Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 36 1 2 5 6 7 8 9 35 36
akagi #6245467 08/06/2014 18:31
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by akagi
Widać że gość chce, ale niech terminuje w Chelsea.

Jak się sprawdzi, to kto wie... wink

Akagi zmien doktora bo wyraznie Cie oszukuje laugh

Bonus: Unibet
Conrad #6245474 08/06/2014 18:35
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Do Twojego nie pójdę, bo Cię wyraźnie oszukuje.

akagi #6245480 08/06/2014 18:41
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by akagi
Do Twojego nie pójdę, bo Cię wyraźnie oszukuje.
kopara

akagi #6245549 08/06/2014 20:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by akagi
" Tak, Legia to jest jakiś nieprawdopodobnie udany polski wynalazek. I trafnie zdaje mi się powiedział kiedyś Zibi, w końcu rywal warszawiaków przez lata. Że jak kiedyś ktoś z nas będzie chciał się pochwalić że jest z Polski i poszuka w głowie jakiegoś synonimu, no to powie – Legia.

I każdy w świecie to zrozumie. "


A Wy swoją pianę ubijajcie. smile

Spokojnie akagi to samo wielokrotnie mowil o Widzewie grin


Conrad #6245565 08/06/2014 20:54
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jestem spokojny...

dla spokojnych. smile

Conrad #6245600 08/06/2014 22:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Dzisiaj Lech pokazał miejsce w szyku Legii w piłce młodzieżowej smile Chyba jednak ta akademia klubu z Warszawy nie jest taka dobra jak uważa p.Leśnodorski smile

Conrad #6245707 09/06/2014 09:20
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Faktycznie, 3:0 nie pozostawia złudzeń, kto był lepszy.
Gratulacje.

Tylko fety nie róbcie z tego powodu. wink

Nie wiem czy wiesz - dwudziesty czwarty - czemu służą akademie młodzieżowe w klubach.
A na marginesie, w Legii taka akademia ma dopiero powstać,
a aktualne grupy młodzieżowe są tylko jej zalążkiem.

Nie mają one na celu wygrywanie rozgrywek juniorów,
a służą głównie do wyławiania najzdolniejszych, którzy w przyszłości mogą zasilić drużyny seniorów.

Z grup juniorskich Legii pochodzili m.i. Furman sprzedany za 3 mln. euro, czy Wolski sprzedany za 2.2 mln.

Nie śledzę karier juniorów Lecha, więc nie wiem ile oni zarobili na swoich.

Aż jestem ciekaw. smile

akagi #6245711 09/06/2014 09:42
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by akagi
Faktycznie, 3:0 nie pozostawia złudzeń, kto był lepszy.
Gratulacje.

Tylko fety nie róbcie z tego powodu. wink

Nie wiem czy wiesz - dwudziesty czwarty - czemu służą akademie młodzieżowe w klubach.
A na marginesie, w Legii taka akademia ma dopiero powstać,
a aktualne grupy młodzieżowe są tylko jej zalążkiem.

Nie mają one na celu wygrywanie rozgrywek juniorów,
a służą głównie do wyławiania najzdolniejszych, którzy w przyszłości mogą zasilić drużyny seniorów.

Z grup juniorskich Legii pochodzili m.i. Furman sprzedany za 3 mln. euro, czy Wolski sprzedany za 2.2 mln.

Nie śledzę karier juniorów Lecha, więc nie wiem ile oni zarobili na swoich.

Aż jestem ciekaw. smile

Hehe ten tekst rozpierdolil system laugh Cytuje : zawodnicy nie maja na celu wygrywania rozgrywek smile a ja myslalem ze w pilce chodzi o to aby wygrywac i trzeba takie podstawy wpajac zawodnikom zwlaszcza tym mlodym no ale w stolicy mysla inaczej a pozniej kompromitacje smirk

Conrad #6245714 09/06/2014 09:55
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak kompromitacja.

15 pkt. różnicy. laugh


akagi #6245721 09/06/2014 10:07
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by akagi
Tak kompromitacja.

15 pkt. różnicy. laugh

15 pkt to chyba w Twojej tabelce confused

Conrad #6245724 09/06/2014 10:15
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Szanuję na swój sposób kibiców Lecha,

ale ty jesteś jakiś...
niedorobiony.

Przestać człowieku pisać te twoje bzdury,
bo nawet ci odpowiedzieć nie można,
bo i tak nie zrozumiesz.

