Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#619194 14/07/2006 09:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
AMERICAN LEAGUE

7:05 PM ET
Texas (46-43, 21-18 away)
Baltimore (41-50, 24-22 home)
TEX: Millwood(8-5, 4.83 ERA)
BAL: Benson(9-7, 4.79 ERA)


7:05 PM ET
Oakland (46-43, 22-21 away)
Boston (53-34, 27-11 home)
OAK: Zito(8-6, 3.29 ERA)
BOS: Beckett(11-4, 4.75 ERA)


7:05 PM ET
Kansas City (31-57, 12-34 away)
Detroit (60-29, 27-14 home)
KAN: Redman(6-4, 5.27 ERA)
DET: Rogers(11-3, 3.85 ERA)


7:05 PM ET
White Sox (57-31, 24-17 away)
NY Yankees (50-36, 26-17 home)
CHW: Contreras(9-0, 3.38 ERA)
NYY: Johnson(10-7, 5.13 ERA)


7:07 PM ET
Seattle (43-46, 19-22 away)
Toronto (49-39, 29-17 home)
SEA: Meche(8-4, 3.83 ERA)
TOR: Janssen(6-7, 4.73 ERA)


8:10 PM ET
Cleveland (41-47, 18-24 away)
Minnesota (47-40, 30-11 home)
CLE: Byrd(6-6, 4.31 ERA)
MIN: Radke(7-7, 5.13 ERA)


10:05 PM ET
Tampa Bay (39-50, 17-30 away)
LA Angels (43-45, 19-23 home)
TAM: Seo(2-6, 5.22 ERA)
LAA: Lackey(7-5, 2.88 ERA)


NATIONAL LEAGUE

2:20 PM ET
NY Mets (53-36, 26-18 away)
Cubs (34-54, 14-25 home)
NYM: Trachsel(8-4, 4.67 ERA)
CHC: Maddux(7-9, 4.89 ERA)


7:05 PM ET
Washington (38-52, 18-28 away)
Pittsburgh (30-60, 20-24 home)
WAS: Ortiz(6-7, 4.85 ERA)
PIT: Duke(5-8, 5.17 ERA)


7:10 PM ET
Colorado (44-44, 22-22 away)
Cincinnati (46-44, 21-22 home)
COL: Jennings(6-6, 3.67 ERA)
CIN: Harang(9-6, 3.70 ERA)


7:35 PM ET
Houston (44-46, 16-24 away)
Florida (38-49, 18-21 home)
HOU: Clemens(1-2, 2.82 ERA)
FLA: Sanchez(1-0, 6.60 ERA)


8:10 PM ET
LA Dodgers (46-43, 18-25 away)
St. Louis (49-39, 27-17 home)
LAD: Lowe(7-5, 3.88 ERA)
STL: Carpenter(7-4, 3.08 ERA)


9:40 PM ET
Milwaukee (44-46, 15-26 away)
Arizona (43-45, 19-23 home)
MIL: Davis(5-6, 4.95 ERA)
ARI: Batista(8-5, 5.01 ERA)


10:05 PM ET
Atlanta (40-49, 19-26 away)
San Diego (48-40, 23-24 home)

ATL: Hudson(6-8, 4.56 ERA)
SDG: Young(8-4, 3.12 ERA)


10:15 PM ET
Philadelphia (40-47, 19-21 away)
San Francisco (45-44, 23-20 home)
PHI: Lieber(3-6, 5.47 ERA)
SFO: Morris(7-7, 4.29 ERA)

Bonus: Unibet
#619195 14/07/2006 09:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pare transferow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jeff Weaver z LAA do STL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Aubrey Huff z TB do HOU, wczoraj niezly debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Austin Kearns,Felipe Lopez i Ryan Wagner Z CINN do WASH w zamian za Royce Clayton, Brendan Harris, ill Bray, Gary Majewski,Daryl Thompson.

Lugo z TB tez moze zmienic klub.


Troche dziwny trade w wykonaniu REDS, sporo stracili

#619196 14/07/2006 09:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Celem Reds było wzmocnienie bullpenu i chyba to uzyskają. Trade uważam za korzystny dla obu drużyn. Choc wiadomo, że to dopiero czas pokaże.
Ponieważ mam obecnie więcej czasu spróbuję się trochę poudzielac w temacie. Także uważajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#619197 14/07/2006 10:00
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Mysle sobie, ze Boston i Minnesote mozna ruszyc po wczorajszych wtopach. Bardzo zaskakujace byly wyniki, nie tylko w tych dwoch meczach. M&B daje ako ponad 2.5 -> takze ja sobie zaryzykuje. Transferow nie oceniam. Wszystko wyjdzie w praniu.

