|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Kto dzis sedziuje półfinał? Buki widzą sporo żółtych over 5,5 - 1,78
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Kto dzis sedziuje półfinał? Buki widzą sporo żółtych over 5,5 - 1,78 Portugalczyk Pedro Proenca
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
dobra, jade do coffa Vindom, wziąć Ci coś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dla Vinda Cheese, dla mnie amnesia haze , a dla Fecha ak-47 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Pedro Proenca jest najbogatszym arbitrem w swojej ojczyźnie, zarabia rocznie blisko 100 tys. euro. Chyba go nie przekupią co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
chyba że dadzą 10 razy tyle co zarabia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Dla Vinda Cheese, dla mnie amnesia haze , a dla Fecha ak-47   alstublieft
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Wśród piłkarzy Proenca ma opinię arbitra surowego, który nie toleruje zachowań pozasportowych na boisku. Zasłynął decyzją podczas meczu w 2010 roku, kiedy izraelski piłkarz Itayow Schechter z radości po strzelonej bramce dla swojej drużyny Hapoel Tel-Awiw nałożył żydowską jarmułkę. Portugalski sędzia uznał ten gest za pozaregulaminową manifestację i ukarał zawodnika żółtą kartką. W czasie eliminacji do Euro 2012 w trzech meczach wystawił dwadzieścia żółtych kartek. No i wszytko jasne skąd ten over 5,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Dla Vinda Cheese, dla mnie amnesia haze , a dla Fecha ak-47  Jonas Eriksson też ma sieki jak lodu...A Pellegrini i tak mu nawrzucał  może tez mieć - "parcie na szkło" nie wierzę "czarnym" dzień dobry. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Biczu, sądząc po twoich ostatnich postach, zaczynam podejrzewać, że Łychę w Lidlu, w którym się zaopatrujesz, rozrabiają z denaturatem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!
Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.
Ryży tez potrafi zadbac o swoje.
3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej. A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu, sądząc po twoich ostatnich postach, zaczynam podejrzewać, że Łychę w Lidlu, w którym się zaopatrujesz, rozrabiają z denaturatem ostatnio mało piję wypiłem w Wielkanoc 3 butelki sheridana w 2 dni i mam wstręt do alko ale pewnie tylko do jutra, a może coś piłem w międzyczasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574 |
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!
Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.
Ryży tez potrafi zadbac o swoje.
3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej. A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów... Przeciez w TVP tez leci Liga Mistrzow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Biczu a co oni tak się nabiją z ciebie? Sami to lemoniadę sączą czy co? Jak sobie chłop od czasu do czasu przeczyści organizm to chyba dobrze co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!
Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.
Ryży tez potrafi zadbac o swoje.
3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej. A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów... hmmmm.... kolego jeśli pijesz (lub nie pijesz) piwo to jest prosty sposób - kupujesz Heinekena 0,65l (w Biedronce = 3,5zł ) i pod nakrętką masz kod na dowolny mecz ligi mistrzów w HD  potem juz kabel HDMI do TV i zapinasz pasy:)))))) kod odpalasz przez: www.heinken.pl [ heinken.pl]  izzii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu a co oni tak się nabiją z ciebie? Sami to lemoniadę sączą czy co? Jak sobie chłop od czasu do czasu przeczyści organizm to chyba dobrze co? Vindo tak pisze z przekory i z tęsknoty  dawno tu nie było kogoś na kim mu bardzo zależy  ale ja wszystko rozumiem, można powiedzieć że jestem tolerancyjny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!
Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.
Ryży tez potrafi zadbac o swoje.
3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej. A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów... hmmmm.... kolego jeśli pijesz (lub nie pijesz) piwo to jest prosty sposób - kupujesz Heinekena 0,65l (w Biedronce = 3,5zł ) i pod nakrętką masz kod na dowolny mecz ligi mistrzów w HD  potem juz kabel HDMI do TV i zapinasz pasy:)))))) kod odpalasz przez: www.heinken.pl [ heinken.pl]  izzii... a jak w telewizorze jest tylko wejście antenowe? o euro można pomarzyć a ty z hdmi wyjeżdżasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ktoś tutaj sobie podśmiechujki z Biczyka urządza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Biczykowi sodóweczka uderzyła do głowy (bo w końcu alkoholem się brzydzi), ale to z niecierpliwości, żeby wziąć udział w dożynkach na Starówce z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ktoś tutaj sobie podśmiechujki z Biczyka urządza? a to możliwe, że ktoś sobie urządza, możliwe na 330%
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|