Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#620963 29/07/2006 10:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
?

Bonus: Unibet
#620964 29/07/2006 10:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jestem zawiedziony ich supportem... napisalem maila kilka dni temu w waznych wedlug mnie sprawach i nic nie odpisali
olewaja klientow ?

#620965 29/07/2006 11:37
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
jestem zawiedziony ich supportem... napisalem maila kilka dni temu w waznych wedlug mnie sprawach i nic nie odpisali
olewaja klientow ?
Odpisuja zawsze i bardzo szybko ,tylko nie na kazda poczte dochodzi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Post deleted by wHiTe_StAr

#620967 29/07/2006 12:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
Quote
witam mam pytanko, otoz kumpel uzyczyl mi konta na GB (18stka dopiero za kilka miesiecy) chcialbym tam wplacic kase i pograc nieco, jesli uda sie cos wygrac wyplace na jego konto i bedzie git;) tylko ze GB bardzo dba o bezpieczenstwo sprawdzaja nawet moje IP, czy nie bede mial zadnych problemow z wplatami i wyplatami? czy nie zablokuja mi tego konta jak cos wplace i kasa przepadnie?

z gory dzieki


napisze ktos czy nie bedzie zadnych problemow?

#620968 29/07/2006 12:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Każdemu sprawdzają IP, jeśli masz zmienne i kolega ma zmienne to nie powinno być kłopotu.

#620969 29/07/2006 12:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
witam mam pytanko, otoz kumpel uzyczyl mi konta na GB (18stka dopiero za kilka miesiecy) chcialbym tam wplacic kase i pograc nieco, jesli uda sie cos wygrac wyplace na jego konto i bedzie git;) tylko ze GB bardzo dba o bezpieczenstwo sprawdzaja nawet moje IP, czy nie bede mial zadnych problemow z wplatami i wyplatami? czy nie zablokuja mi tego konta jak cos wplace i kasa przepadnie?

z gory dzieki


napisze ktos czy nie bedzie zadnych problemow?

bukmacherstwo nie jest dla dzieci....a problemow nie powinno byc jesli wplaty i wyplaty beda dokonywane z konta kolegi

#620970 29/07/2006 14:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
dzieki za odp, yaaho "dorosly" mogles sobie darowac
pozdro

#620971 29/07/2006 18:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
dzieki za odp, yaaho "dorosly" mogles sobie darowac
pozdro
kolego takie prawo w polsce alko i papierosy rowniez nie dla <18 wiec trzeba cierpliwie poczekac..szanujmy prawo i tyle,pozdrawiam i bez odpowiedzi(chyba ze na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#620972 30/07/2006 07:50
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Witam.Czytając większość postów na forum odniosłam
wrażenie,że Gamebookers to porządna firma bukmacherska.
Dlatego założyłam konto w tej firmie i dokonałam depozytu
w kwocie 80 pln.Pierwszy zakład trafiłam i czekałam na
dopisanie bonusa (zwrot pierwszego zakładu).Niestety
nie doczekałam się.Dopiero po napisaniu kilku e-maili
bonus mi dopisano.Szczęście dalej mi sprzyjało i trafiłam
jeszcze kilka zakladów.Postanowiłam dokonać wypłaty na
moje konto w Moneybookers i zaczęły się problemy.
Właśnie mija 48 godzin od dokonania wypłaty,a pieniędzy
dalej nie mam na swoim koncie.
Napisałam pięć e-maili.Na żaden nie uzyskałam odpowiedzi!!!
To ma być profesjonalizm?

#620973 30/07/2006 09:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
Quote
Witam.Czytając większość postów na forum odniosłam
wrażenie,że Gamebookers to porządna firma bukmacherska.
Dlatego założyłam konto w tej firmie i dokonałam depozytu
w kwocie 80 pln.Pierwszy zakład trafiłam i czekałam na
dopisanie bonusa (zwrot pierwszego zakładu).Niestety
nie doczekałam się.Dopiero po napisaniu kilku e-maili
bonus mi dopisano.Szczęście dalej mi sprzyjało i trafiłam
jeszcze kilka zakladów.Postanowiłam dokonać wypłaty na
moje konto w Moneybookers i zaczęły się problemy.
Właśnie mija 48 godzin od dokonania wypłaty,a pieniędzy
dalej nie mam na swoim koncie.
Napisałam pięć e-maili.Na żaden nie uzyskałam odpowiedzi!!!
To ma być profesjonalizm?


Ja w odstepie 3-4 miesiecy wypłaciłem z tej firmy na konto bankowe kilka tysięcy i nie było z nimi żadnych problemów, jeśli chodzi o moneybookers to mam z nimi straszne problemy ale to już osobna historia. A co do firmy gb to naprawdę profesjonalizm i szacunek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#620974 30/07/2006 10:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 807
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 807
Witam! Mam pytanko do korzystających z usług GB. Otoz chcialbym założyć konto i chciałem wiedzieć czy przy przelewie bankowym w Banku PEKAO S.A. na konto bukmachera pobierana jest jakas prowizja?? Bede wdzieczny za odpowiedz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#620975 30/07/2006 11:47
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Wreszcie pieniądze na moim koncie!!!
Cała operacja trwała ponad 55 godzin.
Nieprawdopodobne,ale prawdziwe!!!

#620976 30/07/2006 12:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Witam! Mam pytanko do korzystających z usług GB. Otoz chcialbym założyć konto i chciałem wiedzieć czy przy przelewie bankowym w Banku PEKAO S.A. na konto bukmachera pobierana jest jakas prowizja?? Bede wdzieczny za odpowiedz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

To zależy od Twojego banku (PEKAO). Ile płacisz za przelew do innych banków, np. w celu opłacenia rachunku za prąd czy za kablówkę? Podejrzewam, że maks. opłata to 1zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#620977 30/07/2006 13:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
Pytanie do Conrada, chcę jutro wpłacić pieniądze do GB, jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem ale chyba podczas rejestracji nie zaznaczyłem że chcę skorzystać z promocji, co mam zrobić aby otrzymać promocyjną kwotę podczas wpłaty ??

#620978 30/07/2006 13:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nic, wystarczy wpłacić i postawić zakład.

#620979 30/07/2006 14:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mam pytanie czy mi rowniez nalezy sie bonus , ale : mam konto zalozone juz jakis czas i do tej pory nie dokonywalem zadnego depozytu , tylko skorzystalem raz z darmowego bonusu .

#620980 30/07/2006 17:54
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
witam. Mam taki maly problem. Chce wyplacic pieniazki z Gb na konto bankowe(poraz pierwszy).Podczas calej procedury wyplaty trzeba wpisac jakie 2 numery: IBAN i BIC-Code/SWIFT: . Konkretnie : czy IBAN to numer konta? i skad mam wziasc Kod SWIFT. Konto mam w mBanku. Ja sie nie orientuje w takich prawach, wczesniej wyplacalem tylko z b-a-h i baw, gdzie nie trzeba bylo podawac zanych kodow SWIFT. Pozdrawiam....

#620981 30/07/2006 18:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
SWIFT mbanku: BREXPLPWMUL
IBAN to pelny 26 cyfrowy numer konto poprzedzony literkami PL

#620982 30/07/2006 18:12
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Ok, wielkie dzieki. Juz wyplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, forty, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, betowiec, bukma, 11kera11), 2,573 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1