Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 115 1 2 9 10 11 12 13 114 115
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Kto dzis sedziuje półfinał? Buki widzą sporo żółtych over 5,5 - 1,78

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by radek230481
Kto dzis sedziuje półfinał? Buki widzą sporo żółtych over 5,5 - 1,78
Portugalczyk Pedro Proenca

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
dobra, jade do coffa
Vindom, wziąć Ci coś ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dla Vinda Cheese, dla mnie amnesia haze , a dla Fecha ak-47 wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Pedro Proenca jest najbogatszym arbitrem w swojej ojczyźnie, zarabia rocznie blisko 100 tys. euro. Chyba go nie przekupią co laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
chyba że dadzą 10 razy tyle co zarabia wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Biczu
Dla Vinda Cheese, dla mnie amnesia haze , a dla Fecha ak-47 wink
grin alstublieft

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Wśród piłkarzy Proenca ma opinię arbitra surowego, który nie toleruje zachowań pozasportowych na boisku. Zasłynął decyzją podczas meczu w 2010 roku, kiedy izraelski piłkarz Itayow Schechter z radości po strzelonej bramce dla swojej drużyny Hapoel Tel-Awiw nałożył żydowską jarmułkę. Portugalski sędzia uznał ten gest za pozaregulaminową manifestację i ukarał zawodnika żółtą kartką. W czasie eliminacji do Euro 2012 w trzech meczach wystawił dwadzieścia żółtych kartek.

No i wszytko jasne skąd ten over 5,5 smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,754
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,754
Likes: 10
Originally Posted by Biczu
Dla Vinda Cheese, dla mnie amnesia haze , a dla Fecha ak-47 wink

Jonas Eriksson też ma sieki jak lodu...A Pellegrini i tak mu nawrzucał grin

może tez mieć - "parcie na szkło"

nie wierzę "czarnym"

dzień dobry. piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Biczu, sądząc po twoich ostatnich postach, zaczynam podejrzewać, że Łychę w Lidlu, w którym się zaopatrujesz, rozrabiają z denaturatem

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!

Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.

Ryży tez potrafi zadbac o swoje.

3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej.
A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by vindom
Biczu, sądząc po twoich ostatnich postach, zaczynam podejrzewać, że Łychę w Lidlu, w którym się zaopatrujesz, rozrabiają z denaturatem
ostatnio mało piję
wypiłem w Wielkanoc 3 butelki sheridana w 2 dni i mam wstręt do alko ale pewnie tylko do jutra, a może coś piłem w międzyczasie confused

Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 574
Originally Posted by timeek
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!

Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.

Ryży tez potrafi zadbac o swoje.

3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej.
A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów...


Przeciez w TVP tez leci Liga Mistrzow

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Biczu a co oni tak się nabiją z ciebie? Sami to lemoniadę sączą czy co? Jak sobie chłop od czasu do czasu przeczyści organizm to chyba dobrze co?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by timeek
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!

Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.

Ryży tez potrafi zadbac o swoje.

3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej.
A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów...


hmmmm.... kolego jeśli pijesz (lub nie pijesz) piwo to jest prosty sposób - kupujesz Heinekena 0,65l (w Biedronce = 3,5zł ) i pod nakrętką masz kod na dowolny mecz ligi mistrzów w HD smile potem juz kabel HDMI do TV i zapinasz pasy:))))))

kod odpalasz przez: www.heinken.pl [heinken.pl] smile izzii...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by radek230481
Biczu a co oni tak się nabiją z ciebie? Sami to lemoniadę sączą czy co? Jak sobie chłop od czasu do czasu przeczyści organizm to chyba dobrze co?
Vindo tak pisze z przekory i z tęsknoty wink dawno tu nie było kogoś na kim mu bardzo zależy wink
ale ja wszystko rozumiem, można powiedzieć że jestem tolerancyjny wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by timeek
mecz Bayern - Real dzis w telewizji ZDF od 20.30 !!!

Niemcy potrafia zadbac o swoje, bo zawsze trnsmitowali tak jak nasi mecz srodowy w ogólnodostepnej stacji.

Ryży tez potrafi zadbac o swoje.

3 miliony Polaków uciekło z tego dobrobytu, a 2 miliony nie ma godnej pracy - to 10 lat Polski w Unii Europejskiej.
A zapomnialem jest jesczcze reklamówka za 7 milionów...


hmmmm.... kolego jeśli pijesz (lub nie pijesz) piwo to jest prosty sposób - kupujesz Heinekena 0,65l (w Biedronce = 3,5zł ) i pod nakrętką masz kod na dowolny mecz ligi mistrzów w HD smile potem juz kabel HDMI do TV i zapinasz pasy:))))))

kod odpalasz przez: www.heinken.pl [heinken.pl] smile izzii...
a jak w telewizorze jest tylko wejście antenowe? o euro można pomarzyć a ty z hdmi wyjeżdżasz laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ktoś tutaj sobie podśmiechujki z Biczyka urządza?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Biczykowi sodóweczka uderzyła do głowy (bo w końcu alkoholem się brzydzi), ale to z niecierpliwości, żeby wziąć udział w dożynkach na Starówce z okazji zakończenia sezonu piłkarskiego


Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by fechnerinho
Ktoś tutaj sobie podśmiechujki z Biczyka urządza?

a to możliwe, że ktoś sobie urządza, możliwe na 330%

Strona 11 z 115 1 2 9 10 11 12 13 114 115

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, burbon, betowiec, Lukasz111, Sensei, kamel, rymoholik, alfa, bukma, 11kera11), 3,267 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1