Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza
A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.
świetnie powiedziane. tylko o co Ci chodzi ?
była 4 liga a w 2 lidze podczas sobotniego spotkania z Polonią Bytom, Zagłębie prezentuje takie cudo :
[
Linked Image ]
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza
A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.
to prawda ale tutaj jest watek kibicowski a nie ekonomia
pilka to u nich religia a praca jak wszyscy wiemy niekoniecznie
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Jak czytam ze 20.000 kibicow jedzie na wyjazd przez 500km to az ciarki przechodza
A gdyby trzeba było 500 metrów przejść... ale do pracy, to już byłby z tym problem.
to prawda ale tutaj jest watek kibicowski a nie ekonomia
pilka to u nich religia a praca jak wszyscy wiemy niekoniecznie
tak czy siak będziesz w przyszłym sezonie miał okazję , aby się przejść do Wulkanu Ząbek czy Puszczy Niepołomineckiej
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dobrze, ze do Sevilli nie musicie Inzaghi jechac
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Nie sztuką jest jechać na masowy wyjazd do Warszawy, Krakowa czy Gdańska, sztuką jest jechać właśnie do Ząbek, Niecieczy czy inny wynalazków chociażby w kilkunastu - bo takie wyjazdy utkwiły mi w pamięci najbardziej. A jakże pięknie i dumnie jest jechać przez wioskę wzbudzając zainteresowanie wszystkich mieszkańców takiego miasteczka. Against Modern Football.
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,772
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,772
Likes: 10
uuu Marcin, to defilowałeś ostatnio przez Zduńską i tą wioskę gdzie graliście z Nerem..
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
uuu Marcin, to defilowałeś ostatnio przez Zduńską i tą wioskę gdzie graliście z Nerem..
W tym sezonie nie byłem tylko gdy graliśmy z Nerem w ostatni weekend.
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,772
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,772
Likes: 10
no wreszcie zwycięstwo nad tym pogromcą ŁKS
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To już raczej trybunówka była, a nie sektorówka
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Wczoraj świętowaliśmy awans do III ligi oraz 100 bramek w lidze.
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Pseudokibice napadli na tramwaj. Jedna osoba w szpitalu Atak pseudokibiców w warszawskim tramwaju linii 6. Po godz. 15 na przystanku tramwajowym Dw. Gdański na wiadukcie ul. Andersa nad ul. Słomińskiego doszło do napadu na tramwaj. - 20 mężczyzn w kominiarkach wtargnęło do składu, który zatrzymał się na przystanku w pobliżu Dw. Gdańskiego, i napadło na 5 nastolatków, którzy nim podróżowali - mówi asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. - W wyniku bójki jeden 16-latek trafił do szpitala - dodaje. O zdarzeniu policję poinformowały Tramwaje Warszawskie. Niestety, w tramwaju nie było kamer monitoringu. Jak informuje nasz reporter, 20 zamaskowanych mężczyzn to kibice Polonii Warszawa, zaś 5 poszkodowanych miało na sobie koszulki Legii Warszawa. Mimo wszystko chlopaki mnie zaskakuja brawura
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
VIDEO
ponioslo gosci
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
co to za debile dra morde ze komus zone wyruchaja?
ale patologia
Link skopiowany do schowka