Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
#621123 17/08/2006 14:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Na 100% 15 euro

Bonus: Unibet
#621124 17/08/2006 14:29
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
[Linked Image]

Postawiłem te 55pln (15eur) na Frank Lampard (W dowolnym czasie) kurs: 2.25
Liczę przede wszystkim na karnego które w Chelsea wykonuje własnie ON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Pozdr.
dj

#621125 17/08/2006 16:01
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Panowie musze postawic 15euro czy moge postawic mniej np. 5 czy 10 ? ciekawe wiec zaryzykuje ;]

#621126 17/08/2006 17:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
jest napisane "maksymalna kwota bonusu to 15Euro", wiec za mniej tez mozesz.

#621127 17/08/2006 22:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Do kiedy wazna jest ta promocja na strzelca bramki?

#621128 18/08/2006 06:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 586
G
a.k.a. "prowizorka"
a.k.a. "prowizorka"
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 586
ja nie dostalem na maila zadnej promocji, a na ich stronie nie ma zadnego info, ciekawe czy kazdy moze wziasc w niej udzial czy tylko wybrancy, na przyszlosc zaznaczylem sobie opcje newsletter w profilu.

#621129 18/08/2006 07:38
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
dla wszystkich(przynajmniej tak wynika z naglowka)
[Linked Image]

#621130 18/08/2006 07:41
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
czyli jezli zagram za 15 e a nietrafie to kasa zostanie mi zwrócona tak????????

#621131 18/08/2006 07:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Dokładnie

#621132 18/08/2006 09:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Witam Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym zelcić wypłatę BG na MB.Ile będzie trwał ten proces i czy wymagają skanu np dowodu??dodam że obróciłem kwotą bonusa cashback <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#621133 18/08/2006 09:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Witam Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym zlecić wypłatę GB na MB.Ile będzie trwał ten proces i czy wymagają skanu np dowodu??dodam że obróciłem kwotą bonusa cashback <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

brak edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#621134 18/08/2006 09:47
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
panowie, dajcie linka bezpośredniego do tej promocji, nie potrafie znaleźć :|

#621135 18/08/2006 09:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Gram w GB od paru lat i muszę przyznać że 1 raz się poważnie zawiodłem.

Chciałem postawić zakładzik.. wybralem zdarzenie, klikam i "system error" na czerwowo. Patrze - stawki nie odjęło, zakład nie przyjęty. No to 2 próba, tym razem wszystko ok. Niestety patrze w "historie" i okazuje się że oba zakłady zostały jednak przyjęte.

Napisałem do supportu z prośbą o anulowanie jednego z zakładów, a oni mi odpisali "Niestety oba kupony róźnią się w sposób zasadniczy, wobec czego nie możemy anulować zakłady na to zdarzenie." Dodam że ta "zasadnicza różnica" to różniąca się o 1 PLN stawke na drugim zakładzie.

Uważam że zachowali się nie fair.

#621136 18/08/2006 10:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Tez mialem raz taka sytuacje. Postawilem na over Marsyli w pucharze Francji @2,7. Do przerwy bylo 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najczesciej takie farty wchodza. Badz dobrej mysli

#621137 18/08/2006 10:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Witam!
Czy jak teraz zleciłem przelew do GB z mbanku jest szansa ze przed weekendem będe miał na koncie w GB kase czy dopiero poniedziałek? z góry dzięki za odpowiedz Pozdrawiam

#621138 18/08/2006 10:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Quote
Witam!
Czy jak teraz zleciłem przelew do GB z mbanku jest szansa ze przed weekendem będe miał na koncie w GB kase czy dopiero poniedziałek? z góry dzięki za odpowiedz Pozdrawiam

powinienes miec dzisiaj kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#621139 18/08/2006 12:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Czy mogę łączyć promocje ,strzelec bramkiw meczu Chelsea-MC i 20 euro gratis??

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1