|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
AMERICAN LEAGUE
7:05 PM ET Minnesota (54-40, 17-29 away) Cleveland (42-52, 23-23 home) MIN: Silva(5-9, 6.75 ERA) CLE: Sabathia(7-5, 3.59 ERA)
7:05 PM ET Oakland (50-45, 26-23 away) Detroit (64-31, 31-16 home) OAK: Haren(6-8, 3.73 ERA) DET: Verlander(11-4, 2.83 ERA)
7:07 PM ET NY Yankees (55-38, 24-20 away) Toronto (53-42, 33-20 home) NYY: Wright(6-5, 4.29 ERA) TOR: Burnett(1-3, 4.25 ERA)
7:15 PM ET Baltimore (44-53, 17-28 away) Tampa Bay (39-57, 22-20 home) BAL: Bedard(11-6, 4.02 ERA) TAM: Fossum(3-3, 4.91 ERA)
8:10 PM ET LA Angels (48-47, 24-23 away) Kansas City (33-62, 20-23 home) LAA: Colon(1-4, 4.56 ERA) KAN: Hernandez(1-4, 7.44 ERA)
8:35 PM ET Texas (49-47, 24-22 away) White Sox (58-36, 33-14 home) TEX: Wasdin(2-2, 5.01 ERA) CHW: Buehrle(9-7, 4.43 ERA)
10:05 PM ET Boston (58-36, 26-23 away) Seattle (45-50, 24-24 home) BOS: Snyder(1-1, 10.03 ERA) SEA: Moyer(5-8, 3.75 ERA)
NATIONAL LEAGUE
7:05 PM ET Cubs (37-57, 20-29 away) Washington (40-56, 20-24 home) CHC: Prior(0-4, 7.71 ERA) WAS: Hernandez(6-8, 5.87 ERA)
7:05 PM ET Atlanta (45-50, 24-27 away) Philadelphia (43-50, 21-26 home) ATL: Smoltz(7-5, 3.41 ERA) PHI: Lidle(6-7, 5.02 ERA)
7:10 PM ET Milwaukee (46-50, 17-30 away) Cincinnati (50-46, 25-24 home) MIL: Capuano(10-5, 3.46 ERA) CIN: Ramirez(3-6, 4.16 ERA)
7:10 PM ET Houston (46-50, 18-28 away) NY Mets (57-38, 27-18 home) HOU: Buchholz(6-7, 5.31 ERA) NYM: Hernandez(5-8, 5.52 ERA)
7:35 PM ET Pittsburgh (35-62, 11-36 away) Florida (42-52, 22-24 home) PIT: Maholm(3-8, 5.05 ERA) FLA: Olsen(7-4, 4.28 ERA)
9:40 PM ET Colorado (45-49, 23-27 away) Arizona (48-47, 24-25 home) COL: Cook(6-7, 3.59 ERA) ARI: Vargas(7-6, 5.30 ERA)
10:15 PM ET San Diego (50-45, 25-17 away) San Francisco (49-47, 27-23 home) SDG: Peavy(4-9, 4.78 ERA) SFO: Cain(6-6, 4.90 ERA)
10:40 PM ET St. Louis (53-41, 22-22 away) LA Dodgers (47-49, 28-18 home) STL: Suppan(6-5, 5.52 ERA) LAD: Penny(10-3, 3.26 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391 |
BAL o9 1.99 BAL od 6 meczy bez overa i mi to wystarczy by ich zagrac, oby z powodzeniem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Chicago Cubs @ 1.833 -> 2/10 New York Mets @ 1.714 -> 1/10 Cleveland Indians @ 1.617 -> 3/10 Seattle Mariners @ 1.775 -> 2/10
Powtórka typu na Cubs. Tym razem widzę pierwsze zwyciestwo Priora, który jest zdecydowanie za dobrym pitcherem by tego zwycięstwa w końcu nie złapac. Poza tym mecze Cubs układają się już w ładny pattern: WLWLWLW.
