|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
AMERICAN LEAGUE
7:05 PM ET Texas (46-43, 21-18 away) Baltimore (41-50, 24-22 home) TEX: Millwood(8-5, 4.83 ERA) BAL: Benson(9-7, 4.79 ERA)
7:05 PM ET Oakland (46-43, 22-21 away) Boston (53-34, 27-11 home) OAK: Zito(8-6, 3.29 ERA) BOS: Beckett(11-4, 4.75 ERA)
7:05 PM ET Kansas City (31-57, 12-34 away) Detroit (60-29, 27-14 home) KAN: Redman(6-4, 5.27 ERA) DET: Rogers(11-3, 3.85 ERA)
7:05 PM ET White Sox (57-31, 24-17 away) NY Yankees (50-36, 26-17 home) CHW: Contreras(9-0, 3.38 ERA) NYY: Johnson(10-7, 5.13 ERA)
7:07 PM ET Seattle (43-46, 19-22 away) Toronto (49-39, 29-17 home) SEA: Meche(8-4, 3.83 ERA) TOR: Janssen(6-7, 4.73 ERA)
8:10 PM ET Cleveland (41-47, 18-24 away) Minnesota (47-40, 30-11 home) CLE: Byrd(6-6, 4.31 ERA) MIN: Radke(7-7, 5.13 ERA)
10:05 PM ET Tampa Bay (39-50, 17-30 away) LA Angels (43-45, 19-23 home) TAM: Seo(2-6, 5.22 ERA) LAA: Lackey(7-5, 2.88 ERA)
NATIONAL LEAGUE
2:20 PM ET NY Mets (53-36, 26-18 away) Cubs (34-54, 14-25 home) NYM: Trachsel(8-4, 4.67 ERA) CHC: Maddux(7-9, 4.89 ERA)
7:05 PM ET Washington (38-52, 18-28 away) Pittsburgh (30-60, 20-24 home) WAS: Ortiz(6-7, 4.85 ERA) PIT: Duke(5-8, 5.17 ERA)
7:10 PM ET Colorado (44-44, 22-22 away) Cincinnati (46-44, 21-22 home) COL: Jennings(6-6, 3.67 ERA) CIN: Harang(9-6, 3.70 ERA)
7:35 PM ET Houston (44-46, 16-24 away) Florida (38-49, 18-21 home) HOU: Clemens(1-2, 2.82 ERA) FLA: Sanchez(1-0, 6.60 ERA)
8:10 PM ET LA Dodgers (46-43, 18-25 away) St. Louis (49-39, 27-17 home) LAD: Lowe(7-5, 3.88 ERA) STL: Carpenter(7-4, 3.08 ERA)
9:40 PM ET Milwaukee (44-46, 15-26 away) Arizona (43-45, 19-23 home) MIL: Davis(5-6, 4.95 ERA) ARI: Batista(8-5, 5.01 ERA)
10:05 PM ET Atlanta (40-49, 19-26 away) San Diego (48-40, 23-24 home)
ATL: Hudson(6-8, 4.56 ERA) SDG: Young(8-4, 3.12 ERA)
10:15 PM ET Philadelphia (40-47, 19-21 away) San Francisco (45-44, 23-20 home) PHI: Lieber(3-6, 5.47 ERA) SFO: Morris(7-7, 4.29 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Pare transferow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeff Weaver z LAA do STL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aubrey Huff z TB do HOU, wczoraj niezly debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Austin Kearns,Felipe Lopez i Ryan Wagner Z CINN do WASH w zamian za Royce Clayton, Brendan Harris, ill Bray, Gary Majewski,Daryl Thompson.
Lugo z TB tez moze zmienic klub.
