Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 92 1 2 14 15 16 17 18 91 92
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by Hellraiser
ale się do chłopaka przyjebaliście...

Powiedział prawdę, media poczuły się zaatakowane i go mianowały kandydatem nr 1 do Tworek i społeczeństwo to łykneło...


jestem tego samego zdania, powiedział prawdę a tera go piętnują

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Hell ale co zrobic jak z facetow nic nie widze sensownego blush

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by iti
ogladnac*
Nie czepiaj sie, bo juz mnie zaczynasz wkurwiac smieszkowaniem. Twoje smieszkowanie to dno, gowno, gruz.

zawsze się zastanawiałem dlaczego niektórzy ludzie używają słowa oglądnąć a nie prawidłowego słowa obejrzeć, oglądnąć to jakiś regiionalny odpowiednik słowa obejrzeć ?
W kazdej czesci Polski jest inne slownictwo. W mojej czesci ogladnac jest calkiem normalnym slowem. U ciebie moze byc inaczej. Tak samo jak wszyscy sie dziwia, ze u nas mowi sie "ide na pole", a nie "ide na dwor".

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
To że presja go zżera to od dawna, to że jest czasem bucem na korcie to też.

Ale co prawdę powiedział to powiedział właśnie, a media biorą taki kontekst że chodzi mu o to że wjebał i osądzą o to Polskę i ma do niej pretensje.

Piśmaki u nas i ogólnie to straszne huje, nie wszędzie ale manipulacja jest okrutna.

Byłem w szoku jak media to odkręciły, już nie chcę wiedzieć jaka idzie manipulacja przy pisaniu o polityce, zielonej wyspie chociaż to wiadomo to teraz jeszcze bardziej mnie to rozwala.


Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
@Hell
No ja sie z nim zgadzam w zasadzie, ale jak to uslyszalem to jeblem ze smiechu.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ten Biernat - minister sportu bodajze to kupa chuja.
"nigdy mu niczego nie brakowalo", a nie mial JJ za co polecic do Australii...

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Jak ktoś pograł Włochy F9 to chyba tam zaczeło lać wyniki stoją, b365 nawet je zdjęło.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by iti
Ten Biernat - minister sportu bodajze to kupa chuja.
"nigdy mu niczego nie brakowalo", a nie mial JJ za co polecic do Australii...

Masz racje Biernat to "słup" a nie miniester sportu

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by iti
Ten Biernat - minister sportu bodajze to kupa chuja.
"nigdy mu niczego nie brakowalo", a nie mial JJ za co polecic do Australii...

To jest śmieć nie polityk, to jest jakaś podstawiona osoba jak można się w ogóle tak wypowiadać i on jest jeszcze ministrem.

Czasami myślę że afera Rywina albo naprawdę chcieli coś znaleźć, albo jeszcze większa kasa poszła pod stołem żeby sterować narodem przez media i pachołki w rządzie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ale sam fakt, ze takie slowa wypowiedzial. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze on to powiedzial, ludzie to kupia i beda Janowicza hejtowac za to, ze mial wszystko, a zachowuje sie jak niewdziecznik. Mimo, ze na TVNie wczoraj widzialem wyliczone koszty 'wychowania' zawodnika do 21 roku zycia - poltorej banki im wyszlo. A on dostal 60 tysiecy bodajze?

Az sie wkurwilem znowu. Ide do fryzjera.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by iti
Ale sam fakt, ze takie slowa wypowiedzial. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze on to powiedzial, ludzie to kupia i beda Janowicza hejtowac za to, ze mial wszystko, a zachowuje sie jak niewdziecznik. Mimo, ze na TVNie wczoraj widzialem wyliczone koszty 'wychowania' zawodnika do 21 roku zycia - poltorej banki im wyszlo. A on dostal 60 tysiecy bodajze?

Az sie wkurwilem znowu. Ide do fryzjera.

Wlasnie wczoraj chcialem looknąć Wiadomości i Fakty co tam o nim naskrobią, ale wyszedłem na dwór.

