|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
fechu poskakał i jaki wiraszka sie zrobił niech ma swoje 5 minut, to pierwszy i ostatni raz w tym sezonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja to wiem i ty to wiesz. Ale inni ludzie mają odmienne spojrzenie na świat.  I właśnie trafiłeś na tego " innego ".  Tyle w tym siedzę że... Ale Ty masz Swoje Tico, to w jakimś stopniu też jesteś " inny ". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
fechu poskakał i jaki wiraszka sie zrobił niech ma swoje 5 minut, to pierwszy i ostatni raz w tym sezonie  Echhhh ci pojedynczy cwaniacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
Wkurwiony jestem - sorry aker. ja tez Akagi. moja zona już mi robi afery bo ostatnio uszczupliłem swoją wypłatę przez wtopy Powiedz jej żeby patrzyła w swój portfel, a jak jej się nie podoba to niech poszuka innego akera. hehehehe już jej tak kiedyś powiedziałem i się tydzien nie odzywała. Jak wygrywałem 5 koła to fajnie ale jak sie wtopi tysiaka to juz afera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
akagi proste pytanie. Legia gra w półfinale Ligi Mistrzów mecz u siebie z Realem Madryt(wiem trochę głupio to brzmi), a twoje dziecko w tym samym czasie ma jakiś mega ważny dla niego występ i zależy mu żebyś był na nim(sytuacja czysto hipotetyczna, wiadomo o co chodzi). Gdzie się pojawisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wiadomo, na Legii  Ja ślub zmieniałem o tydzień, bo jak było ustalanie terminu w urzędzie, to nie znałem terminarza. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
akagi to taki Witek debicki w skrzydlatych swiniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Wkurwiony jestem - sorry aker. ja tez Akagi. moja zona już mi robi afery bo ostatnio uszczupliłem swoją wypłatę przez wtopy jakby nie robila to byloby dziwne zalezy ile sie zarabia jak 20 kola a sie przegra 10 to nie ma problemu ale jak 2,5 a przegra sie 1,5 to juz nie jest wesoło no z całą pewnościa 20 koła na miesiąc nie zarabiam  kurde ale zauwazyłem że jak się hajtnąłem to już takich wygranych jak kiedyś za kawalera nie mam  jak dobrze że mnie nikt nigdy nie chciał  ale na Bełtów gdybym miał żonkę to może bym jakoś potajemnie puścił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak dobrze że mnie nikt nigdy nie chciał  ale na Bełtów gdybym miał żonkę to może bym jakoś potajemnie puścił  Żone byś puścił?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobra, jutro ( dzisiaj ) nowy dzień.
Dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,334 Likes: 3 |
jak dobrze że mnie nikt nigdy nie chciał  ale na Bełtów gdybym miał żonkę to może bym jakoś potajemnie puścił  Żone byś puścił? jak masz takie podejscie do związków to może lepiej jak Cię nikt nie chciał  ja nigdy w moim zwiazkach z byłymi i obecnym nie zrobiłem skoków w bok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
jak dobrze że mnie nikt nigdy nie chciał  ale na Bełtów gdybym miał żonkę to może bym jakoś potajemnie puścił  Żone byś puścił? jak masz takie podejscie do związków to może lepiej jak Cię nikt nie chciał  ja nigdy w moim zwiazkach z byłymi i obecnym nie zrobiłem skoków w bok haha nie oto mi chodziło ;-) tylko o to, że gdyby mi żonka zabroniła grać u bukmachera to może bym jakoś potajemnie puścił u bukmachera dzisiaj na GKS Bełchatów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676 Likes: 10 |
Legia to jest potęga Legia najlepsza jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A sponsor ma na Legię najwyższy kurs na rynku 1.68, ale na to przyjdzie jeszcze czas. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2010
Posty: 23 |
akagi wierzysz jeszcze ze Legia wyeliminuje Patrykow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wyeliminuje, ale gra Legii to koszmar.
Nie wiem co ten Berg zrobił podczas przygotowań, ale grają wielką padakę. Za krótki okres i trudno mi to jeszcze ocenić ale...
Zresztą co tu pisać, kto oglądał to widział co jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam  Na Dzień Dobry Yokohama SCC ov 2,5 + North Star ov 3,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
slask fk minsk t.zhodino fylkir 1x odd bk falkenberg 1x norkoping 1x thun peffki peff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Yokohama 0-11111111111 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|