|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
American League
Texas (53-54, 27-24 away) Minnesota (61-44, 39-14 home) TEX: Wells(1-5, 6.69 ERA) MIN: Bonser(2-2, 5.30 ERA)
Seattle (52-54, 24-28 away) Baltimore (49-59, 29-28 home) SEA: Hernandez(9-9, 4.60 ERA) BAL: Bedard(12-6, 3.87 ERA)
Oakland (56-51, 28-26 away) LA Angels (55-51, 25-25 home) OAK: Loaiza(4-7, 6.72 ERA) LAA: Escobar(7-9, 3.84 ERA)
Cleveland (46-59, 20-30 away) Boston (63-42, 34-16 home) CLE: Sowers(3-3, 3.98 ERA) BOS: Lester(5-1, 3.49 ERA)
Toronto (57-49, 22-28 away) NY Yankees (62-41, 34-19 home) TOR: Lilly(9-9, 4.02 ERA) NYY: Wang(12-4, 3.77 ERA)
Detroit (71-35, 38-18 away) Tampa Bay (44-63, 26-24 home) DET: Miner(6-2, 3.95 ERA) TAM: Corcoran(4-2, 3.57 ERA)
White Sox (63-42, 29-23 away) Kansas City (37-69, 22-29 home) CHW: Garcia(10-6, 4.85 ERA) KAN: Hudson(3-3, 4.82 ERA)
National League
Washington (48-59, 22-35 away) San Francisco (51-56, 29-26 home) WAS: Armas(7-6, 4.79 ERA) SFO: Schmidt(7-7, 3.18 ERA)
Atlanta (49-56, 27-28 away) Pittsburgh (40-67, 27-27 home) ATL: Ramirez(5-4, 4.52 ERA) PIT: Maholm(4-9, 4.96 ERA)
NY Mets (63-42, 33-21 away) Florida (50-56, 26-24 home) NYM: Trachsel(9-5, 5.14 ERA) FLA: Nolasco(9-6, 3.94 ERA)
LA Dodgers (51-55, 20-31 away) Cincinnati (55-51, 27-26 home) LAD: Penny(10-5, 3.53 ERA) CIN: Ramirez(4-6, 4.22 ERA)
Arizona (54-52, 28-26 away) Cubs (44-62, 22-29 home) ARI: Gonzalez(3-2, 4.96 ERA) CHC: Marmol(4-4, 4.39 ERA)
Philadelphia (50-55, 23-24 away) St. Louis (58-47, 31-20 home) PHI: Myers(6-5, 3.57 ERA) STL: Weaver(4-11, 6.32 ERA)
Milwaukee (51-56, 19-33 away) Colorado (51-55, 27-26 home) MIL: Ohka(3-1, 2.94 ERA) COL: Kim(6-6, 4.87 ERA)
Houston (50-56, 20-30 away) San Diego (55-51, 25-29 home) HOU: Sampson(0-0, 0.00 ERA) SDG: Williams(4-2, 3.69 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Ja mam taką propozycje, nie lepiej wam roibć zrzut ekranu? Chodzi mi dokładnie o.... [ Linked Image] Nie wiem czy taka forma Wam pasuje czy nie, ale jest to obrazek pobrany z www.mlb.com [mlb.com]________________________________ MINNESOTA - TEXAS SP 8,5 UnderDlaczego? Ponieważ niedawno zakończyli spotkanie między sobą, gdzie Texas wygrał 9 do 0 z Miną. Będą na pewno zmęczeni. Następnym atutem będzie lepsza gra Minesoty w obronie, która moim zdaniem już nie pozwoli na takie punktowanie ze strony Rendzersów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Kilka trwających serii:
SF --> LLLLLLLLL STL --> LLLLL TOR --> OOUUOOU CWS --> OOOOOO
MIL --> UUUUU COL --> UUUUU
Mil gra z Col
FLO --> OOOOO NYM --> OOOO
Flo gra z NYM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Witam. Pytanie do znawcow tematu. Czy ktos moze napisac jakas analize dotyczaca bardzo slabej postawy SF w ostanich meczach oraz ich szans na wygrana w dzisiejszym spotkaniu. Niestety wplatalem sie w progresje na win SF i teraz mysle nad kolejna kwota do zainwestowania? Z gory dziekuje i Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Trudno powiedzieć ile ta seria Giants jeszcze potrwa. Gracze Washingtonu są w świetnej formie, a to co robi Soriano to jest poezja. On byłby w każdej drużynie megagwiazdą, nawet w Yankees. I tu jest główna moja obawa co do zwycięstwa Giants w dzisiejszym meczu. Niby dzisiaj ślą do boju swojego asa atutowego Jasona Schmidta i prawdopodobnie dzisiaj ta seria ma spore szanse na przerwanie. Wygląda jednak, że gracze Nationals wyraźnie nie leżą Giantsom. Wszytskie 5 meczów w tym sezonie wygrali stołeczni.