Jeszcze będzie tak że się Jurek wkurwi i nie będzie grał w DC wtedy dopiero zobaczą jak jest zajebiście grać z Kubotem, Ołówkiem albo nawet Panfilem

Już nie mówię o mediach zrobią z niego potempieńca

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by iti
Ale sam fakt, ze takie slowa wypowiedzial. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze on to powiedzial, ludzie to kupia i beda Janowicza hejtowac za to, ze mial wszystko, a zachowuje sie jak niewdziecznik. Mimo, ze na TVNie wczoraj widzialem wyliczone koszty 'wychowania' zawodnika do 21 roku zycia - poltorej banki im wyszlo. A on dostal 60 tysiecy bodajze?

Az sie wkurwilem znowu. Ide do fryzjera.

Wlasnie wczoraj chcialem looknąć Wiadomości i Fakty co tam o nim naskrobią, ale wyszedłem na dwór.

Jeszcze będzie tak że się Jurek wkurwi i nie będzie grał w DC wtedy dopiero zobaczą jak jest zajebiście grać z Kubotem, Ołówkiem albo nawet Panfilem

Już nie mówię o mediach zrobią z niego potempieńca

potępieńca

Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
Originally Posted by iti
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by iti
ogladnac*
Nie czepiaj sie, bo juz mnie zaczynasz wkurwiac smieszkowaniem. Twoje smieszkowanie to dno, gowno, gruz.

zawsze się zastanawiałem dlaczego niektórzy ludzie używają słowa oglądnąć a nie prawidłowego słowa obejrzeć, oglądnąć to jakiś regiionalny odpowiednik słowa obejrzeć ?
W kazdej czesci Polski jest inne slownictwo. W mojej czesci ogladnac jest calkiem normalnym slowem. U ciebie moze byc inaczej. Tak samo jak wszyscy sie dziwia, ze u nas mowi sie "ide na pole", a nie "ide na dwor".

Nie o to chodzi po prostu takie słowo jak oglądnąć nie istnieje w języku Polskim, jedyna prawdiłowa wymowa to obejrzeć ale nie istotne to nie forum o filologii Polskiej.

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by iti
Originally Posted by Fognini
Originally Posted by iti
ogladnac*
Nie czepiaj sie, bo juz mnie zaczynasz wkurwiac smieszkowaniem. Twoje smieszkowanie to dno, gowno, gruz.

zawsze się zastanawiałem dlaczego niektórzy ludzie używają słowa oglądnąć a nie prawidłowego słowa obejrzeć, oglądnąć to jakiś regiionalny odpowiednik słowa obejrzeć ?
W kazdej czesci Polski jest inne slownictwo. W mojej czesci ogladnac jest calkiem normalnym slowem. U ciebie moze byc inaczej. Tak samo jak wszyscy sie dziwia, ze u nas mowi sie "ide na pole", a nie "ide na dwor".

Nie o to chodzi po prostu takie słowo jak oglądnąć nie istnieje w języku Polskim, jedyna prawdiłowa wymowa to obejrzeć ale nie istotne to nie forum o filologii Polskiej.

Już dawno Bralczyk i Miodek mówił

Nie ważne czy ó czy u, ważne żeby inni rozumieli co się do nich mówi.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Pliskova singlem boks

Schmiedlova + Kudryatseva boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Michalicka nie odpierdalaj ;d

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
ale spadło na tego Turasa co przeciwko temu co niby ma sraczkę.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by Hellraiser
ale spadło na tego Turasa co przeciwko temu co niby ma sraczkę.


hehe dobre to było co pod siatką zagrał laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Marek pajac z 2*:1 na 2:4* ale gamoń

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
swoją drogą widzę, że 3 bp już na dzień dobry obronił ten od sraczki

Strona 16 z 92 1 2 14 15 16 17 18 91 92

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, Lukasz111, burbon, rafal08, cigar, forty), 1,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,285
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1