|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś? TAk tam przy kuponie masz opcje GRAM BONUSEM ,odznacz ja poprostu to wtedy zagrasz np kupon z pilki noznej i bedziez mial obrut kwota depozytu.jak zaznaczysz GRAm BONUSEM to musisz grac USSports i wtedy obracasz bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />JA juz prawie obrocilem BONUSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gdzie tam jest niby ta opcja przy kuponie gram bonusem lub nie? bo u mnie nie ma..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
jak obrocilem ten bonus 4 razy, to wplacony depozyt tez musze obracac z minimalnym kursem 1 zdarzenia 1.4? kak samo go musisz obrucic jak bonu 2 sotkania na kuponie w tym jedno z minimalnym kursem 1.4 tylko sporty USA .Kwote depozytu obracamy 3 ,a bonus 4 . Pozdrawiam i powodzenia .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Dajcie sobie spokoj z bonusami to za duzy stres buk zenada limity dno 100 euro od pocztaku dla wszystkich - nie obsluguja karty nie ma rozliczen w funtach bardziej ograniczonego buka nie widzialem jedynym plusem ze czasem sa pomyłki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś? TAk tam przy kuponie masz opcje GRAM BONUSEM ,odznacz ja poprostu to wtedy zagrasz np kupon z pilki noznej i bedziez mial obrut kwota depozytu.jak zaznaczysz GRAm BONUSEM to musisz grac USSports i wtedy obracasz bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />JA juz prawie obrocilem BONUSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gdzie tam jest niby ta opcja przy kuponie gram bonusem lub nie? bo u mnie nie ma.. LoL wybierz 2 zdarzenia na kupon i ponizej kuponu gdzie masz generuj kupon jak BYK jest napiszane gram bonusem biala kratka izielony"ptaszek" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak obrociles bonus to teraz bierz sie za depozyt . bo i tak kasy nie wyplacisz zanim nie obrocisz depozytu 3 razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
najlepiej przegrac u nich tego bonusa na jakims sure beciuku delikatnym, ja tak zrobilem i bylem do przodu o kwote bonusa od razu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Mam ciekawa sytuacje ,obrocilem bonusem 4 krotnie i wedlug regulaminu powinienem obrucic teraz kwote depozytu 3 krotnie i wtedy bede mogl kase wyplacic .Ale kwoty depozytu nie obrucilem jeszce a kase moge wyplacic za 5 dni podana jest juz data kiedy moge $$ wyplacic ,Iwszsytko wyglada na to ze promocje obrocilem cala ? ciekawe .w tej sytuacji jestem o cale 110zl do przodu na tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26 |
bardzo dobra jest ta nowa promocja do siego roku z money bookers. dają 25% + 20zł za wpłatę przez money bookers. Ja wpłaciłem 196zł a dostałem 265zł. Warunki obrotu: 3 razy kwota bonusu, dwa razy depozytu min kurs 1,4. Mozna wyplacac 10 dni po wpłaceniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
bardzo dobra jest ta nowa promocja do siego roku z money bookers. dają 25% + 20zł za wpłatę przez money bookers. Ja wpłaciłem 196zł a dostałem 265zł. Warunki obrotu: 3 razy kwota bonusu, dwa razy depozytu min kurs 1,4. Mozna wyplacac 10 dni po wpłaceniu Powiedz mi jak to uczyniles skoro pisze ze maksymalny bonus jaki mozna otrzymac w tej promocji wynosi 125 zlotych , pytam poniewaz sam mam zamiar wplacic tam swoje pieniadze. Dziekuje za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26 |
dostałem 265zł - 196zł= 69zl, trochę źle zrozumiales moją wypowiedz. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Na co szybciej idzie wyplata na konto czy na MB?? Ile czasu im to srednio im zajmuje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Na co szybciej idzie wyplata na konto czy na MB?? Ile czasu im to srednio im zajmuje?? Piszą, że bank 0-2 dni a MB 2 x dziennie (ale po weryfikacji). Wadą jest jednak 2% prowizji od wypłaty przez MBto bardzo "nowatorskie" rozwiązanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
hm..wypłata na konto nawet w tym samym dniu..maksymalnie nastepnego rano..a mb tak jak pisze 2 razy dziennie..jeszce w pazdzierniku zalatwiali to w 20 min
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Spoko buk naprawde jestem bardzo zadowolnyz gry w tej firmie .Szbyko rozliczaja zaklady po juz 15min po zakonczeniu spotkania mam rozliczony zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cos wspanialego. Ciekawe kursy i opcje do obstawiania ,a przedewszystkim wszystko konkretnie i ladnie podane.Nie jak np w bwin gdzie masz 100 opji na jedno spotkanie i niewiadomo co do czego jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Spoko buk naprawde jestem bardzo zadowolnyz gry w tej firmie .Szbyko rozliczaja zaklady po juz 15min po zakonczeniu spotkania mam rozliczony zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cos wspanialego. Ciekawe kursy i opcje do obstawiania ,a przedewszystkim wszystko konkretnie i ladnie podane.Nie jak np w bwin gdzie masz 100 opji na jedno spotkanie i niewiadomo co do czego jest. to co napisałeś 100 %racji , natomiast sprawdzaj dokładnie wyniki bo zdarzają się im pomyłki i z reguły na niekorzyść gracza pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
chlopaki mam prosbe Jesli ktos wplacal do nich poprzez MB to prosze o kontakt na Priv dzieki wielkie Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
Mozna do nich wplacac przez netelera ? Nie chce sie rejestrowac zeby to sprawdzic ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Nie akceptuja wplat przez Netellera Pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
podobnie jak nie akceptuja wplaty karta (!!!!!) i waluty funta - a jeszcze widze prowizja od wyplad na moneybookers - cos cieniuuutenko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Firmy bukmacherskie maja podpisane z MB umowy i nie placimy prowizji przy wplatach. Nie jest tak z Betugnem :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Firmy bukmacherskie maja podpisane z MB umowy i nie placimy prowizji przy wplatach. Nie jest tak z Betugnem :/ Tak, to jest powód by prowuzja od wypłaty wynosiła 2% To jest żenada, druga liga, .... Do tego dochodzi promocja wpłat przez MB. Buk poza UE, to i standardy "światowe".
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|