|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
@kfjatek wy już ćwiczcie i uczcie się jak robić szpaler razem z piłkarzami na 01.06.2014 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów. W 1993 roku też mieliście podniesioną głowę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów. Ostatni tytuł co prawda 'Fair & square', ale ten poprzedni to choć nie za pomocą sędziów to "przy stoliku", już po ostatniej rundzie.  Tak z ciekawości kiedy ostatni raz mistrz został wywalczony/przyznany przy niezłym "kręceniu"? 2006-07 i Zagłębie Lubin? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów. W 1993 roku też mieliście podniesioną głowę ? W ostatniej kolejce o mistrzostwo 1993 rywalizowały dwa zespoły legia i ŁKS. Wiadome było, że przy zwycięstwach obu drużyn, ŁKS nie może zdobyć więcej bramek niż warszawski klub. Doszło wtedy do kuriozalnej sytuacji ponieważ kiedy bramkę zdobywał ŁKS to momentalnie bramką w swoim meczu odpowiadała legia. Ostatecznie ŁKS pokonał na swoim boisku Olimpie Poznań 7:1, a legia pokonała w Krakowie (!) Wisłę 6:0. Po tych wydarzeniach podejrzanej o korupcje legii został odebrany tytuł Mistrza Polski na rzecz trzeciego w tabeli Kolejorza. Niestety nic się nie zmieniło od 1993 roku, tym razem legia współpracuje z sędziami o czym świadczą dziwne decyzje sędziowskie, gole za linii pola gry czy też karne z kapelusza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
simons , prosze o konkretne przyklady podparte video z tego sezonu. Ma to znaczenie chocby z punktu widzenia ,tego na jakim forum piszemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
hehe, bylem na tym spotkaniu, z trybun po zakrapianej podrozy wygladalo to pieknie , ludzie plakali ..  bramka Śliwy (ta co się wszyscy kładą) to mistrzostwo swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Też byłem. I ten powrót radosny, który już pamiętam jakby mniej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
simons , prosze o konkretne przyklady podparte video z tego sezonu. Ma to znaczenie chocby z punktu widzenia ,tego na jakim forum piszemy. na weszlo tego typu rankingu nie znajdziesz - wiadomo dlaczego http://pilkarskaprawda.pl/news/Tabela-bez-sedziowskich-pomylek-4071
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
możesz czuć się moralnym zwycięzcom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
[ Linked Image] A My tak się bawimy na IV lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Z podniesiony głową. Byle w sportowej walce. Bez pomocy sędziów. W 1993 roku też mieliście podniesioną głowę ? W ostatniej kolejce o mistrzostwo 1993 rywalizowały dwa zespoły legia i ŁKS. Wiadome było, że przy zwycięstwach obu drużyn, ŁKS nie może zdobyć więcej bramek niż warszawski klub. Doszło wtedy do kuriozalnej sytuacji ponieważ kiedy bramkę zdobywał ŁKS to momentalnie bramką w swoim meczu odpowiadała legia. Ostatecznie ŁKS pokonał na swoim boisku Olimpie Poznań 7:1, a legia pokonała w Krakowie (!) Wisłę 6:0. Po tych wydarzeniach podejrzanej o korupcje legii został odebrany tytuł Mistrza Polski na rzecz trzeciego w tabeli Kolejorza. Niestety nic się nie zmieniło od 1993 roku, tym razem legia współpracuje z sędziami o czym świadczą dziwne decyzje sędziowskie, gole za linii pola gry czy też karne z kapelusza  Nie no w 1992 roku nikt nie doszukiwał się podejrzenia o współpracę z sędziami tylko co Podbrożny padł w polu karnym to wapno. Tak naprawdę to nie wiem czy w latach 1990-2000 choć jeden tytuł został wywalczony na boisku, no może słynna drużyna wiślackich hazardzistów jedynie była zdolna wygrać bez układów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Mnie zawsze fascynuje mobilizacja kibicow w Grecji gdzie pilka jest jak religia a moze i wiecej ... unas jest dopiero przedszkole Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza  A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|