Troche dziwny trade w wykonaniu REDS, sporo stracili
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Celem Reds było wzmocnienie bullpenu i chyba to uzyskają. Trade uważam za korzystny dla obu drużyn. Choc wiadomo, że to dopiero czas pokaże. Ponieważ mam obecnie więcej czasu spróbuję się trochę poudzielac w temacie. Także uważajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909 |
Mysle sobie, ze Boston i Minnesote mozna ruszyc po wczorajszych wtopach. Bardzo zaskakujace byly wyniki, nie tylko w tych dwoch meczach. M&B daje ako ponad 2.5 -> takze ja sobie zaryzykuje. Transferow nie oceniam. Wszystko wyjdzie w praniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
Chicago Cubs-New Jork Mets
Do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie dzisiejszej nocy w National League . Do Chicago wybiera sie najlepsza druzyna NL - NY Mets ( 53 win , 36 lost) . Ich rywalem beda gospodarze , ktorzy na polmetku sezonu posiadaja bardzo slaby bilans(34 win, 54 lost) . Faworytem spotkania sa goscie , poniewaz ich starting pitcher , ktory dzis wystapi od pierwszego inningu nie gra juz tak dobrze jak na poczatku sezonu. Nowojorczycy bilans na wyjezdzie 26-18 . Duzo gorzej u siebie graja Cubs , ktorzy u siebie graja 14-25 . Starting pitcher gosci to doswiadczony Traschsel 8-4 , 4.67 ERA , ktory w tym sezonie bardzo dobrze prezentuje sie na stadionie w nowym jorku . Jego vis-a bedzie weteran Ligi MLB - Greg Maddux 7-9 , 4.89 ERA - to zawodnik , ktory mial fantastyczny poczatek sezonu , wtedy Cubs pod wodza Grega wygrali piec meczy z rzedu . Oba zespoly w tym sezonie nie graly jeszcze ze soba . W poprzednim sezonie Mets podejmowali Cubs szesciokrotnie i lepiej w tych pojedynkach wypadli nowojorczycy , ktorzy pokonali Chicago cztery razy(trzy razy u siebie , jeden raz na wyjezdzie) . Na szesc meczy padl tylko jeden over . W poprzednim sezonie Cubs pod wodza Madduxa pokonali gladko Mets 7-0 na wlaasnym stadionie . Dwa sezonu temu zas lepiej wypadli Cubs pokonujac Mets az pieciokrotnie . Cubs nie przegrali w MLb od trzech meczy pokonujac Brewers trzykrotnie na boisku rywala . Mets wygrali ostatnie dwa spotkania z rzedu z Florida Marlins . W ostatnich dziesieciu meczach Mets wygrali szesc meczy przegrywajac cztery . W tej statystyce slabiej wypadli Cubs , ktorzy wygrali 5 i przegrali 5 meczy . Oba zespoly w ostatnich dziesieciu meczach notowaly bardzo duzo wynikow overowych . Zarowno w ekipie Cubs jak i Mets nie ma powaznych oslabien na pozycjach obroncow .
Boston Red Sox-Oakland Athletics
Wczoraj w Bostonie triumfowali nowozeladczycy , ktorzy wykazali sie wczoraj bardzo dobra gra w defensywie . Atleci pokonali dopiero Red Sox po extra innings . Atleci bilans gier 46-43 , w meczach wyjazdowych 22-21 . Czerwone Skarpety bilans duzo lepszy 53-34 zas na wlasnym stadionie rewelacyjnie 27-11 . W kole bostonczykow zagra Beckett 11-4 , 4.75 ERA , ktory nalezy do najbardziej doswiadaczonego pitchera w ekipie Red Sox . Vis-a Becketta to starting pitcher gosci - Barry Zito , ktory jest bardzo chwalony w tym sezonie za swoje wystepy podobnie jak jego kolega Blanton . Bilans tego pitchera wynosi 8-6 , 3.29 ERA . W poprzednim sezonie te druzyny zagraly ze soba az 10 spotkan . Szesc meczy wygrali Czerwone Skarpety a cztery Atleci , zanotowano szesc overow i cztery undery . W poprzednim sezonie Oakland pod wodza Zito przeciw Bostonowi poniesli dwie porazki(dwa overy) . Pitcher Red Sox przeciw Athletics w poprzednim sezonie nie gral . Ostatnie dwa mecze Becketta to zwyciestwo przeciw White Sox i porazka z Tampa Bay . Jego vis-a w ostatnich dwoch meczach przegral z Arizona i LAA(dwa undery). Druzyna gospodarzy w ostatnich dziesieciu meczach grala slaboo . Wygrala zaledwie cztery mecze , przegrywajac az szesc spotkan . Identyczny bilans last 10 matches posiadaja nowozelandczycy , ktorzy przegrali u siebie z LAA trzy razy z rzedu . W ekipie Red Sox nie wystapi Pena , ale wedlug mnie over na to spotkanie to najlepszy typ .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Na dziś na pewno HOU. Dlaczego :?: Powód jest prosty - Roger Clemens. Oprócz Carpentera jest to jedyny zawodnik, na którego stawiam w ciemno. As Astros długo przeciągał swój powrót do MLB. Na razie zagrał 4 mecze po przerwie i osiągnął w nich bilans 1-2, ale w głównej mierze jest on dziełem bullpenów i batterów (Roger ma ERA na poziomie 2.82 i 1.21 WHIP). Liczę, że po wczorajszym niezłym występie ofensywa Astros dostosuje się do poziomu swojego SP.