#619198 14/07/2006 13:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
Chicago Cubs-New Jork Mets

Do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie dzisiejszej nocy w National League . Do Chicago wybiera sie najlepsza druzyna NL - NY Mets ( 53 win , 36 lost) . Ich rywalem beda gospodarze , ktorzy na polmetku sezonu posiadaja bardzo slaby bilans(34 win, 54 lost) . Faworytem spotkania sa goscie , poniewaz ich starting pitcher , ktory dzis wystapi od pierwszego inningu nie gra juz tak dobrze jak na poczatku sezonu. Nowojorczycy bilans na wyjezdzie 26-18 . Duzo gorzej u siebie graja Cubs , ktorzy u siebie graja 14-25 . Starting pitcher gosci to doswiadczony Traschsel 8-4 , 4.67 ERA , ktory w tym sezonie bardzo dobrze prezentuje sie na stadionie w nowym jorku . Jego vis-a bedzie weteran Ligi MLB - Greg Maddux 7-9 , 4.89 ERA - to zawodnik , ktory mial fantastyczny poczatek sezonu , wtedy Cubs pod wodza Grega wygrali piec meczy z rzedu . Oba zespoly w tym sezonie nie graly jeszcze ze soba . W poprzednim sezonie Mets podejmowali Cubs szesciokrotnie i lepiej w tych pojedynkach wypadli nowojorczycy , ktorzy pokonali Chicago cztery razy(trzy razy u siebie , jeden raz na wyjezdzie) . Na szesc meczy padl tylko jeden over . W poprzednim sezonie Cubs pod wodza Madduxa pokonali gladko Mets 7-0 na wlaasnym stadionie . Dwa sezonu temu zas lepiej wypadli Cubs pokonujac Mets az pieciokrotnie . Cubs nie przegrali w MLb od trzech meczy pokonujac Brewers trzykrotnie na boisku rywala . Mets wygrali ostatnie dwa spotkania z rzedu z Florida Marlins . W ostatnich dziesieciu meczach Mets wygrali szesc meczy przegrywajac cztery . W tej statystyce slabiej wypadli Cubs , ktorzy wygrali 5 i przegrali 5 meczy . Oba zespoly w ostatnich dziesieciu meczach notowaly bardzo duzo wynikow overowych . Zarowno w ekipie Cubs jak i Mets nie ma powaznych oslabien na pozycjach obroncow .

Boston Red Sox-Oakland Athletics

Wczoraj w Bostonie triumfowali nowozeladczycy , ktorzy wykazali sie wczoraj bardzo dobra gra w defensywie . Atleci pokonali dopiero Red Sox po extra innings . Atleci bilans gier 46-43 , w meczach wyjazdowych 22-21 . Czerwone Skarpety bilans duzo lepszy 53-34 zas na wlasnym stadionie rewelacyjnie 27-11 . W kole bostonczykow zagra Beckett 11-4 , 4.75 ERA , ktory nalezy do najbardziej doswiadaczonego pitchera w ekipie Red Sox . Vis-a Becketta to starting pitcher gosci - Barry Zito , ktory jest bardzo chwalony w tym sezonie za swoje wystepy podobnie jak jego kolega Blanton . Bilans tego pitchera wynosi 8-6 , 3.29 ERA . W poprzednim sezonie te druzyny zagraly ze soba az 10 spotkan . Szesc meczy wygrali Czerwone Skarpety a cztery Atleci , zanotowano szesc overow i cztery undery . W poprzednim sezonie Oakland pod wodza Zito przeciw Bostonowi poniesli dwie porazki(dwa overy) . Pitcher Red Sox przeciw Athletics w poprzednim sezonie nie gral . Ostatnie dwa mecze Becketta to zwyciestwo przeciw White Sox i porazka z Tampa Bay . Jego vis-a w ostatnich dwoch meczach przegral z Arizona i LAA(dwa undery). Druzyna gospodarzy w ostatnich dziesieciu meczach grala slaboo . Wygrala zaledwie cztery mecze , przegrywajac az szesc spotkan . Identyczny bilans last 10 matches posiadaja nowozelandczycy , ktorzy przegrali u siebie z LAA trzy razy z rzedu . W ekipie Red Sox nie wystapi Pena , ale wedlug mnie over na to spotkanie to najlepszy typ .

