Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
#624652 20/11/2006 21:00
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
Quote
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś?
TAk tam przy kuponie masz opcje GRAM BONUSEM ,odznacz ja poprostu to wtedy zagrasz np kupon z pilki noznej i bedziez mial obrut kwota depozytu.jak zaznaczysz GRAm BONUSEM to musisz grac USSports i wtedy obracasz bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />JA juz prawie obrocilem BONUSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

gdzie tam jest niby ta opcja przy kuponie gram bonusem lub nie? bo u mnie nie ma..

Bonus: Unibet
#624653 21/11/2006 17:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
jak obrocilem ten bonus 4 razy, to wplacony depozyt tez musze obracac z minimalnym kursem 1 zdarzenia 1.4?
kak samo go musisz obrucic jak bonu 2 sotkania na kuponie w tym jedno z minimalnym kursem 1.4 tylko sporty USA .Kwote depozytu obracamy 3 ,a bonus 4 .

Pozdrawiam i powodzenia .

#624654 21/11/2006 18:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Dajcie sobie spokoj z bonusami to za duzy stres buk zenada limity dno 100 euro od pocztaku dla wszystkich - nie obsluguja karty nie ma rozliczen w funtach bardziej ograniczonego buka nie widzialem jedynym plusem ze czasem sa pomyłki

#624655 22/11/2006 08:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
Quote
Quote
Można grac za bonus amerykański normalne kupony, a późnej zrobić obrót? Próbował ktoś?
TAk tam przy kuponie masz opcje GRAM BONUSEM ,odznacz ja poprostu to wtedy zagrasz np kupon z pilki noznej i bedziez mial obrut kwota depozytu.jak zaznaczysz GRAm BONUSEM to musisz grac USSports i wtedy obracasz bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />JA juz prawie obrocilem BONUSA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

gdzie tam jest niby ta opcja przy kuponie gram bonusem lub nie? bo u mnie nie ma..

LoL wybierz 2 zdarzenia na kupon i ponizej kuponu gdzie masz generuj kupon jak BYK jest napiszane gram bonusem biala kratka izielony"ptaszek" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak obrociles bonus to teraz bierz sie za depozyt . bo i tak kasy nie wyplacisz zanim nie obrocisz depozytu 3 razy

#624656 22/11/2006 08:24
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
najlepiej przegrac u nich tego bonusa na jakims sure beciuku delikatnym, ja tak zrobilem i bylem do przodu o kwote bonusa od razu

#624657 25/11/2006 17:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Mam ciekawa sytuacje ,obrocilem bonusem 4 krotnie i wedlug regulaminu powinienem obrucic teraz kwote depozytu 3 krotnie i wtedy bede mogl kase wyplacic .Ale kwoty depozytu nie obrucilem jeszce a kase moge wyplacic za 5 dni podana jest juz data kiedy moge $$ wyplacic ,Iwszsytko wyglada na to ze promocje obrocilem cala ? ciekawe .w tej sytuacji jestem o cale 110zl do przodu na tej promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#624658 25/11/2006 17:33
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
bardzo dobra jest ta nowa promocja do siego roku z money bookers. dają 25% + 20zł za wpłatę przez money bookers. Ja wpłaciłem 196zł a dostałem 265zł. Warunki obrotu: 3 razy kwota bonusu, dwa razy depozytu min kurs 1,4. Mozna wyplacac 10 dni po wpłaceniu

#624659 26/11/2006 12:11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Quote
bardzo dobra jest ta nowa promocja do siego roku z money bookers. dają 25% + 20zł za wpłatę przez money bookers. Ja wpłaciłem 196zł a dostałem 265zł. Warunki obrotu: 3 razy kwota bonusu, dwa razy depozytu min kurs 1,4. Mozna wyplacac 10 dni po wpłaceniu



Powiedz mi jak to uczyniles skoro pisze ze maksymalny bonus jaki mozna
otrzymac w tej promocji wynosi 125 zlotych , pytam poniewaz sam mam zamiar
wplacic tam swoje pieniadze.

Dziekuje za odpowiedz.

#624660 26/11/2006 14:02
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 26
dostałem 265zł - 196zł= 69zl, trochę źle zrozumiales moją wypowiedz. Pozdro

#624661 26/11/2006 22:06
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Na co szybciej idzie wyplata na konto czy na MB?? Ile czasu im to srednio im zajmuje??

#624662 27/11/2006 23:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Na co szybciej idzie wyplata na konto czy na MB?? Ile czasu im to srednio im zajmuje??
Piszą, że bank 0-2 dni a MB 2 x dziennie (ale po weryfikacji).

Wadą jest jednak 2% prowizji od wypłaty przez MB

to bardzo "nowatorskie" rozwiązanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#624663 28/11/2006 06:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
hm..wypłata na konto nawet w tym samym dniu..maksymalnie nastepnego rano..a mb tak jak pisze 2 razy dziennie..jeszce w pazdzierniku zalatwiali to w 20 min

#624664 28/11/2006 15:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Spoko buk naprawde jestem bardzo zadowolnyz gry w tej firmie .Szbyko rozliczaja zaklady po juz 15min po zakonczeniu spotkania mam rozliczony zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cos wspanialego.
Ciekawe kursy i opcje do obstawiania ,a przedewszystkim wszystko konkretnie i ladnie podane.Nie jak np w bwin gdzie masz 100 opji na jedno spotkanie i niewiadomo co do czego jest.

#624665 28/11/2006 16:52
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
Spoko buk naprawde jestem bardzo zadowolnyz gry w tej firmie .Szbyko rozliczaja zaklady po juz 15min po zakonczeniu spotkania mam rozliczony zaklad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cos wspanialego.
Ciekawe kursy i opcje do obstawiania ,a przedewszystkim wszystko konkretnie i ladnie podane.Nie jak np w bwin gdzie masz 100 opji na jedno spotkanie i niewiadomo co do czego jest.
to co napisałeś 100 %racji , natomiast sprawdzaj dokładnie wyniki bo zdarzają się im pomyłki i z reguły na niekorzyść gracza
pozdro

#624666 29/11/2006 11:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
chlopaki mam prosbe
Jesli ktos wplacal do nich poprzez MB to prosze o kontakt na Priv
dzieki wielkie
Pozdrawiam

#624667 03/12/2006 13:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Mozna do nich wplacac przez netelera ? Nie chce sie rejestrowac zeby to sprawdzic ...

#624668 03/12/2006 13:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Nie akceptuja wplat przez Netellera
Pozdroo

#624669 03/12/2006 15:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
podobnie jak nie akceptuja wplaty karta (!!!!!) i waluty funta - a jeszcze widze prowizja od wyplad na moneybookers - cos cieniuuutenko

#624670 03/12/2006 16:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Firmy bukmacherskie maja podpisane z MB umowy i nie placimy prowizji przy wplatach. Nie jest tak z Betugnem :/

#624671 03/12/2006 16:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Firmy bukmacherskie maja podpisane z MB umowy i nie placimy prowizji przy wplatach. Nie jest tak z Betugnem :/
Tak, to jest powód by prowuzja od wypłaty wynosiła 2%
To jest żenada, druga liga, ....
Do tego dochodzi promocja wpłat przez MB.

Buk poza UE, to i standardy "światowe".

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 669 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1