Houston @Florida Houston @1.67
Ile strikeouts zdobędzie starting pitcher gości? over3.5 @1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Co by tu na dzisiaj wymyślic?
Może tak: New York Yankees @ 1.847 Washington Nationals @ 2.14 Houston Astros @ 1.637 Washington Nationals / Pittsburgh Pirates over 9 @ 1.800 Texas Rangers / Baltimore Orioles under 9.5 @ 1.952 New York Mets / Chicago Cubs over 10 @ 2.00
To tak trochę na rozgrzewkę bo miałem sporą przerwę w typowaniu MLB. Ciekaw jestem, która drużyna/y w drugiej części sezonu będzie dominowac. PO zbliżają się wielkimi krokami i częśc (jak Houston i bodajże Twins w zeszłym roku) weźmie się do solidnej roboty. Liczę na pozytywny efekt pozyskania doch dobrych graczy ofensywnych przez Nationals.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A ja akurat rozpoczalem progresje na wygrana Whitr Sox oraz Toronto. Dlaczego Chicago? Otoz NYY wzielo w tym sezonie u siebie tylko 1 sweep i bylo to na poczatku sezonu, teraz u siebie maja WWL WWL WLW WLW.
A skarpteki to nie jest rywal do bicia,a Johnson tez w nie najlepszej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2 moj typ to Toronto, na 14 serii w domu az 10 zaczynali od zwyciestwa licze na podtrzymanie tej statystyki Picther SEA na wyj era ponad 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
N.Y. Mets-Chi. CubsNYM OOuOOuOO, CHC uOuO, zagram sobie over 10 1.95/1j Texas - Baltimore- The strained right biceps of Millwood could still have a lingering effect here. He was hammered in his last two starts before the All Star break. On the season Millwood has a 4.83 ERA and a .300 BAA so one can see that he is fortunate to have an 8-5 record (thanks to run support).
The Rangers should once again provide him with plenty of run support tonight as Benson was also hammered in his last two starts before the break. The Rangers have won 4 of their last 5 and scored 38 runs in those 4 wins.
The Orioles should bounce back from scoring just one run last night. They do hit well against righties and also hit well at Camden Yards.
Millwood had a great start versus the O's earlier this season but he has a 4.75 career ERA versus them and now faces them on the road. Jest typ Scott'a Rickenbach'a i można go znaleść na stronie coversexpert. Gram to na przełamanie, bo 7 ostatnich jego typów to wtopy. Dla mnie będzie to trzeci poziom - over 9.5 1.91/8j
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
a mi się zachciało eksperymentowania z mini-progresjami , ale nie tylko:
cubs - mets (3 poziomy): 1. cubs win (2,15) 1j 2. 2j 3. 6j
baltimore - texas under 9,5 (1,95) 1j
florida - houston (2 poziomy): 1. houston win (1,64) 3j 2. 7j lub 8j (w zależności od kursu)
yankees - cws (2 poziomy): 1. under 9,5 (1,94) 2j 2. 4j
toronto - seattle 2 (2,11) 3 j
pittsburgh - washinghton (3 poziomy): 1. pitt win (1,82) 2j 2. 4j 3. 9j
ariozna - milwauke (3 poziomy): 1. milky win (1,97) 1j 2. 2j 3. 6j
sf - philadelphia (3 poziomy): 1. sf win (1,86) 1j 2. 4j 3. 9 lub 10j
dziś bez analizy bo się bardzo śpiesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Oakland-Boston progresja na wygraną BOS 1.53/5j
Cleveland-Minnesota Dalej gram na przełamanie ciągu CLE WLLWLLW - CLE 2.10/3j
Tampa Bay-L.A. Angels LAA OPuOuPOuOuOu - under 8.5 1.91/5j
L.A. Dodgers-St. Louis Dalej gram na przerwanie ciągu LAD WLWLWL - STL 1.57/3j
Milwaukee-Arizona Dalej gram na przełamanie ciągu MIL OuOuOuOuO - over 9.5 1.87/5j Dodatkowo coś interesującego: ostatnie wyniki Arizony - swept(przegrana z SEA), swept(wygrana z OAK), swept(przegrana LAD), swept(wygrana z COL). No bez jaj, kolejnego swepta nie będzie! ARI 1.92/2j Atlanta-San Diego Kolejny ciąg który próbuję złamać to ATL LWWLWWLWW - ATL 2.12/4j
Philadelphia-San Francisco Nowy ciąg (trochę z sentymentu do PHI) na przełamanie SFG LWLWL - na wygraną Phili 2.05/1j --- Bilans typów MLB 237W-206L-13R +30,02j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Picther SEA na wyj era ponad 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurcze ja sie tam nie znam, ale widze cos takiego: G. Meche (8-4, 3.83), czyli era 3,83?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ale to jest ERA ogolna, a w cytowanym jest mowa o wyjazdowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
