina analityka ze cos tam to wina ble ble ble wez sie chlopie rozplacz, chusteczki podać zajmij sie typowaniem, kopenhaga wdupila i sie chlop wyzywa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje
za grosz honoru ... normalnie sie pytam ty masz chlopie depresje jakąs i OBSESJE na moim punkcie to juz jest choroba idz sie leczyć chlopie !!! wqurwiony chlopaczek bo ktos tez umie dobrze typować i pozniej na dodatek plecie glupoty że zgapiłem od niego typy i ulozylem duble, no szok nie wytrzymales i ignora odwolales hehe? wtrącę się... Tu nei chodzi kompletnie o typowanie tylko o to całe Twoje pierdolenie ! I fakt, fałszywość i zawiść przemawia przez Ciebie. Powodzenia w dążeniu do bycia błaznem mecz.pl, bo 90% ludzi oddałoby głos właśnie na Ciebie Daro !
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje
za grosz honoru ... do kogoś już się tak łasił, tylko zapomniałem do kogo on zdazyl wejsc w dupe kazdemu kto trafil pare typow z rzedu ten typ tak ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Maciej Murawski: "Jest też taki przepis, że jak się wszyscy sczepią, trzeba dwóch ukarać"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Maciej Murawski: "Jest też taki przepis, że jak się wszyscy sczepią, trzeba dwóch ukarać" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
idźta się wszyscy malkontenci, nadufani gówniarze i zakompleksieni trolowcy leczyć! Na nogi!! bo na głowę już za późno!! Grzejecie się między sobą na gadu-gadu, dajcie innym poczytać nieraz treściwe info i analizy innych a także podyskutujcie choć trochę na temat sportu. Gratki dla Dewejki! Taka propozycja, myślę że pozostała część zainteresowana Twoimi typami będzie też "za" : Załóż chłopie osobny temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
dzieki Rafa. domyslam sie ze oprocz tych 2 strzalow to przez 90 minut mozna bylo grac w snake na telefonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje
za grosz honoru ... normalnie sie pytam ty masz chlopie depresje jakąs i OBSESJE na moim punkcie to juz jest choroba idz sie leczyć chlopie !!! wqurwiony chlopaczek bo ktos tez umie dobrze typować i pozniej na dodatek plecie glupoty że zgapiłem od niego typy i ulozylem duble, no szok nie wytrzymales i ignora odwolales hehe? wtrącę się... Tu nei chodzi kompletnie o typowanie tylko o to całe Twoje pierdolenie ! I fakt, fałszywość i zawiść przemawia przez Ciebie. Powodzenia w dążeniu do bycia błaznem mecz.pl, bo 90% ludzi oddałoby głos właśnie na Ciebie Daro ! Daro? jak ja tepie zawisc bo juz sie z nia styknalem tyle razy jak bylem za granica i przyjezdzalem do polski i z kims rozmawialem, to samo teraz, gul skacze zawistnikom jak sie ma cos swojego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
analityk u mnie jestes na ignorze bez przerwy, ludzie cie cytuja i niestety musze czytac twoje wypociny w stylu "moj din jest najdluzszy"
natomiast co do tego, ze jestes zwykla falszywa, niewdziewczna menda to chyba malo kto ma watpliwosci
nie czujesz tak po ludzku, ze cos jest nie tak jak w jednej chwili lizesz komus dupe a w drugiej obrazasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Tom ten niby blazen ma :
YIELD 36,73%
i na tym skonczmy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
dobra, to nie ma sensu Pzdr wzystkim bez wyjątku do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
No niesttey Drogheda 2;2 czyli po systemie.. ale brakowalo niewiele.. typow 1.1-1.3 gdyby weszlo z wkladu 1200 byloby ok 8000 tysi. I tak lubie takie systemy bo non stop emocje i nawet jak pewniak zawali to sa inne Ale jednak glownie trzeba dawac wysokie niedoszacowane kursy :> Lece spac, nie wiem czy cos zagram w weekend, mam inne plany. Narka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
analityk u mnie jestes na ignorze bez przerwy, ludzie cie cytuja i niestety musze czytac twoje wypociny w stylu "moj din jest najdluzszy"
natomiast co do tego, ze jestes zwykla falszywa, niewdziewczna menda to chyba malo kto ma watpliwosci
nie czujesz tak po ludzku, ze cos jest nie tak jak w jednej chwili lizesz komus dupe a w drugiej obrazasz? ty chyba nie wiesz co to jest lizanie dupy, umiem pogratulowac komus a to roznica !!! lizodupów to ja gnoje w pracy , bo tylko tacy mysla ze zjda daleko jak beda kablowac , donosic i lizac dupe szefowi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
ty widze Bitnap ze z toba to ludzie maja ciezkie zycie, jak ktos ci podpadnie to juz ni chu...a , po temacie
koles mi pojechal, ja mu pojechalem ale tez napisalem ze przesadzilem ale w koncu gadamy ze soba normalnie bo po co sie klocic, nawet nie ma o co
a ty idz na jakiegos prokuratora lub sedziego bo masz obsesje co mam fochem jebnac tak jak ty na wszystkich Siedziałem cicho, ale za to : "chlop strasznie niezrozumiale pisze, chyba musial miec problem z ukonczeniem szkoly chodz graty za typy ale tez uwazam ze długo tak nie pociągnie"; proponuję zastanowić się nad sobą, czytanie ze zrozumieniem przerabiam z moją młodszą córką - 4 klasa podstawówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tom ten niby blazen ma :
YIELD 36,73%
i na tym skonczmy a czy ja Ci gdzieś napisałem coś o typowaniu? Twoje zachowanie mnei wkurwia tutaj i tyle. Życzę ``YIELD`u`` 90 % bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
co za falszywiec jebany, najpierw wrzuca na wyksztalcenie a potem jakby nigdy nic z ciekawosci pytania zadaje
za grosz honoru ... do kogoś już się tak łasił, tylko zapomniałem do kogo on zdazyl wejsc w dupe kazdemu kto trafil pare typow z rzedu ten typ tak ma komu? dawaj liste !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|