Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#621663 21/07/2006 09:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
AMERICAN LEAGUE

7:05 PM ET
Minnesota (54-40, 17-29 away)
Cleveland (42-52, 23-23 home)
MIN: Silva(5-9, 6.75 ERA)
CLE: Sabathia(7-5, 3.59 ERA)


7:05 PM ET
Oakland (50-45, 26-23 away)
Detroit (64-31, 31-16 home)
OAK: Haren(6-8, 3.73 ERA)
DET: Verlander(11-4, 2.83 ERA)


7:07 PM ET
NY Yankees (55-38, 24-20 away)
Toronto (53-42, 33-20 home)
NYY: Wright(6-5, 4.29 ERA)
TOR: Burnett(1-3, 4.25 ERA)


7:15 PM ET
Baltimore (44-53, 17-28 away)
Tampa Bay (39-57, 22-20 home)
BAL: Bedard(11-6, 4.02 ERA)
TAM: Fossum(3-3, 4.91 ERA)


8:10 PM ET
LA Angels (48-47, 24-23 away)
Kansas City (33-62, 20-23 home)
LAA: Colon(1-4, 4.56 ERA)
KAN: Hernandez(1-4, 7.44 ERA)


8:35 PM ET
Texas (49-47, 24-22 away)
White Sox (58-36, 33-14 home)
TEX: Wasdin(2-2, 5.01 ERA)
CHW: Buehrle(9-7, 4.43 ERA)


10:05 PM ET
Boston (58-36, 26-23 away)
Seattle (45-50, 24-24 home)
BOS: Snyder(1-1, 10.03 ERA)
SEA: Moyer(5-8, 3.75 ERA)


NATIONAL LEAGUE

7:05 PM ET
Cubs (37-57, 20-29 away)
Washington (40-56, 20-24 home)
CHC: Prior(0-4, 7.71 ERA)
WAS: Hernandez(6-8, 5.87 ERA)


7:05 PM ET
Atlanta (45-50, 24-27 away)
Philadelphia (43-50, 21-26 home)
ATL: Smoltz(7-5, 3.41 ERA)
PHI: Lidle(6-7, 5.02 ERA)


7:10 PM ET
Milwaukee (46-50, 17-30 away)
Cincinnati (50-46, 25-24 home)
MIL: Capuano(10-5, 3.46 ERA)
CIN: Ramirez(3-6, 4.16 ERA)


7:10 PM ET
Houston (46-50, 18-28 away)
NY Mets (57-38, 27-18 home)
HOU: Buchholz(6-7, 5.31 ERA)
NYM: Hernandez(5-8, 5.52 ERA)


7:35 PM ET
Pittsburgh (35-62, 11-36 away)
Florida (42-52, 22-24 home)
PIT: Maholm(3-8, 5.05 ERA)
FLA: Olsen(7-4, 4.28 ERA)


9:40 PM ET
Colorado (45-49, 23-27 away)
Arizona (48-47, 24-25 home)
COL: Cook(6-7, 3.59 ERA)
ARI: Vargas(7-6, 5.30 ERA)


10:15 PM ET
San Diego (50-45, 25-17 away)
San Francisco (49-47, 27-23 home)
SDG: Peavy(4-9, 4.78 ERA)
SFO: Cain(6-6, 4.90 ERA)


10:40 PM ET
St. Louis (53-41, 22-22 away)
LA Dodgers (47-49, 28-18 home)
STL: Suppan(6-5, 5.52 ERA)
LAD: Penny(10-3, 3.26 ERA)

Bonus: Unibet
#621664 21/07/2006 16:46
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
BAL o9 1.99
BAL od 6 meczy bez overa i mi to wystarczy by ich zagrac, oby z powodzeniem...

#621665 21/07/2006 16:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chicago Cubs @ 1.833 -> 2/10
New York Mets @ 1.714 -> 1/10
Cleveland Indians @ 1.617 -> 3/10
Seattle Mariners @ 1.775 -> 2/10

Powtórka typu na Cubs. Tym razem widzę pierwsze zwyciestwo Priora, który jest zdecydowanie za dobrym pitcherem by tego zwycięstwa w końcu nie złapac. Poza tym mecze Cubs układają się już w ładny pattern: WLWLWLW.

Bilans: 8-8-1 (+6,51 j.)

#621666 21/07/2006 16:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Colorado Rockies @ Arizona Diamondbacks over 9.5 @1.92 on Jul 21, 2006 9:40PM

jest to freekowy typ Scott Rickenbach. do tej pory 13 pudeł. typami tego "eksperta" zaraził mnie Prezes. tak jak on zacząłem od pewnego momentu grać jego typy progresyjnie. dzisja krytyczny momement. liczę, że Rickenbach się wkońcu przełamie i dzisiejszy overek 9.5 wejdzie. wkońcu.

teraz coś od siebie, zaczynam progresje na oVer Baltimore Orioles, linia 9 @1.94

od dłuższego czasu obserwuję tą drużynę, od 6 spotkań pod rząd 6 underów. zapewne niebawem padnie overek. linia 9.

http://www.covers.com/pageloader/pageloader.aspx?page=/data/MLB/matchups/g4_summary_18.html

#621667 21/07/2006 17:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
mam pytanie na jakiej stronce można zobaczyć te typy choćby w/w Scotta Rickenbacha???