Bilans: 8-8-1 (+6,51 j.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Colorado Rockies @ Arizona Diamondbacks over 9.5 @1.92 on Jul 21, 2006 9:40PM jest to freekowy typ Scott Rickenbach. do tej pory 13 pudeł. typami tego "eksperta" zaraził mnie Prezes. tak jak on zacząłem od pewnego momentu grać jego typy progresyjnie. dzisja krytyczny momement. liczę, że Rickenbach się wkońcu przełamie i dzisiejszy overek 9.5 wejdzie. wkońcu. teraz coś od siebie, zaczynam progresje na oVer Baltimore Orioles, linia 9 @1.94 od dłuższego czasu obserwuję tą drużynę, od 6 spotkań pod rząd 6 underów. zapewne niebawem padnie overek. linia 9. http://www.covers.com/pageloader/pageloader.aspx?page=/data/MLB/matchups/g4_summary_18.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
mam pytanie na jakiej stronce można zobaczyć te typy choćby w/w Scotta Rickenbacha???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Poza tym mecze Cubs układają się już w ładny pattern: WLWLWLW. Jak juz napiales, czesto gramy na przelamania takich serii, a probowal ktos kiedys grac z seria? Tzn jak mamy WL WL to grac na W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Tak, ja próbowałem, gram z serią jak jest niewielka. Ale jak niedawno pisałem, prawie nigdy nie gram typów wyłącznie "statystycznych", tzn. takich gdzie oprócz jakichś serii, nie mam innych argumentów, więc trudno mi powiedziec czy dobrze na tym wychodzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510 |
Dzisiaj wybralem mecz Detroit-Oakland 1 Dziwnie ostatnio typuje ale jestem na + moze dziisaj sie tez uda<mruga>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Colorado Rockies @ Arizona Diamondbacks over 9.5 @1.92 on Jul 21, 2006 9:40PM
jest to freekowy typ Scott Rickenbach. do tej pory 13 pudeł. typami tego "eksperta" zaraził mnie Prezes. tak jak on zacząłem od pewnego momentu grać jego typy progresyjnie. dzisja krytyczny momement. liczę, że Rickenbach się wkońcu przełamie i dzisiejszy overek 9.5 wejdzie. wkońcu. no i wtopa. zabrakło dwóch puncików. pieprzonych dwóch punkcików. 14 pudło z rzędu /wg wyliczeń Prezesa/ koleś to totalny antyexpert. szkoda, że nie mam do niego e-mail. napisałbym kilka słów i propozycji grania. za freeko oczywiście. no nic, dzisiaj ostatni etap. "freekowych typów" będę konsekwentny!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Heh - ciekawe ile kolo jeszcze może nie trafiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Dzisiaj nocka marzenie 0/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Eh mam zwrot za over baltimore, zmienili startera tuz przed meczem na ortiza(on bodajze gral w arizonie wczesniej), szkoda bo over padl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Chicago Cubs @ 1.833 -> 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> New York Mets @ 1.714 -> 1/10 Z Cleveland Indians @ 1.617 -> 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Seattle Mariners @ 1.775 -> 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Bilans: 8-11-2 (-0,49 j.)
Sporo nieoczekiwanych wyników tej nocy. Jedynie Metsi nie zawiedli, ale zmienił się starter przed meczem i zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No nic dzisiaj ciąg dalszy gier, trzeba odrobic te 7 jednostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Rickenbach na prezydenta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Ghost; 22/07/2006 07:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973 |
Witam Napisze tu zeby nie zasmiecac dzialu "ranking MLB" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podalem wczoraj typ ktory oferowal UNIBET handi +1,5 TB po kursie 2,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> typ wszedl i zostal rozliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tak wiec niebyla to zadna pomylka buka jak sugerowal to jeden z uzytkownikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pewnie niemogl uwiezyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 380
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 380 |
To ja też odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LLOYD zachowujesz się jakbyś grał u buków od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli wszyscy bukmacherzy maja kurs X na zdarzenie i Y na przeciwne, a tylko jeden bukmacher ma odwrotnie, to jak to się nazywa? Regulamin rankingu mówi wyraźnie : "nie uwzgledniamy w rankingu pomylek bukmacherow (odwrocone kursy)" , ty właśnie to zrobiłeś( a po tobie kolejny rankingowicz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
A co do samego unibetu, no cóż to tylko się cieszyć, że dają się robić jak dzieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chyba sam tam wpłacę kasę skoro takie z nich lolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,391 |
i niestety za overka BAL tylko zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a zeby bylo smieszniej to zagralem tez NYM wiec wczoraj zwroty 2/2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> szkoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
teraz coś od siebie, zaczynam progresje na oVer Baltimore Orioles, linia 9 @1.94
od dłuższego czasu obserwuję tą drużynę, od 6 spotkań pod rząd 6 underów. zapewne niebawem padnie overek. linia 9. pięknie w pierwszym poziomie. choć stawkę sporo zawyżyłem. opłacało się. dzisiaj kolejne progresje na over. ale to popołudniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A gdzie grales, bo my wszyscy mamy zwroty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
A gdzie grales, bo my wszyscy mamy zwroty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ja gralem w betsson i zwrotu nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 34 |
Moze zamiast na przelamanie czarnej serii Rickenbacha lepiej grac przeciwnie do jego typow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Gosc jest w dobrej formie, kto wie ile jeszcze pociagnie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|