boston - oakland 3-15 , mogę zareagować tylko w jedne sposób : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardzo chciałem w tym meczu postawić na Red Sox, ale strasznie niski kurs mnie do tego zniechęcił ( na szczęście). Teraz pewnie masa osób będzie ładowała full kasy na boston, bo "muszą" wygrać chociaż jeden mecz w serii. Tymczasem w obu pierwszych spotkaniach lepsi i to sporo byli Athletics. I z całego serca życzę im sweepa. Będę im mocno kibicował.
cubs - mets 3-6 , maddux - miałeś piękną kariere, ale naprawdę trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Przyszedł czas aby usiąść na ławeczce w swoim ogródku i patrzeć jak rośnie pietruszka albo marchewka. Ile jeszcze razy Cubsi muszą przegrać przez Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
yankees - cws 6-5... to mnie właśnie najbardziej wkurza... wole kiedy typek przepada z kretesem, niż kiedy dzieje się to w takich okolicznościach. Przez cały meczyk wszystko wskazywało na sympatycznego underka i nagle w samej końcóweczce zachciało im się wielkiego punktowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
toronto - seattle 3-5 ,to było w planie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
arizona - milky 4-3 , przegrana i do tego w jaki sposób? oczywiście 3-2 dla milky przed ostatnią zmianą, w wynik końcowy jak widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tej progresji na milky najbardziej się bałem, dlatego mi zależało na tym, aby dzis wygrali... drugi etap jeszcze zagram, ale czy na trzeci będę miał jeszcze nerwy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
florida - houston 3-1 , i skomentuje to w ten sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Houston. Ale cwele z tych Astors!!! Taki nieopierzony sisiek jak Sanchez po prostu robił z nimi co chciał!! Astors w ogóle nie istnieli!! miałem w przypadku ich porażki postawić na nich w sobotniej potyczce, ale teraz nie ma o tym mowy!! progresja progresją, ale jeśli ktoś gra "na stojąco" to nie mam zamiaru ryzykować swojej kaski stawiając na takich amatorów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Nie tak to miało wygladać ale tragicznie nie jest. Oakland-Boston 15-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -5j
Cleveland-Minnesota 2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j
Tampa Bay-L.A. Angels 0-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,55j
L.A. Dodgers-St. Louis 0-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,71j
Milwaukee-Arizona 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,84j, over 9.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -5j
Atlanta-San Diego 15-12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,48j
Philadelphia-San Francisco 3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j --- Bilans typów MLB 241W-210L-13R +28,60j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ale to jest ERA ogolna, a w cytowanym jest mowa o wyjazdowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rzeczywiscie, niedoczytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 86 |
boston - oakland 3-15 , mogę zareagować tylko w jedne sposób : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardzo chciałem w tym meczu postawić na Red Sox, ale strasznie niski kurs mnie do tego zniechęcił ( na szczęście). Teraz pewnie masa osób będzie ładowała full kasy na boston, bo "muszą" wygrać chociaż jeden mecz w serii. Tymczasem w obu pierwszych spotkaniach lepsi i to sporo byli Athletics. I z całego serca życzę im sweepa. Będę im mocno kibicował. a no muszą muszą tyle że niekoniecznie dzisiaj. mogą wygrać z nimi jutro. sweep bez szans. zresztą Yankee ich właśnie teraz mobilizują ( i tu sie zdecydowanie zanośi na sweep'a.) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|