Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 36 1 2 3 35 36
#6226805 08/05/2014 08:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #6228254 10/05/2014 09:57
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

akagi #6229194 11/05/2014 10:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
[Linked Image from scontent-a-fra.xx.fbcdn.net]

Conrad #6229248 11/05/2014 11:43
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
@kfjatek wy już ćwiczcie i uczcie się jak robić szpaler razem z piłkarzami na 01.06.2014 laugh

Conrad #6229251 11/05/2014 11:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów.

kfjatek #6229252 11/05/2014 11:53
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by kfjatek
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów.

piwo

kfjatek #6229293 11/05/2014 12:38
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by kfjatek
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów.

W 1993 roku też mieliście podniesioną głowę ?

kfjatek #6229369 11/05/2014 13:55
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kfjatek
Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów.

Ostatni tytuł co prawda 'Fair & square', ale ten poprzedni to choć nie za pomocą sędziów to "przy stoliku", już po ostatniej rundzie. smile

Tak z ciekawości kiedy ostatni raz mistrz został wywalczony/przyznany przy niezłym "kręceniu"? 2006-07 i Zagłębie Lubin? cool

akagi #6229519 11/05/2014 16:14
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kfjatek
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów.

W 1993 roku też mieliście podniesioną głowę ?

W ostatniej kolejce o mistrzostwo 1993 rywalizowały dwa zespoły legia i ŁKS. Wiadome było, że przy zwycięstwach obu drużyn, ŁKS nie może zdobyć więcej bramek niż warszawski klub. Doszło wtedy do kuriozalnej sytuacji ponieważ kiedy bramkę zdobywał ŁKS to momentalnie bramką w swoim meczu odpowiadała legia. Ostatecznie ŁKS pokonał na swoim boisku Olimpie Poznań 7:1, a legia pokonała w Krakowie (!) Wisłę 6:0. Po tych wydarzeniach podejrzanej o korupcje legii został odebrany tytuł Mistrza Polski na rzecz trzeciego w tabeli Kolejorza. Niestety nic się nie zmieniło od 1993 roku, tym razem legia współpracuje z sędziami o czym świadczą dziwne decyzje sędziowskie, gole za linii pola gry czy też karne z kapelusza laugh

Conrad #6229604 11/05/2014 17:12
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
simons , prosze o konkretne przyklady podparte video z tego sezonu.
Ma to znaczenie chocby z punktu widzenia ,tego na jakim forum piszemy.

akagi #6229618 11/05/2014 17:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Conrad #6229639 11/05/2014 17:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
hehe, bylem na tym spotkaniu, z trybun po zakrapianej podrozy wygladalo to pieknie , ludzie plakali .. laugh
bramka Śliwy (ta co się wszyscy kładą) to mistrzostwo swiata laugh

Conrad #6229646 11/05/2014 17:45
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Też byłem.

I ten powrót radosny,
który już pamiętam jakby mniej. smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by TriumfWoli
simons , prosze o konkretne przyklady podparte video z tego sezonu.
Ma to znaczenie chocby z punktu widzenia ,tego na jakim forum piszemy.

na weszlo tego typu rankingu nie znajdziesz - wiadomo dlaczego wink

http://pilkarskaprawda.pl/news/Tabela-bez-sedziowskich-pomylek-4071

Conrad #6230118 11/05/2014 21:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
możesz czuć się moralnym zwycięzcom smile

Conrad #6230487 12/05/2014 16:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
[Linked Image]

A My tak się bawimy na IV lidze.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by akagi
Originally Posted by kfjatek
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów.

W 1993 roku też mieliście podniesioną głowę ?

W ostatniej kolejce o mistrzostwo 1993 rywalizowały dwa zespoły legia i ŁKS. Wiadome było, że przy zwycięstwach obu drużyn, ŁKS nie może zdobyć więcej bramek niż warszawski klub. Doszło wtedy do kuriozalnej sytuacji ponieważ kiedy bramkę zdobywał ŁKS to momentalnie bramką w swoim meczu odpowiadała legia. Ostatecznie ŁKS pokonał na swoim boisku Olimpie Poznań 7:1, a legia pokonała w Krakowie (!) Wisłę 6:0. Po tych wydarzeniach podejrzanej o korupcje legii został odebrany tytuł Mistrza Polski na rzecz trzeciego w tabeli Kolejorza. Niestety nic się nie zmieniło od 1993 roku, tym razem legia współpracuje z sędziami o czym świadczą dziwne decyzje sędziowskie, gole za linii pola gry czy też karne z kapelusza laugh
Nie no w 1992 roku nikt nie doszukiwał się podejrzenia o współpracę z sędziami tylko co Podbrożny padł w polu karnym to wapno. Tak naprawdę to nie wiem czy w latach 1990-2000 choć jeden tytuł został wywalczony na boisku, no może słynna drużyna wiślackich hazardzistów jedynie była zdolna wygrać bez układów.

Conrad #6231526 14/05/2014 14:04
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Nowy magazyn dla kibiców w wersji elektronicznej
http://issuu.com/ultrastyle/docs/us_01

ivo #6231543 14/05/2014 14:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Mnie zawsze fascynuje mobilizacja kibicow w Grecji gdzie pilka jest jak religia a moze i wiecej ... unas jest dopiero przedszkole wink

Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza piwo wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Inzaghi78
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza piwo wink

A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.

Strona 1 z 36 1 2 3 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1