|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Lepszego dowodu "upadku" forum sportowo-bukmacherskiego nie mogło być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442 |
Witam serdecznie,
Mam takie pytanko, może się znajdzie jakiś internauta co będzie w temacie,
Początkiem sierpnia chcę zrobić prezent urodzinowy mojej siostrzenicy i zabrać ją do Disneylandu, ona ma 9 lat.
I teraz potrzebuję jakiejś strony gdzie co rezerwować, hotel, bilety, interesuje mnie krótki pobyt dla 3-4 osób 1 noc, 2 dni, może być i ze śniadaniem itp i bez, zawsze idzie dać rady.
Wylot oczywiście z Polski, region Kraków-Rzeszów najlepiej.
Miał ktoś kiedyś taki przypadek, lub coś w takich sprawach jest na bieżąco typu wycieczki itp.
Dzięki, pozdrawiam. Patrzyłeś na oferty biur podróży? Np. http://www.rainbowtours.pl/wyszukiw...rd=0&sortuj=DataRosnaco&strona=1ceny w PL kosmiczne, musisz szukac promocji ale u Nas w UK dobry deal jest gdy dla dwoch doroslych + dwoje dzieci na 4 noce (5 dni wejsciowka) placisz ok 500 funa (2,5 kola) ... ja za 2+1 rok temu na tydzien placilem 3k jak za ta cene (o ile nowy) to warto, parametry w wiekszosci gites, a do tego co robisz i polowa tego by wystarczyla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
Planuję w czwartek podróż Katowice-Wrocław-Katowice.
Jakim środkiem lokomocji najlepiej? Biorąc pod uwagę czas, koszty, poruszanie się po samym Wrocławiu. Różnicy między Polskim Busem (60 zł dwie os/dwie str.), a moim autkiem + opłata za autostradę, to ok 30 zł...
Czy żeby zobaczyć jakieś fajne miejsca we Wrocławiu potrzebne jest na miejscu auto, czy z Dworca PKS spokojnie ogarniemy Wrocław w jeden dzień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Planuję w czwartek podróż Katowice-Wrocław-Katowice.
Jakim środkiem lokomocji najlepiej? Biorąc pod uwagę czas, koszty, poruszanie się po samym Wrocławiu. Różnicy między Polskim Busem (60 zł dwie os/dwie str.), a moim autkiem + opłata za autostradę, to ok 30 zł...
Czy żeby zobaczyć jakieś fajne miejsca we Wrocławiu potrzebne jest na miejscu auto, czy z Dworca PKS spokojnie ogarniemy Wrocław w jeden dzień? Nie jestem z Wrocka ale byłem pare razy i w jeden dzień to ciężko zwiedzić. Sama Panorama to dobre 2 godziny jak jest mała kolejka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
nie do konca o to pyta kolega, na miejscu auto niewiele zmieni, korki okrutne wiec komunikacja nawet lepiej sie sprawdza niz wlasny srodek transportu - dlatego smialo przyjezdzaj polskim busem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Panowie chcę zakupić jakiś dobry/solidny komplet kluczy nasadowych co by posłużył kilkanaście lat i w rękach się nie łamał . Możecie coś polecić najlepiej aby były to profesjonalne klucze .W cenie do 400zl Ostatni mój zakup okazał się mega wtopą bo nasadki pękają dosłownie przy odkrecaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
mam bardzo podobne pytanie, bo chcę ojcu kupić http://www.castorama.pl/katalog/produkt/?sku=201948czy coś w tym stylu, może ktoś poleci np. zestaw jakiejś innej firmy chcę żeby to było w miarę solidne oraz w rozsądnej cenie czyli nie rzeczy ze sklepu wszystko za 5zł ani też nie profesjonalne skrzynki dla mechaników samochodowych za kilka tysięcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
|
|
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816 |
Zamierzam kupić jakąś kosiarkę spalinową. Przedział cenowy 1000-2000. Na allegro jest tego sporo, nie wiem na którą warto pieniądze wydać. Możecie mi coś polecić? Zastanawiałem się nad Makita lub Stiga Combi. Obie mają silnik B&S. Z góry dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ? sendit.pl -logujesz się na dane z allegro lub zamawiasz z allegro ,kurier DPD wysyłka 16zl-20zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Pytanie do znawców FB..
Czasem na tablicy wyświetlają mi się zdjęcia z OZNACZONYMI znajomymi, ale to zdjęcie daje ktoś, kogo nie znam..
Jest opcja, że wystawiając wpis na swojej tablicy i wpisując znajomego, pojawi się to na jego tablicy, a jego znajomi to zobaczą?
W jaki jeszcze inny sposób można sprytnie przesłać treść do większej ilości osób niż np. nasi fani?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Iphone 5S. W poprzednim telefonie(4S) emaile z dokumentemi w pdfie widziałem bezpośrednio na skrzynce pocztowej.W 5tce dostaje emaile z dokuemntami których nie mogę otworzyć( nie widać ich w załączniku) Może ktoś podpowiedzieć rozwiązanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Ok mam.POnowne zainstalowanie adobe rozwiązało problem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ? sendit.pl -logujesz się na dane z allegro lub zamawiasz z allegro ,kurier DPD wysyłka 16zl-20zl. A paczka musi byc jakos specjalnei zapakowana czy starczy oryginalny wyglad ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
chciałbym kupić poniższą koszulkę - jednak oferowana jest w sprzedaży tylko w US and A... Macie może kogoś kto byłby w stanie to kupić i wysłać do PL, ewentualnie ile taka przyjemność kosztuje?
z góry dzięki za pomoc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Zakupiłem szafke wraz z umywalka - po przesylce okazalo sie ze umywlka nie odpowiada tej przedstawionej na zdjeciach i towar odesłalem. Kurier zabral (bylo zaznaczone ze zawartosc paczek jest delikatna) ale po zwrocie okazalo sie ze umywalka dojechala w calosci a szafka poobijana i rozklejona. Zostal spisany protokol szkody i zlozylem reklamacje w dhlu. I teraz moje pytanie - co z ta szafka ? W tej chwili lezy na magazynie i jest czyja wlasnoscia? Moja, sklepu czy dhla ktora ma zwrocic jej koszty a ma na to 30 dni.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|