#619199 14/07/2006 14:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Na dziś na pewno HOU. Dlaczego :?: Powód jest prosty - Roger Clemens. Oprócz Carpentera jest to jedyny zawodnik, na którego stawiam w ciemno. As Astros długo przeciągał swój powrót do MLB. Na razie zagrał 4 mecze po przerwie i osiągnął w nich bilans 1-2, ale w głównej mierze jest on dziełem bullpenów i batterów (Roger ma ERA na poziomie 2.82 i 1.21 WHIP). Liczę, że po wczorajszym niezłym występie ofensywa Astros dostosuje się do poziomu swojego SP.

Houston @Florida Houston @1.67

Ile strikeouts zdobędzie starting pitcher gości? over3.5 @1.85

#619200 14/07/2006 17:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Co by tu na dzisiaj wymyślic?

Może tak:
New York Yankees @ 1.847
Washington Nationals @ 2.14
Houston Astros @ 1.637
Washington Nationals / Pittsburgh Pirates over 9 @ 1.800
Texas Rangers / Baltimore Orioles under 9.5 @ 1.952
New York Mets / Chicago Cubs over 10 @ 2.00

To tak trochę na rozgrzewkę bo miałem sporą przerwę w typowaniu MLB. Ciekaw jestem, która drużyna/y w drugiej części sezonu będzie dominowac. PO zbliżają się wielkimi krokami i częśc (jak Houston i bodajże Twins w zeszłym roku) weźmie się do solidnej roboty.
Liczę na pozytywny efekt pozyskania doch dobrych graczy ofensywnych przez Nationals.

#619201 14/07/2006 17:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A ja akurat rozpoczalem progresje na wygrana Whitr Sox oraz Toronto.
Dlaczego Chicago?
Otoz NYY wzielo w tym sezonie u siebie tylko 1 sweep i bylo to na poczatku sezonu, teraz u siebie maja WWL WWL WLW WLW.

A skarpteki to nie jest rywal do bicia,a Johnson tez w nie najlepszej formie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

2 moj typ to Toronto, na 14 serii w domu az 10 zaczynali od zwyciestwa licze na podtrzymanie tej statystyki
Picther SEA na wyj era ponad 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#619202 14/07/2006 18:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
N.Y. Mets-Chi. Cubs
NYM OOuOOuOO, CHC uOuO, zagram sobie over 10 1.95/1j

Texas - Baltimore
Quote
- The strained right biceps of Millwood could still have a lingering effect here. He was hammered in his last two starts before the All Star break. On the season Millwood has a 4.83 ERA and a .300 BAA so one can see that he is fortunate to have an 8-5 record (thanks to run support).

The Rangers should once again provide him with plenty of run support tonight as Benson was also hammered in his last two starts before the break. The Rangers have won 4 of their last 5 and scored 38 runs in those 4 wins.

The Orioles should bounce back from scoring just one run last night. They do hit well against righties and also hit well at Camden Yards.

Millwood had a great start versus the O's earlier this season but he has a 4.75 career ERA versus them and now faces them on the road.
Jest typ Scott'a Rickenbach'a i można go znaleść na stronie coversexpert. Gram to na przełamanie, bo 7 ostatnich jego typów to wtopy. Dla mnie będzie to trzeci poziom - over 9.5 1.91/8j

#619203 14/07/2006 18:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
a mi się zachciało eksperymentowania z mini-progresjami , ale nie tylko:

cubs - mets (3 poziomy):
1. cubs win (2,15) 1j
2. 2j
3. 6j


baltimore - texas under 9,5 (1,95) 1j


florida - houston (2 poziomy):
1. houston win (1,64) 3j
2. 7j lub 8j (w zależności od kursu)


yankees - cws (2 poziomy):
1. under 9,5 (1,94) 2j
2. 4j


toronto - seattle 2 (2,11) 3 j


pittsburgh - washinghton (3 poziomy):
1. pitt win (1,82) 2j
2. 4j
3. 9j


ariozna - milwauke (3 poziomy):
1. milky win (1,97) 1j
2. 2j
3. 6j


sf - philadelphia (3 poziomy):
1. sf win (1,86) 1j
2. 4j
3. 9 lub 10j

dziś bez analizy bo się bardzo śpiesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#619204 14/07/2006 20:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Oakland-Boston
progresja na wygraną BOS 1.53/5j

Cleveland-Minnesota
Dalej gram na przełamanie ciągu CLE WLLWLLW - CLE 2.10/3j

Tampa Bay-L.A. Angels
LAA OPuOuPOuOuOu - under 8.5 1.91/5j

L.A. Dodgers-St. Louis
Dalej gram na przerwanie ciągu LAD WLWLWL - STL 1.57/3j

Milwaukee-Arizona
Dalej gram na przełamanie ciągu MIL OuOuOuOuO - over 9.5 1.87/5j
Dodatkowo coś interesującego: ostatnie wyniki Arizony - swept(przegrana z SEA), swept(wygrana z OAK), swept(przegrana LAD), swept(wygrana z COL).
No bez jaj, kolejnego swepta nie będzie! ARI 1.92/2j

