Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 64 z 64 1 2 62 63 64
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
la bamba?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Master of Puppets
Originally Posted by Biczu
Legia Warszawa – Panathinaikos Ateny (1996/1997)
Pierwszy mecz rozwiał marzenia, Legia poległa w Atenach 2:4. Rewanż przy Łazienkowskiej miał być meczem o honor, dziś jest wspominany jako jedno z najlepszych spotkań w historii Legii. Bramka Mięciela w 53. minucie nic nie dawała, ale trafienie Cezarego Kucharskiego po rzucie rożnym w 90. minucie wprowadziło cały stadion w ekstazę. Biedna Legia, pokazała wówczas że może utrzeć nosa faworytowi z polskimi gwiazdami w składzie (w Panathinaikosie grali wówczas Warzycha i Wandzik).
Zaraz będzie 20 lat, jak mogliśmy być dumni z Polskiej drużyny w pucharach...


Tam 20 lat temu... w sezonie 2002/2003 też było fajnie jak Polonia rozklepała drużynę Mourinho u siebie wcześniej przegrywając już nawet awans, Amica Wronki mało co by nie wygrała na wiosnę i w dodatku Wisła wtedy pokazała. A Legia nawet nawet też walczyła... boks

no i jeszcze fajny był sezon jak lech klepał mc i juve w grupie boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320
Likes: 3
To co na jutro Bełchatów.
Super trenejro wystawi skład jak w superpucharze i super L wdupi jutro oraz w środę

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Biczu
Legia Warszawa – Panathinaikos Ateny (1996/1997)
Pierwszy mecz rozwiał marzenia, Legia poległa w Atenach 2:4. Rewanż przy Łazienkowskiej miał być meczem o honor, dziś jest wspominany jako jedno z najlepszych spotkań w historii Legii. Bramka Mięciela w 53. minucie nic nie dawała, ale trafienie Cezarego Kucharskiego po rzucie rożnym w 90. minucie wprowadziło cały stadion w ekstazę. Biedna Legia, pokazała wówczas że może utrzeć nosa faworytowi z polskimi gwiazdami w składzie (w Panathinaikosie grali wówczas Warzycha i Wandzik).


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by raf
Celtic bedzie gral w Edynburgu, to tez jakis tam plus dla Legii.


a dlaczego w Edymburgu? Mamy swój Celtic Park w Glasgow smile hail hail hail
Na Celtic Park PN w rugby.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Biczu
Legia Warszawa – Panathinaikos Ateny (1996/1997)
Pierwszy mecz rozwiał marzenia, Legia poległa w Atenach 2:4. Rewanż przy Łazienkowskiej miał być meczem o honor, dziś jest wspominany jako jedno z najlepszych spotkań w historii Legii. Bramka Mięciela w 53. minucie nic nie dawała, ale trafienie Cezarego Kucharskiego po rzucie rożnym w 90. minucie wprowadziło cały stadion w ekstazę. Biedna Legia, pokazała wówczas że może utrzeć nosa faworytowi z polskimi gwiazdami w składzie (w Panathinaikosie grali wówczas Warzycha i Wandzik).
Pamiętam byłe na łuku wtedy. Ale była radosć.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
To były piękne dni smile
toast

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
To też było dobre




Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Czasy kiedy za Legie nie trzeba było się wstydzić piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Kabhi Khushi Kabhie Gham

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
wklejcie MŚ '74, wtedy Polska zajela 3 miejsce smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615
Likes: 10


traby jerychońskie laugh jak lecieli na bramkę hahahahahaha

Strona 64 z 64 1 2 62 63 64

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1