Conrad #6245757 09/06/2014 11:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
@akagi doskonale wiem czemu służą akademie w klubach. Głównie żeby wychować sobie zawodników, a nie podbierać innym klubom wink vide Miłosz Kozak wink Nie wiem ilu z tych zawodników zaistnieje w dorosłej piłce ale na daną chwilę zespoły młodzieżowe Lecha przewyższają o kilka klas zawodników Legii. Nie pamiętam już gdzie ale czytałem jak wasz prezes mówił, że macie najlepszą akademię w Polsce. Kolejnym przykładem który czytałem było to, że z rezerw Legii na mecze CLJ zeszło 9 zawodników, którzy na codzień grali w rezerwach i nie mieli dużego udziału w zdobyciu mistrza regionu. W Lechu z rezerw zeszło bodajże 2 czy 3 zawodników.

Oli2424 #6245766 09/06/2014 12:31
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Oli2424
@akagi doskonale wiem czemu służą akademie w klubach. Głównie żeby wychować sobie zawodników, a nie podbierać innym klubom wink vide Miłosz Kozak wink Nie wiem ilu z tych zawodników zaistnieje w dorosłej piłce ale na daną chwilę zespoły młodzieżowe Lecha przewyższają o kilka klas zawodników Legii. Nie pamiętam już gdzie ale czytałem jak wasz prezes mówił, że macie najlepszą akademię w Polsce. Kolejnym przykładem który czytałem było to, że z rezerw Legii na mecze CLJ zeszło 9 zawodników, którzy na codzień grali w rezerwach i nie mieli dużego udziału w zdobyciu mistrza regionu. W Lechu z rezerw zeszło bodajże 2 czy 3 zawodników.

Lesny piepszy jakby byl non stop na haju, rok temu tez odgrazal sie ze awansuja do LM, a skonczylo sie na kompromitacji wiec nie sluchaj dziada crazy

Conrad #6245957 09/06/2014 19:25
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
O jakości akademii świadczy fakt ilu jej wychowanków przebiło się do dorosłej piłki i jakie zrobili kariery. A nie to jakie wyniki osiąga drużyna under 14.

A pod tym względem nie wiem, czy Lech przewyższa o kilka klas Legię.

Zresztą o tym się mówi u nas od lat. Że w juniorskich drużynach jest parcie na teraz i na wynik. Zamiast na długofalowy rozwój. W efekcie w turniejach juniorskich nasi sobie nieźle radzą z Europą, ale po 2-3 latach ci sami zawodnicy przepadają, a ci z Zachodu robią kariery.

Bzyku #6246004 09/06/2014 21:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
@Bzyku Ja nie mówię o zawodnikach u'14 tylko o juniorach, którzy za moment staną się seniorami. I w tym wieku na tle rówieśników uważam, że różnica co najmniej 1 klasy to jest już sporo. Zgadzam się z Tobą, że ilość zawodników którzy dostaną się do pierwszej drużyny jest istotna. Uważam, że na daną chwilę to Lech daje większe możliwości przebicia się młodzieży niż Legia.

Conrad #6246005 09/06/2014 21:31
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Jak rozrozniacie czy roznica wynosi jedna lub wiecej klas?

Conrad #6246022 09/06/2014 23:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Sczerze? Wiadomo, że ciężko powiedzieć czy 1 czy klas różnicy. Ale widać kulturę gry, wyćwiczone schematy itp. Pod tym względem Lech bije na głowę Legie. Oczywiście mówimy o piłce juniorskiej.

Conrad #6246036 10/06/2014 08:31
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Aktualnym ( jeszcze ) Mistrzem Polski juniorów jest...

Legia Warszawa

Zatem...
" bije na głowę ", jest trochę stwierdzeniem na wyrost. smile

A dalej mi nie odpowiedziałeś, kogo Lech, i za ile, sprzedał
z tych u których " widać kulturę gry, wyćwiczone schematy itp. ".

W minionym sezonie prezes Lecha mówił że ma najlepszych piłkarzy w lidze, to chyba ich nie zamieni na tych z kulturą gry.

Ale to temat " Kibole " i nie ma co licytować się w piłce juniorskiej.

Czas pokaże.

Conrad #6246786 11/06/2014 16:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ale pojechaliście, 5 stron typowo ''kibolskiej'' wymiany zdań kto lepszy w piłeczkę - Legia czy Lech.

piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by 19marcin08
Ale pojechaliście, 5 stron typowo ''kibolskiej'' wymiany zdań kto lepszy w piłeczkę - Legia czy Lech.

piwo

Akagi jak zwykle gwiazdorzy, jakby mi podal namiary na siebie to wyslalbym mu wielka pake snickersow gwizdek

Strona 7 z 36 1 2 5 6 7 8 9 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,339 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1