Werdykt? Jeżeli masz w zapasie jeszcze kilka etapów, to graj śmiało. Jeśli by to miał byc ostatni, to nie wiem, niech sie wypowiedzą inni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Wielkie dzieki Ghost za szybka i ciekawa odpowiedz. Hmm budzet wytrzyma jeszcze dwa trzy poziomy. Zaleznie od tego czy zadowole sie wygrana czy tylko polowicznym zwrotem dotychczas zainwestowanych srodkow. Dziwia mnie tylko (a raczej irytuja) niskie stawki na SF co znacznie zwieksza naklady. No ale coz trzeba bylo chyba lepiej przemyslec te progresje.. Mimo wszystko licze na pozytywne zakonczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czekam na opinie innych graczy za ktore dziekuje z gory. Pozdro!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Na tak dlugie serie lost trzema miec sporo kwote do gry ja zaliczylem 7 wtop na SF pod rzad tracac cala kwote ktora zarobilem na Mundialu a bylo tego troche...i powiedzialem sobie dziekuje tej grze na jakis czas moze wroce do niej w przyszlym roku bo w tym sezon zbliza sie szerokimi krokami do konca a nie mam zamiaru umoczyc calej kasy jaka mam na tych idiotach ale takie granie progresja nie powiem jest nawet ciekawe i przynoszace zyski bardziej niz gralem normalnie ale tak przy moim budzecie na max 5-7 etapow. Z kazdej porazki trzeba umiec wyciagac wnioski na przyszlosc ja mam nadzieje ze takie wyciagne bogaty o nowe doswiadczenie, jednym slowem zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> albo inaczej bukmacherka :/ Mam nadzieje mr_fish ze SF w koncu dzis wygraja chocby z prostej przyczyny ze ja ich dzis nie bede juz gral...Gdyby nie te ich 9 lost pod rzad mieliby szanse wejsc do play off ale widac ze to byly zbyt wygorowane ambicje. Zeby bylo smieszniej wszystko sie zle zaczelo po tym filmie w zeszlym tygodniu co wyemitowali na polsacie "Fan" o druzynie San Francisco Giants...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
kolejne etapy progresji...
PHL Phillies v STL Cardinals => 2 ; 30j.
WAS Nationals v SF Giants => 1,55 ; 20j.
jak dzisiaj coś nie wejdzie to jutro już będzie bardzo kiepsko z finansami...
Bilans: 21W-24L (-51,1 j.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85 |
Powiem krótko, jak dzisiaj nie wygrają te ...( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) z SF to bedzie po ptakach. Jak dzisiaj tego nie wygrają to później jeszcze z Colorado tez zaliczą wtopy i z Arizona tez i podanie jak sie nie myle rekord ligi pod względem wtop pod rząd. Taką mam MEGA WIZJE. Ale cos czuje że dzisiaj wygrają.
Last edited by Ghost; 02/08/2006 18:24.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
współczucie dla grających giants progresję - bo kurs już jest żenujący nie wiem czy fachowcy to potwierdzą , ale wydaję mi się ,że buki doskonale czują grających progresję noi robią wszystko aby ten ostatni kurs był możliwie niski.sam łapałem się na tym nie raz. raczej skłaniałbym bym się do grania z serią bądż progresję na over/under tam jest pewność w miarę wysokiego kursu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472 |
Proszę o opinie nt. Jankesów oraz Red Sox
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak sobie mysle na temat STL< kurs ladny mozliwy over, ale Weaver musi kiedys dobrze rzucac, chociaz 1 mecz. Napewno Howard i Utley(33 hity z rzedu :szok:) to moze byc klopot, no ale panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zagram ich bo kurs na nich rzadko taki wysoki w domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
no w końcu Sf dali rade wielu oddycha w tym momoencie ja też
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
PHL Phillies v STL Cardinals => - 30j. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />
WAS Nationals v SF Giants => +31j. ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
Bilans: 22W-25L (-51,1 j.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak sobie mysle na temat STL< kurs ladny mozliwy over, ale Weaver musi kiedys dobrze rzucac, chociaz 1 mecz. Napewno Howard i Utley(33 hity z rzedu :szok:) to moze byc klopot, no ale panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zagram ich bo kurs na nich rzadko taki wysoki w domu Jednak over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Kilka trwających serii:
SF --> LLLLLLLLL --> zakończona STL --> LLLLL TOR --> OOUUOOU CWS --> OOOOOO --> zakończona
MIL --> UUUUU --> zakończona COL --> UUUUU --> zakończona
Mil gra z Col
FLO --> OOOOO NYM --> OOOO
Flo gra z NYM
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|