Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 36 1 2 3 4 35 36
Conrad #6231582 14/05/2014 16:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Inzaghi78
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza piwo wink

A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.
aplauz świetnie powiedziane. tylko o co Ci chodzi ?

była 4 liga a w 2 lidze podczas sobotniego spotkania z Polonią Bytom, Zagłębie prezentuje takie cudo :
[Linked Image]

Bonus: Unibet
Conrad #6231751 14/05/2014 21:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Inzaghi78
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza piwo wink

A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.

to prawda ale tutaj jest watek kibicowski a nie ekonomia
pilka to u nich religia a praca jak wszyscy wiemy niekoniecznie grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Inzaghi78
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza piwo wink

A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.

to prawda ale tutaj jest watek kibicowski a nie ekonomia
pilka to u nich religia a praca jak wszyscy wiemy niekoniecznie grin

tak czy siak będziesz w przyszłym sezonie miał okazję , aby się przejść do Wulkanu Ząbek czy Puszczy Niepołomineckiej laugh wink

ELDORADO #6235565 20/05/2014 21:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by ELDORADO
tak czy siak będziesz w przyszłym sezonie miał okazję , aby się przejść do Wulkanu Ząbek czy Puszczy Niepołomineckiej laugh wink

nie za bardzo rozumiem aluzje do kibicowania w Grecji smirk smirk

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by ELDORADO
tak czy siak będziesz w przyszłym sezonie miał okazję , aby się przejść do Wulkanu Ząbek czy Puszczy Niepołomineckiej laugh wink

nie za bardzo rozumiem aluzje do kibicowania w Grecji smirk smirk

dobrze, ze do Sevilli nie musicie Inzaghi jechac uff

Conrad #6235976 21/05/2014 21:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Nie sztuką jest jechać na masowy wyjazd do Warszawy, Krakowa czy Gdańska, sztuką jest jechać właśnie do Ząbek, Niecieczy czy inny wynalazków chociażby w kilkunastu - bo takie wyjazdy utkwiły mi w pamięci najbardziej.

A jakże pięknie i dumnie jest jechać przez wioskę wzbudzając zainteresowanie wszystkich mieszkańców takiego miasteczka.

Against Modern Football.

Conrad #6235981 21/05/2014 21:11
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
uuu Marcin, to defilowałeś ostatnio przez Zduńską i tą wioskę gdzie graliście z Nerem.. kula

burbon #6235985 21/05/2014 21:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by burbon
uuu Marcin, to defilowałeś ostatnio przez Zduńską i tą wioskę gdzie graliście z Nerem.. kula

W tym sezonie nie byłem tylko gdy graliśmy z Nerem w ostatni weekend.

Conrad #6235987 21/05/2014 21:18
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,769
Likes: 10
no wreszcie zwycięstwo nad tym pogromcą ŁKS ooo

Conrad #6238291 26/05/2014 16:29
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

Conrad #6239018 27/05/2014 16:58
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

akagi #6240185 29/05/2014 11:16
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174

Conrad #6240721 29/05/2014 22:21
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To już raczej trybunówka była, a nie sektorówka smile

Conrad #6242431 01/06/2014 20:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Wczoraj świętowaliśmy awans do III ligi oraz 100 bramek w lidze.

[Linked Image from fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Pseudokibice napadli na tramwaj. Jedna osoba w szpitalu

Atak pseudokibiców w warszawskim tramwaju linii 6.
Po godz. 15 na przystanku tramwajowym Dw. Gdański na wiadukcie ul. Andersa nad ul. Słomińskiego doszło do napadu na tramwaj. - 20 mężczyzn w kominiarkach wtargnęło do składu, który zatrzymał się na przystanku w pobliżu Dw. Gdańskiego, i napadło na 5 nastolatków, którzy nim podróżowali - mówi asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. - W wyniku bójki jeden 16-latek trafił do szpitala - dodaje.

O zdarzeniu policję poinformowały Tramwaje Warszawskie. Niestety, w tramwaju nie było kamer monitoringu. Jak informuje nasz reporter, 20 zamaskowanych mężczyzn to kibice Polonii Warszawa, zaś 5 poszkodowanych miało na sobie koszulki Legii Warszawa.


Mimo wszystko chlopaki mnie zaskakuja brawura hmm grin

Conrad #6242487 02/06/2014 08:05
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692

Conrad #6242492 02/06/2014 09:30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
HAHA

Conrad #6242513 02/06/2014 11:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275


ponioslo gosci wink

Conrad #6242566 02/06/2014 12:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
co to za debile dra morde ze komus zone wyruchaja? laugh ale patologia

Strona 2 z 36 1 2 3 4 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Szuman, burbon, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1