|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
[ Linked Image] Postawiłem te 55pln (15eur) na Frank Lampard (W dowolnym czasie) kurs: 2.25 Liczę przede wszystkim na karnego które w Chelsea wykonuje własnie ON <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Pozdr. dj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Panowie musze postawic 15euro czy moge postawic mniej np. 5 czy 10 ? ciekawe wiec zaryzykuje ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
jest napisane "maksymalna kwota bonusu to 15Euro", wiec za mniej tez mozesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Do kiedy wazna jest ta promocja na strzelca bramki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 586
a.k.a. "prowizorka"
|
|
a.k.a. "prowizorka"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 586 |
ja nie dostalem na maila zadnej promocji, a na ich stronie nie ma zadnego info, ciekawe czy kazdy moze wziasc w niej udzial czy tylko wybrancy, na przyszlosc zaznaczylem sobie opcje newsletter w profilu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
dla wszystkich(przynajmniej tak wynika z naglowka) [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
czyli jezli zagram za 15 e a nietrafie to kasa zostanie mi zwrócona tak????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Witam Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym zelcić wypłatę BG na MB.Ile będzie trwał ten proces i czy wymagają skanu np dowodu??dodam że obróciłem kwotą bonusa cashback <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Witam Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym zlecić wypłatę GB na MB.Ile będzie trwał ten proces i czy wymagają skanu np dowodu??dodam że obróciłem kwotą bonusa cashback <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> brak edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
panowie, dajcie linka bezpośredniego do tej promocji, nie potrafie znaleźć :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Gram w GB od paru lat i muszę przyznać że 1 raz się poważnie zawiodłem.
Chciałem postawić zakładzik.. wybralem zdarzenie, klikam i "system error" na czerwowo. Patrze - stawki nie odjęło, zakład nie przyjęty. No to 2 próba, tym razem wszystko ok. Niestety patrze w "historie" i okazuje się że oba zakłady zostały jednak przyjęte.
Napisałem do supportu z prośbą o anulowanie jednego z zakładów, a oni mi odpisali "Niestety oba kupony róźnią się w sposób zasadniczy, wobec czego nie możemy anulować zakłady na to zdarzenie." Dodam że ta "zasadnicza różnica" to różniąca się o 1 PLN stawke na drugim zakładzie.
Uważam że zachowali się nie fair.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Tez mialem raz taka sytuacje. Postawilem na over Marsyli w pucharze Francji @2,7. Do przerwy bylo 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najczesciej takie farty wchodza. Badz dobrej mysli
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Witam! Czy jak teraz zleciłem przelew do GB z mbanku jest szansa ze przed weekendem będe miał na koncie w GB kase czy dopiero poniedziałek? z góry dzięki za odpowiedz Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Witam! Czy jak teraz zleciłem przelew do GB z mbanku jest szansa ze przed weekendem będe miał na koncie w GB kase czy dopiero poniedziałek? z góry dzięki za odpowiedz Pozdrawiam powinienes miec dzisiaj kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Czy mogę łączyć promocje ,strzelec bramkiw meczu Chelsea-MC i 20 euro gratis??
|
|
|
Link skopiowany do schowka