|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jestem zawiedziony ich supportem... napisalem maila kilka dni temu w waznych wedlug mnie sprawach i nic nie odpisali olewaja klientow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
jestem zawiedziony ich supportem... napisalem maila kilka dni temu w waznych wedlug mnie sprawach i nic nie odpisali olewaja klientow ? Odpisuja zawsze i bardzo szybko ,tylko nie na kazda poczte dochodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Post deleted by wHiTe_StAr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
witam mam pytanko, otoz kumpel uzyczyl mi konta na GB (18stka dopiero za kilka miesiecy) chcialbym tam wplacic kase i pograc nieco, jesli uda sie cos wygrac wyplace na jego konto i bedzie git;) tylko ze GB bardzo dba o bezpieczenstwo sprawdzaja nawet moje IP, czy nie bede mial zadnych problemow z wplatami i wyplatami? czy nie zablokuja mi tego konta jak cos wplace i kasa przepadnie?
z gory dzieki napisze ktos czy nie bedzie zadnych problemow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Każdemu sprawdzają IP, jeśli masz zmienne i kolega ma zmienne to nie powinno być kłopotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
witam mam pytanko, otoz kumpel uzyczyl mi konta na GB (18stka dopiero za kilka miesiecy) chcialbym tam wplacic kase i pograc nieco, jesli uda sie cos wygrac wyplace na jego konto i bedzie git;) tylko ze GB bardzo dba o bezpieczenstwo sprawdzaja nawet moje IP, czy nie bede mial zadnych problemow z wplatami i wyplatami? czy nie zablokuja mi tego konta jak cos wplace i kasa przepadnie?
z gory dzieki napisze ktos czy nie bedzie zadnych problemow? bukmacherstwo nie jest dla dzieci....a problemow nie powinno byc jesli wplaty i wyplaty beda dokonywane z konta kolegi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 319 |
dzieki za odp, yaaho "dorosly" mogles sobie darowac pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
dzieki za odp, yaaho "dorosly" mogles sobie darowac pozdro kolego takie prawo w polsce alko i papierosy rowniez nie dla <18 wiec trzeba cierpliwie poczekac..szanujmy prawo i tyle,pozdrawiam i bez odpowiedzi(chyba ze na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
Witam.Czytając większość postów na forum odniosłam wrażenie,że Gamebookers to porządna firma bukmacherska. Dlatego założyłam konto w tej firmie i dokonałam depozytu w kwocie 80 pln.Pierwszy zakład trafiłam i czekałam na dopisanie bonusa (zwrot pierwszego zakładu).Niestety nie doczekałam się.Dopiero po napisaniu kilku e-maili bonus mi dopisano.Szczęście dalej mi sprzyjało i trafiłam jeszcze kilka zakladów.Postanowiłam dokonać wypłaty na moje konto w Moneybookers i zaczęły się problemy. Właśnie mija 48 godzin od dokonania wypłaty,a pieniędzy dalej nie mam na swoim koncie. Napisałam pięć e-maili.Na żaden nie uzyskałam odpowiedzi!!! To ma być profesjonalizm?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
Witam.Czytając większość postów na forum odniosłam wrażenie,że Gamebookers to porządna firma bukmacherska. Dlatego założyłam konto w tej firmie i dokonałam depozytu w kwocie 80 pln.Pierwszy zakład trafiłam i czekałam na dopisanie bonusa (zwrot pierwszego zakładu).Niestety nie doczekałam się.Dopiero po napisaniu kilku e-maili bonus mi dopisano.Szczęście dalej mi sprzyjało i trafiłam jeszcze kilka zakladów.Postanowiłam dokonać wypłaty na moje konto w Moneybookers i zaczęły się problemy. Właśnie mija 48 godzin od dokonania wypłaty,a pieniędzy dalej nie mam na swoim koncie. Napisałam pięć e-maili.Na żaden nie uzyskałam odpowiedzi!!! To ma być profesjonalizm? Ja w odstepie 3-4 miesiecy wypłaciłem z tej firmy na konto bankowe kilka tysięcy i nie było z nimi żadnych problemów, jeśli chodzi o moneybookers to mam z nimi straszne problemy ale to już osobna historia. A co do firmy gb to naprawdę profesjonalizm i szacunek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 807 |
Witam! Mam pytanko do korzystających z usług GB. Otoz chcialbym założyć konto i chciałem wiedzieć czy przy przelewie bankowym w Banku PEKAO S.A. na konto bukmachera pobierana jest jakas prowizja?? Bede wdzieczny za odpowiedz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
Wreszcie pieniądze na moim koncie!!! Cała operacja trwała ponad 55 godzin. Nieprawdopodobne,ale prawdziwe!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam! Mam pytanko do korzystających z usług GB. Otoz chcialbym założyć konto i chciałem wiedzieć czy przy przelewie bankowym w Banku PEKAO S.A. na konto bukmachera pobierana jest jakas prowizja?? Bede wdzieczny za odpowiedz! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> To zależy od Twojego banku (PEKAO). Ile płacisz za przelew do innych banków, np. w celu opłacenia rachunku za prąd czy za kablówkę? Podejrzewam, że maks. opłata to 1zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 595 |
Pytanie do Conrada, chcę jutro wpłacić pieniądze do GB, jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem ale chyba podczas rejestracji nie zaznaczyłem że chcę skorzystać z promocji, co mam zrobić aby otrzymać promocyjną kwotę podczas wpłaty ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nic, wystarczy wpłacić i postawić zakład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Mam pytanie czy mi rowniez nalezy sie bonus , ale : mam konto zalozone juz jakis czas i do tej pory nie dokonywalem zadnego depozytu , tylko skorzystalem raz z darmowego bonusu .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
witam. Mam taki maly problem. Chce wyplacic pieniazki z Gb na konto bankowe(poraz pierwszy).Podczas calej procedury wyplaty trzeba wpisac jakie 2 numery: IBAN i BIC-Code/SWIFT: . Konkretnie : czy IBAN to numer konta? i skad mam wziasc Kod SWIFT. Konto mam w mBanku. Ja sie nie orientuje w takich prawach, wczesniej wyplacalem tylko z b-a-h i baw, gdzie nie trzeba bylo podawac zanych kodow SWIFT. Pozdrawiam....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
SWIFT mbanku: BREXPLPWMUL IBAN to pelny 26 cyfrowy numer konto poprzedzony literkami PL
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ok, wielkie dzieki. Juz wyplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|