#621668 21/07/2006 18:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
mam pytanie na jakiej stronce można zobaczyć te typy choćby w/w Scotta Rickenbacha???

http://www.coversexperts.com/cappers/capper.aspx?ce=29179

#621669 21/07/2006 18:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Poza tym mecze Cubs układają się już w ładny pattern: WLWLWLW.

Jak juz napiales, czesto gramy na przelamania takich serii, a probowal ktos kiedys grac z seria?
Tzn jak mamy WL WL to grac na W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#621670 21/07/2006 20:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Tak, ja próbowałem, gram z serią jak jest niewielka. Ale jak niedawno pisałem, prawie nigdy nie gram typów wyłącznie "statystycznych", tzn. takich gdzie oprócz jakichś serii, nie mam innych argumentów, więc trudno mi powiedziec czy dobrze na tym wychodzę.

#621671 21/07/2006 21:02
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
Dzisiaj wybralem mecz Detroit-Oakland 1
Dziwnie ostatnio typuje ale jestem na + moze dziisaj sie tez uda<mruga>

#621672 22/07/2006 04:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Colorado Rockies @ Arizona Diamondbacks over 9.5 @1.92 on Jul 21, 2006 9:40PM

jest to freekowy typ Scott Rickenbach. do tej pory 13 pudeł. typami tego "eksperta" zaraził mnie Prezes. tak jak on zacząłem od pewnego momentu grać jego typy progresyjnie. dzisja krytyczny momement. liczę, że Rickenbach się wkońcu przełamie i dzisiejszy overek 9.5 wejdzie. wkońcu.

no i wtopa. zabrakło dwóch puncików. pieprzonych dwóch punkcików. 14 pudło z rzędu /wg wyliczeń Prezesa/
koleś to totalny antyexpert. szkoda, że nie mam do niego e-mail. napisałbym kilka słów i propozycji grania. za freeko oczywiście.

no nic, dzisiaj ostatni etap. "freekowych typów" będę konsekwentny!

#621673 22/07/2006 05:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Heh - ciekawe ile kolo jeszcze może nie trafiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dzisiaj nocka marzenie 0/4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#621674 22/07/2006 07:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Eh mam zwrot za over baltimore, zmienili startera tuz przed meczem na ortiza(on bodajze gral w arizonie wczesniej), szkoda bo over padl...

#621675 22/07/2006 07:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Chicago Cubs @ 1.833 -> 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
New York Mets @ 1.714 -> 1/10 Z
Cleveland Indians @ 1.617 -> 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Seattle Mariners @ 1.775 -> 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bilans: 8-11-2 (-0,49 j.)

Sporo nieoczekiwanych wyników tej nocy. Jedynie Metsi nie zawiedli, ale zmienił się starter przed meczem i zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No nic dzisiaj ciąg dalszy gier, trzeba odrobic te 7 jednostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Rickenbach na prezydenta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Ghost; 22/07/2006 07:18.
#621676 22/07/2006 07:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam
Napisze tu zeby nie zasmiecac dzialu "ranking MLB" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podalem wczoraj typ ktory oferowal UNIBET handi +1,5 TB po kursie 2,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> typ wszedl i zostal rozliczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tak wiec niebyla to zadna pomylka buka jak sugerowal to jeden z uzytkownikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pewnie niemogl uwiezyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />

#621677 22/07/2006 08:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 380
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 380
To ja też odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
LLOYD zachowujesz się jakbyś grał u buków od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeśli wszyscy bukmacherzy maja kurs X na zdarzenie i Y na przeciwne, a tylko jeden bukmacher ma odwrotnie, to jak to się nazywa?
Regulamin rankingu mówi wyraźnie : "nie uwzgledniamy w rankingu pomylek bukmacherow (odwrocone kursy)" , ty właśnie to zrobiłeś( a po tobie kolejny rankingowicz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

A co do samego unibetu, no cóż to tylko się cieszyć, że dają się robić jak dzieci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Chyba sam tam wpłacę kasę skoro takie z nich lolki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#621678 22/07/2006 08:58
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
i niestety za overka BAL tylko zwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a zeby bylo smieszniej to zagralem tez NYM wiec wczoraj zwroty 2/2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> szkoda...

#621679 22/07/2006 09:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
teraz coś od siebie, zaczynam progresje na oVer Baltimore Orioles, linia 9 @1.94

od dłuższego czasu obserwuję tą drużynę, od 6 spotkań pod rząd 6 underów. zapewne niebawem padnie overek. linia 9.

pięknie w pierwszym poziomie. choć stawkę sporo zawyżyłem. opłacało się.

dzisiaj kolejne progresje na over. ale to popołudniu.

#621680 22/07/2006 09:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A gdzie grales, bo my wszyscy mamy zwroty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#621681 22/07/2006 10:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
Quote
A gdzie grales, bo my wszyscy mamy zwroty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

ja gralem w betsson i zwrotu nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#621682 22/07/2006 13:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 34
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 34
Moze zamiast na przelamanie czarnej serii Rickenbacha lepiej grac przeciwnie do jego typow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Gosc jest w dobrej formie, kto wie ile jeszcze pociagnie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1