Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Lepszego dowodu "upadku" forum sportowo-bukmacherskiego nie mogło być wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Chce kupić laptopa do 1500zł. Głównie do internetu, ewentualnie jakieś gry typu PES, Manager..

Co sądzicie o tym:

http://www.x-kom.pl/p/172457-notebook-laptop-15-6-lenovo-g580h-2020m-8gb-500-dvd-rw-gf710m.html

Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
Originally Posted by micha$
Originally Posted by moc_Pierdu
Witam serdecznie,

Mam takie pytanko, może się znajdzie jakiś internauta co będzie w temacie,

Początkiem sierpnia chcę zrobić prezent urodzinowy mojej siostrzenicy i zabrać ją do Disneylandu, ona ma 9 lat.

I teraz potrzebuję jakiejś strony gdzie co rezerwować, hotel, bilety, interesuje mnie krótki pobyt dla 3-4 osób 1 noc, 2 dni, może być i ze śniadaniem itp i bez, zawsze idzie dać rady.

Wylot oczywiście z Polski, region Kraków-Rzeszów najlepiej.

Miał ktoś kiedyś taki przypadek, lub coś w takich sprawach jest na bieżąco typu wycieczki itp.

Dzięki, pozdrawiam.
Patrzyłeś na oferty biur podróży? Np. http://www.rainbowtours.pl/wyszukiw...rd=0&sortuj=DataRosnaco&strona=1

ceny w PL kosmiczne, musisz szukac promocji ale u Nas w UK dobry deal jest gdy dla dwoch doroslych + dwoje dzieci na 4 noce (5 dni wejsciowka) placisz ok 500 funa (2,5 kola) ... ja za 2+1 rok temu na tydzien placilem 3k

Originally Posted by kaka85
Chce kupić laptopa do 1500zł. Głównie do internetu, ewentualnie jakieś gry typu PES, Manager..

Co sądzicie o tym:

http://www.x-kom.pl/p/172457-notebook-laptop-15-6-lenovo-g580h-2020m-8gb-500-dvd-rw-gf710m.html

jak za ta cene (o ile nowy) to warto, parametry w wiekszosci gites, a do tego co robisz i polowa tego by wystarczyla smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Planuję w czwartek podróż Katowice-Wrocław-Katowice.

Jakim środkiem lokomocji najlepiej? Biorąc pod uwagę czas, koszty, poruszanie się po samym Wrocławiu.
Różnicy między Polskim Busem (60 zł dwie os/dwie str.), a moim autkiem + opłata za autostradę, to ok 30 zł...

Czy żeby zobaczyć jakieś fajne miejsca we Wrocławiu potrzebne jest na miejscu auto, czy z Dworca PKS spokojnie ogarniemy Wrocław w jeden dzień?

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by uho
Planuję w czwartek podróż Katowice-Wrocław-Katowice.

Jakim środkiem lokomocji najlepiej? Biorąc pod uwagę czas, koszty, poruszanie się po samym Wrocławiu.
Różnicy między Polskim Busem (60 zł dwie os/dwie str.), a moim autkiem + opłata za autostradę, to ok 30 zł...

Czy żeby zobaczyć jakieś fajne miejsca we Wrocławiu potrzebne jest na miejscu auto, czy z Dworca PKS spokojnie ogarniemy Wrocław w jeden dzień?

Nie jestem z Wrocka ale byłem pare razy i w jeden dzień to ciężko zwiedzić. Sama Panorama to dobre 2 godziny jak jest mała kolejka...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
nie do konca o to pyta kolega, na miejscu auto niewiele zmieni, korki okrutne wiec komunikacja nawet lepiej sie sprawdza niz wlasny srodek transportu - dlatego smialo przyjezdzaj polskim busem

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Panowie chcę zakupić jakiś dobry/solidny komplet kluczy nasadowych co by posłużył kilkanaście lat i w rękach się nie łamał .
Możecie coś polecić najlepiej aby były to profesjonalne klucze .W cenie do 400zl

Ostatni mój zakup okazał się mega wtopą bo nasadki pękają dosłownie przy odkrecaniu smile

Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
mam bardzo podobne pytanie, bo chcę ojcu kupić http://www.castorama.pl/katalog/produkt/?sku=201948

czy coś w tym stylu, może ktoś poleci np. zestaw jakiejś innej firmy

chcę żeby to było w miarę solidne oraz w rozsądnej cenie czyli nie rzeczy ze sklepu wszystko za 5zł ani też nie profesjonalne skrzynki dla mechaników samochodowych za kilka tysięcy

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Zamierzam kupić jakąś kosiarkę spalinową. Przedział cenowy 1000-2000. Na allegro jest tego sporo, nie wiem na którą warto pieniądze wydać. Możecie mi coś polecić? Zastanawiałem się nad Makita lub Stiga Combi. Obie mają silnik B&S.
Z góry dzięki za pomoc.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by michael89
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ?

sendit.pl -logujesz się na dane z allegro lub zamawiasz z allegro ,kurier DPD wysyłka 16zl-20zl.


Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Pytanie do znawców FB..

Czasem na tablicy wyświetlają mi się zdjęcia z OZNACZONYMI znajomymi, ale to zdjęcie daje ktoś, kogo nie znam..

Jest opcja, że wystawiając wpis na swojej tablicy i wpisując znajomego, pojawi się to na jego tablicy, a jego znajomi to zobaczą?

W jaki jeszcze inny sposób można sprytnie przesłać treść do większej ilości osób niż np. nasi fani?


Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Iphone 5S.
W poprzednim telefonie(4S) emaile z dokumentemi w pdfie widziałem bezpośrednio na skrzynce pocztowej.W 5tce dostaje emaile z dokuemntami których nie mogę otworzyć( nie widać ich w załączniku)
Może ktoś podpowiedzieć rozwiązanie?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Ok mam.POnowne zainstalowanie adobe rozwiązało problem:)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by michael89
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ?

sendit.pl -logujesz się na dane z allegro lub zamawiasz z allegro ,kurier DPD wysyłka 16zl-20zl.


A paczka musi byc jakos specjalnei zapakowana czy starczy oryginalny wyglad ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
http://kaski-sklep.pl/pl/sluchawki-...-do-kasku-z-mikrofonem-na-przylepcu.html

kto wie jak nazywa się wtyk jakim zakończone są te słuchawki ? sklep nie udzielił mi takiego info ....

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
chciałbym kupić poniższą koszulkę - jednak oferowana jest w sprzedaży tylko w US and A...
Macie może kogoś kto byłby w stanie to kupić i wysłać do PL, ewentualnie ile taka przyjemność kosztuje?

z góry dzięki za pomoc...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Zakupiłem szafke wraz z umywalka - po przesylce okazalo sie ze umywlka nie odpowiada tej przedstawionej na zdjeciach i towar odesłalem. Kurier zabral (bylo zaznaczone ze zawartosc paczek jest delikatna) ale po zwrocie okazalo sie ze umywalka dojechala w calosci a szafka poobijana i rozklejona. Zostal spisany protokol szkody i zlozylem reklamacje w dhlu. I teraz moje pytanie - co z ta szafka ? W tej chwili lezy na magazynie i jest czyja wlasnoscia? Moja, sklepu czy dhla ktora ma zwrocic jej koszty a ma na to 30 dni.

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1