Atlanta-San Diego
Kolejny ciąg który próbuję złamać to ATL LWWLWWLWW - ATL 2.12/4j

Philadelphia-San Francisco
Nowy ciąg (trochę z sentymentu do PHI) na przełamanie SFG LWLWL - na wygraną Phili 2.05/1j
---
Bilans typów MLB 237W-206L-13R +30,02j

#619205 14/07/2006 22:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Picther SEA na wyj era ponad 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kurcze ja sie tam nie znam, ale widze cos takiego: G. Meche (8-4, 3.83), czyli era 3,83?!

#619206 14/07/2006 22:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Ale to jest ERA ogolna, a w cytowanym jest mowa o wyjazdowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#619207 15/07/2006 10:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
boston - oakland 3-15 , mogę zareagować tylko w jedne sposób : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardzo chciałem w tym meczu postawić na Red Sox, ale strasznie niski kurs mnie do tego zniechęcił ( na szczęście). Teraz pewnie masa osób będzie ładowała full kasy na boston, bo "muszą" wygrać chociaż jeden mecz w serii. Tymczasem w obu pierwszych spotkaniach lepsi i to sporo byli Athletics. I z całego serca życzę im sweepa. Będę im mocno kibicował.

cubs - mets 3-6 , maddux - miałeś piękną kariere, ale naprawdę trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Przyszedł czas aby usiąść na ławeczce w swoim ogródku i patrzeć jak rośnie pietruszka albo marchewka. Ile jeszcze razy Cubsi muszą przegrać przez Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


yankees - cws 6-5... to mnie właśnie najbardziej wkurza... wole kiedy typek przepada z kretesem, niż kiedy dzieje się to w takich okolicznościach. Przez cały meczyk wszystko wskazywało na sympatycznego underka i nagle w samej końcóweczce zachciało im się wielkiego punktowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

toronto - seattle 3-5 ,to było w planie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

arizona - milky 4-3 , przegrana i do tego w jaki sposób? oczywiście 3-2 dla milky przed ostatnią zmianą, w wynik końcowy jak widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> tej progresji na milky najbardziej się bałem, dlatego mi zależało na tym, aby dzis wygrali... drugi etap jeszcze zagram, ale czy na trzeci będę miał jeszcze nerwy to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

florida - houston 3-1 , i skomentuje to w ten sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Houston. Ale cwele z tych Astors!!! Taki nieopierzony sisiek jak Sanchez po prostu robił z nimi co chciał!! Astors w ogóle nie istnieli!! miałem w przypadku ich porażki postawić na nich w sobotniej potyczce, ale teraz nie ma o tym mowy!! progresja progresją, ale jeśli ktoś gra "na stojąco" to nie mam zamiaru ryzykować swojej kaski stawiając na takich amatorów.

#619208 15/07/2006 14:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Nie tak to miało wygladać ale tragicznie nie jest.
Oakland-Boston
15-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -5j

Cleveland-Minnesota
2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -3j

Tampa Bay-L.A. Angels
0-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,55j

L.A. Dodgers-St. Louis
0-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,71j

Milwaukee-Arizona
3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,84j, over 9.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -5j

Atlanta-San Diego
15-12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,48j

Philadelphia-San Francisco
3-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
---
Bilans typów MLB 241W-210L-13R +28,60j

#619209 15/07/2006 17:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Ale to jest ERA ogolna, a w cytowanym jest mowa o wyjazdowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Rzeczywiscie, niedoczytalem

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#619210 15/07/2006 17:57
Dołączył: May 2005
Posty: 86
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 86
Quote
boston - oakland 3-15 , mogę zareagować tylko w jedne sposób : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardzo chciałem w tym meczu postawić na Red Sox, ale strasznie niski kurs mnie do tego zniechęcił ( na szczęście). Teraz pewnie masa osób będzie ładowała full kasy na boston, bo "muszą" wygrać chociaż jeden mecz w serii. Tymczasem w obu pierwszych spotkaniach lepsi i to sporo byli Athletics. I z całego serca życzę im sweepa. Będę im mocno kibicował.
a no muszą muszą tyle że niekoniecznie dzisiaj. mogą wygrać z nimi jutro.
sweep bez szans.
zresztą Yankee ich właśnie teraz mobilizują ( i tu sie zdecydowanie zanośi na sweep'a.) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, alfa, rafal08, burbon, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,838 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1