Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15
Platini #6213853 20/04/2014 03:46
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ach ten porucznik grin

A że punkt widzenia zależy od punku siedzenia...

Też racja. smile

Bonus: Unibet
Platini #6214009 20/04/2014 07:51
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097

Platini #6214010 20/04/2014 07:52
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
p.s. wklejam jak jeszcze stary Wembley spiewa hymn, niech młodzież słucha i uczy się smile

Platini #6214072 20/04/2014 16:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
nie kumam tej licytacji, odśpiewanie hymnu przez 2 min przed gwizdkiem, jest jeszcze mecz który trwa 90' cool

Platini #6214074 20/04/2014 17:04
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
równie dobrze idąc tokiem paru tutejszych teoretyków można powiedzieć że gdyby poziom sportowy wzrósł do tego jaki jest w anglii, tyle razy jakościowo wzrósł by doping na naszych trybunach hehe

Platini #6214403 20/04/2014 22:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
lol, co tu porownywac taka Legie z Liverpoolem? laugh taki leverpool to kibicow ma na calym swiecie, tylku skandynawow znam co tylko do roboty do uk przyjezdzaja po to aby jezdzic za tymi swoimi druzynami na meczyki typu liverpool czy tam inne

nie mowiac juz o innych skosnych

connor #6214428 20/04/2014 23:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by connor
lol, co tu porownywac taka Legie z Liverpoolem? laugh taki leverpool to kibicow ma na calym swiecie, tylku skandynawow znam co tylko do roboty do uk przyjezdzaja po to aby jezdzic za tymi swoimi druzynami na meczyki typu liverpool czy tam inne

nie mowiac juz o innych skosnych
właśnie wszystko zaley od tego co kto ceni w kibicowaniu - w anglii doping jest jakieś 10- 15 min i koniec - zero opraw, pirotechniki itp. Młodzi angielscy kibice zazdroszczą tego klimatu który jest w Polsce i sam pomagałem ogarnąć im temat na mecz Legia- Lech. Wszystko zależy co kogo interesuje - ja w pracy mam paru młodych kibiców aston i birmingham których strasznie interesuje scena kibicowska ale są i starsi którzy na przerwie pokazywali akcje Legii z Jagą czy też grudniowy (?) występ kiboli Lecha na 'legalnej ustawce'. Ja powiem tylko od siebie, że w UK nie ma żadnego klimatu a młodzi zazdroszczą starszym tych słynnych lat '90

Platini #6214573 21/04/2014 03:27
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J.W.bez względu na przynależność klubową,sympatie i antypatie do klubów z zagranicy(a takich sporo) stwierdzam bez żadnych nawet najmniejszych naciągnięć że na mapie Europy jesteśmy w czołówce jeśli nie absolutnym czubie biorąc takie wirtualne zestawienie poziomu gry do liczby wyjazdowej i u siebie...aktualnie nasza liga wybiegła lata świetlne przed poziom i nazwała się Ekstraklasą..huj nie Ekstraklasa..powinno ten twór nazwać się najwyższą klasą rozgrywkową na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,a tu w każdych programach sportowych,informacjach,dziennikach,gazetach próbują wmówić odbiorcy że kupił zajebisty produkt i jest właśnie w centrum piłkarskiej Europy,pisząc produkt mam właśnie na myśli odbiorców sukcesu,chwilowego trendu czy innej fanaberii..Co do tych dwóch filmików nawet,które powyżej,nie biorąc pod uwage żadnych innych,działalności ultras itp,itd trzeba być ograniczonym,albo bardzo czegoś nienawidzieć żeby pierdolnięcie Legii próbować miernotą z Liverpoolu przyciszyć..nie jestem kibicem Legii ,pozdrawiam

Platini #6214591 21/04/2014 03:53
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35768,15830436.html?fb_action_ids=773169166035308&fb_action_types=og.likes - a gdyby tak przykładowo każdemu z siódemki przywalić 12 lat bez zawieszenia?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by marzano
aplauz

liwerpól się chowa smile

zalezy kto ocenia wink jak dla was pewnie kazdy na swiecie sie chowa ... ech... ta skromnosc was w stolicy wykonczy grin

aczkolwiek zgadzam sie ze God save the Queen MIAZDZY piwo


porównywałem konkretny śpiew kibiców Legii i Pogoni z wklejonym wcześniej śpiewem fanów Liverpool'u - jak najbardziej obiektywnie smile

Platini #6214832 21/04/2014 20:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
troche przypomina to sondaze robione przez nich samych grin

ale co kto lubi, angole mieli podobnie jak u nas w polsce ale 20 lat temu z tego co mowili, jako ze swiat sie zmienia i duza kasa by nie zostala zainwestowana w ich lige/kluby gdyby nie zrobili porzadku z kibolami - to zrobili i teraz jest inna kultura kibicowania, nie zauwazylem aby angole na ten progres narzekali moze czasami sobie zatesknia gdy walna kilka browarow

inna sprawa ze nie za bardzo kumaja czemu w polsce kibice kibicuja gdy pilkarze maja na nich doslownie wyjebanie i nawet sie nie staraja

Platini #6214981 22/04/2014 00:08
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ładnie cię oderwało od ziemi.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by Gustawo Lima
to samo było na Legii w 99 mecz z Bułgarią, ale było nas tylko 10 tys smile

Platini #6215214 22/04/2014 16:14
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997

Gaske #6215862 23/04/2014 14:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876

dla kogos kto sie troche interesuje tematem to zadna nowosc a wrecz codziennosc ale wytlumacz to tym wszystkim ktorzy tutaj tak bardzo placza ze tylko w Polsce jest bandytyzm, kibolstwo itd...

swiety tusek i sikorski przeciez tak mowia to jak im nie wierzyc... confused

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Pierwszy szereg szwajcarskich "chuliganów" resztę czasu poza kibicowaniem spędza chyba w Maku albo Kfc tongue

Platini #6216279 23/04/2014 23:01
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

Platini #6219138 27/04/2014 02:15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Na Legii śpiewają "jebać Osucha"? tongue

Platini #6219306 27/04/2014 04:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635

Platini #6220177 28/04/2014 18:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Śląsk-Zagłębie
[Linked Image]
[Linked Image]

Strona 13 z 15 1 2 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, forty, JelineK, betowiec, burbon, Sensei, 11kera11), 914 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1