Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 51 z 51 1 2 49 50 51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by mgrblokers
najpierw glabie wroc do podstawowki i naucz sie czytac ze zrozumieniem.Pomoc pomoze,ale nie na tyle zeby z typa zrobic potwora.djoko jest tak samo podejrzany jesli nie bardziej,ale nie od dzis wiadomo ze najbardziej lustruje sie tych na samym szczycie.
Nadal czysto tennisowo nie jest dla mnie najlepszy,ale bardzo wiele waznych spotkan wygral dzieki mocnej psychice(klucz w kazdym sporcie) i walecznosci.To nie jest urodzony czysty talent jak jordan w nba,ali w boksie czy fed w tenisie,wszystko musial powoli wypracowac(jeszcze niedawno rzemieslnik ziemniak).Teoria dopingu jest jedyna wymowka jaka pozostala zawistnym amatorom bolu dupy,bo wszystkie inne sa sukcesywnie torpedowane przez niego niemalze rok w rok.

no ni pirdol, przeciez nadal az od koksu lysieje

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
ano prawda patrz zem nie zauwazyl,fopa z mojej strony.a jak cieknie ze niego woda jak ze jakiego wodospoadu njagara

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
[Linked Image]
a tego to zlapali za ta zarowe na glowie?

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
ljuba,denko jestescie namierzeni

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
mgrblokers widze ze tez tak jak i ja ostro dzis pijesz po wygranej na nadalu piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
troche,dlatego wkleic dzialkowicza nawet nie potrafie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechnerinho
Rafa jedziesz po win boks
Izunia.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by connor
Originally Posted by mgrblokers
najpierw glabie wroc do podstawowki i naucz sie czytac ze zrozumieniem.Pomoc pomoze,ale nie na tyle zeby z typa zrobic potwora.djoko jest tak samo podejrzany jesli nie bardziej,ale nie od dzis wiadomo ze najbardziej lustruje sie tych na samym szczycie.
Nadal czysto tennisowo nie jest dla mnie najlepszy,ale bardzo wiele waznych spotkan wygral dzieki mocnej psychice(klucz w kazdym sporcie) i walecznosci.To nie jest urodzony czysty talent jak jordan w nba,ali w boksie czy fed w tenisie,wszystko musial powoli wypracowac(jeszcze niedawno rzemieslnik ziemniak).Teoria dopingu jest jedyna wymowka jaka pozostala zawistnym amatorom bolu dupy,bo wszystkie inne sa sukcesywnie torpedowane przez niego niemalze rok w rok.

no ni pirdol, przeciez nadal az od koksu lysieje


Gimbus Ci zaraz wyjdzie, ze ze starosci lysieje.

To samo mowili fani Armstronga. Tu na forum bylo ich wielu. Ze musi byc czysty bo w koncu taka gwiazda musiala byc badana tysiace razy i przeciez nigdy nie wpadl. I jechali po kazdym ze zawistni, skurwiele co chca legende zajebac za nic.

U Armstronga tez byly "tylko" plotki i dziwne sytuacje. Cale srodowisko kolarskie wiedzialo co i jak, zmowa milczenia, zastraszanie. Wiele poszlak swiadczacych o jego koksowaniu i wielu bylo na tyle slepych zeby wierzyc ze 7x wygrana w TDF to nic nadwyczajnego.

I u Nadala jest sytuacja bardzo podobna. Potwierdzone kontakty z ludzmi co sa umoczeni w afery dopingowe, dziwne sytuacje jak wycofywanie sie z IO na dwa tygodnie przed twierdzac, ze sie zlapalo wirusa zoladkowego, sytuacje z AO itd...

Poczekajmy jeszcze ze 2-3lata a pierdolnie tak ostro, ze wielu bedzie zdziwionych kto koksowal przez te ostatnie lata. Bo jesli sami zawodnicy juz otwarcie mowia, ze w chwili obecnej tenis gnebi doping a taki Djoko otwarcie przyznaje, ze przez 6 miesiecy nie mial ani jednej kontroli antydopingowej to cos jest na rzeczy.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by connor
Originally Posted by connor
nie mam teraz czasu na szukanie, wiec fechnerinho czy mozesz jako moj pomagier znalezc moje posty gdzie pisalem aby grac nadala, zacytuj i daj browara pod kazdym, dzieki

ciezko w dzisiejszych czasach o dobrego pomagiera mad

Originally Posted by connor
nadal chyba przegral ile meczow na french open? z jeden? aby grac djoka po 2.1 to trzeba miec*;

a) niezle najebane
b) glebokie uzaleznienie

*no offence

piwo
Dzisiaj nie będzie trzeba usuwać postów piwo

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by ssaczu
Bo jesli sami zawodnicy juz otwarcie mowia, ze w chwili obecnej tenis gnebi doping a taki Djoko otwarcie przyznaje, ze przez 6 miesiecy nie mial ani jednej kontroli antydopingowej to cos jest na rzeczy.

ja tam wiem ze chociaz pilkarze podbeskidzia nie jada na dopingu, jak ostatnio widzialem w ich szatni pili muszynianke bo na odzywki ich nie stac

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
jakbys zauwazyl jakies zakola u tych pilkarzy podbeskidzia to wiedz ze cos sie dzieje,nie daj sobie czasem wmowic ze to kwestia genow

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
niekończąca sie opowieść odnośnie dyskusji nt dopingu w tenisie,jak zwykle głównie oparta na podejrzaniach i plotkach wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Wracam z działeczki i co widzę laugh
że tak jak mówiłem, jak tak nonszalancko będzie grał jak z Gulbisiem to nie będzie co zbierać z Novaka cool
nie grałem czysto sportowo wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
wafel zakladasz sie ze mna ze messi bedzie rzygal podaczas meczu na world cup? biore ze tak, jaki kurs dajesz?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by connor
wafel zakladasz sie ze mna ze messi bedzie rzygal podaczas meczu na world cup? biore ze tak, jaki kurs dajesz?

Nie smile

Mam już zakład z Biczem.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by moc_Pierdu
Originally Posted by connor
wafel zakladasz sie ze mna ze messi bedzie rzygal podaczas meczu na world cup? biore ze tak, jaki kurs dajesz?

Nie smile

Mam już zakład z Biczem.

szkoda, dobry zaklad by byl;

[Linked Image]

Strona 51 z 51 1 2 49 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1