|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ach ten porucznik  A że punkt widzenia zależy od punku siedzenia... Też racja. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
p.s. wklejam jak jeszcze stary Wembley spiewa hymn, niech młodzież słucha i uczy się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
nie kumam tej licytacji, odśpiewanie hymnu przez 2 min przed gwizdkiem, jest jeszcze mecz który trwa 90' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
równie dobrze idąc tokiem paru tutejszych teoretyków można powiedzieć że gdyby poziom sportowy wzrósł do tego jaki jest w anglii, tyle razy jakościowo wzrósł by doping na naszych trybunach hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
lol, co tu porownywac taka Legie z Liverpoolem?  taki leverpool to kibicow ma na calym swiecie, tylku skandynawow znam co tylko do roboty do uk przyjezdzaja po to aby jezdzic za tymi swoimi druzynami na meczyki typu liverpool czy tam inne nie mowiac juz o innych skosnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
lol, co tu porownywac taka Legie z Liverpoolem?  taki leverpool to kibicow ma na calym swiecie, tylku skandynawow znam co tylko do roboty do uk przyjezdzaja po to aby jezdzic za tymi swoimi druzynami na meczyki typu liverpool czy tam inne nie mowiac juz o innych skosnych właśnie wszystko zaley od tego co kto ceni w kibicowaniu - w anglii doping jest jakieś 10- 15 min i koniec - zero opraw, pirotechniki itp. Młodzi angielscy kibice zazdroszczą tego klimatu który jest w Polsce i sam pomagałem ogarnąć im temat na mecz Legia- Lech. Wszystko zależy co kogo interesuje - ja w pracy mam paru młodych kibiców aston i birmingham których strasznie interesuje scena kibicowska ale są i starsi którzy na przerwie pokazywali akcje Legii z Jagą czy też grudniowy (?) występ kiboli Lecha na 'legalnej ustawce'. Ja powiem tylko od siebie, że w UK nie ma żadnego klimatu a młodzi zazdroszczą starszym tych słynnych lat '90
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
J.W.bez względu na przynależność klubową,sympatie i antypatie do klubów z zagranicy(a takich sporo) stwierdzam bez żadnych nawet najmniejszych naciągnięć że na mapie Europy jesteśmy w czołówce jeśli nie absolutnym czubie biorąc takie wirtualne zestawienie poziomu gry do liczby wyjazdowej i u siebie...aktualnie nasza liga wybiegła lata świetlne przed poziom i nazwała się Ekstraklasą..huj nie Ekstraklasa..powinno ten twór nazwać się najwyższą klasą rozgrywkową na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,a tu w każdych programach sportowych,informacjach,dziennikach,gazetach próbują wmówić odbiorcy że kupił zajebisty produkt i jest właśnie w centrum piłkarskiej Europy,pisząc produkt mam właśnie na myśli odbiorców sukcesu,chwilowego trendu czy innej fanaberii..Co do tych dwóch filmików nawet,które powyżej,nie biorąc pod uwage żadnych innych,działalności ultras itp,itd trzeba być ograniczonym,albo bardzo czegoś nienawidzieć żeby pierdolnięcie Legii próbować miernotą z Liverpoolu przyciszyć..nie jestem kibicem Legii ,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35768,15830436.html?fb_action_ids=773169166035308&fb_action_types=og.likes - a gdyby tak przykładowo każdemu z siódemki przywalić 12 lat bez zawieszenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
 liwerpól się chowa  zalezy kto ocenia  jak dla was pewnie kazdy na swiecie sie chowa ... ech... ta skromnosc was w stolicy wykonczy  aczkolwiek zgadzam sie ze God save the Queen MIAZDZY  porównywałem konkretny śpiew kibiców Legii i Pogoni z wklejonym wcześniej śpiewem fanów Liverpool'u - jak najbardziej obiektywnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
troche przypomina to sondaze robione przez nich samych  ale co kto lubi, angole mieli podobnie jak u nas w polsce ale 20 lat temu z tego co mowili, jako ze swiat sie zmienia i duza kasa by nie zostala zainwestowana w ich lige/kluby gdyby nie zrobili porzadku z kibolami - to zrobili i teraz jest inna kultura kibicowania, nie zauwazylem aby angole na ten progres narzekali moze czasami sobie zatesknia gdy walna kilka browarow inna sprawa ze nie za bardzo kumaja czemu w polsce kibice kibicuja gdy pilkarze maja na nich doslownie wyjebanie i nawet sie nie staraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ładnie cię oderwało od ziemi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
to samo było na Legii w 99 mecz z Bułgarią, ale było nas tylko 10 tys 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
dla kogos kto sie troche interesuje tematem to zadna nowosc a wrecz codziennosc ale wytlumacz to tym wszystkim ktorzy tutaj tak bardzo placza ze tylko w Polsce jest bandytyzm, kibolstwo itd... swiety tusek i sikorski przeciez tak mowia to jak im nie wierzyc... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Pierwszy szereg szwajcarskich "chuliganów" resztę czasu poza kibicowaniem spędza chyba w Maku albo Kfc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Na Legii śpiewają "jebać Osucha"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|