Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#628260 02/08/2006 08:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
American League

Texas (53-54, 27-24 away)
Minnesota (61-44, 39-14 home)
TEX: Wells(1-5, 6.69 ERA)
MIN: Bonser(2-2, 5.30 ERA)

Seattle (52-54, 24-28 away)
Baltimore (49-59, 29-28 home)
SEA: Hernandez(9-9, 4.60 ERA)
BAL: Bedard(12-6, 3.87 ERA)

Oakland (56-51, 28-26 away)
LA Angels (55-51, 25-25 home)
OAK: Loaiza(4-7, 6.72 ERA)
LAA: Escobar(7-9, 3.84 ERA)

Cleveland (46-59, 20-30 away)
Boston (63-42, 34-16 home)
CLE: Sowers(3-3, 3.98 ERA)
BOS: Lester(5-1, 3.49 ERA)

Toronto (57-49, 22-28 away)
NY Yankees (62-41, 34-19 home)
TOR: Lilly(9-9, 4.02 ERA)
NYY: Wang(12-4, 3.77 ERA)

Detroit (71-35, 38-18 away)
Tampa Bay (44-63, 26-24 home)
DET: Miner(6-2, 3.95 ERA)
TAM: Corcoran(4-2, 3.57 ERA)

White Sox (63-42, 29-23 away)
Kansas City (37-69, 22-29 home)
CHW: Garcia(10-6, 4.85 ERA)
KAN: Hudson(3-3, 4.82 ERA)

National League

Washington (48-59, 22-35 away)
San Francisco (51-56, 29-26 home)
WAS: Armas(7-6, 4.79 ERA)
SFO: Schmidt(7-7, 3.18 ERA)

Atlanta (49-56, 27-28 away)
Pittsburgh (40-67, 27-27 home)
ATL: Ramirez(5-4, 4.52 ERA)
PIT: Maholm(4-9, 4.96 ERA)

NY Mets (63-42, 33-21 away)
Florida (50-56, 26-24 home)
NYM: Trachsel(9-5, 5.14 ERA)
FLA: Nolasco(9-6, 3.94 ERA)

LA Dodgers (51-55, 20-31 away)
Cincinnati (55-51, 27-26 home)
LAD: Penny(10-5, 3.53 ERA)
CIN: Ramirez(4-6, 4.22 ERA)

Arizona (54-52, 28-26 away)
Cubs (44-62, 22-29 home)
ARI: Gonzalez(3-2, 4.96 ERA)
CHC: Marmol(4-4, 4.39 ERA)

Philadelphia (50-55, 23-24 away)
St. Louis (58-47, 31-20 home)
PHI: Myers(6-5, 3.57 ERA)
STL: Weaver(4-11, 6.32 ERA)

Milwaukee (51-56, 19-33 away)
Colorado (51-55, 27-26 home)
MIL: Ohka(3-1, 2.94 ERA)
COL: Kim(6-6, 4.87 ERA)

Houston (50-56, 20-30 away)
San Diego (55-51, 25-29 home)
HOU: Sampson(0-0, 0.00 ERA)
SDG: Williams(4-2, 3.69 ERA)

Bonus: Unibet
#628261 02/08/2006 09:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Ja mam taką propozycje, nie lepiej wam roibć zrzut ekranu? Chodzi mi dokładnie o....

[Linked Image]

Nie wiem czy taka forma Wam pasuje czy nie, ale jest to obrazek pobrany z www.mlb.com [mlb.com]

________________________________

MINNESOTA - TEXAS SP 8,5 Under

Dlaczego? Ponieważ niedawno zakończyli spotkanie między sobą, gdzie Texas wygrał 9 do 0 z Miną. Będą na pewno zmęczeni. Następnym atutem będzie lepsza gra Minesoty w obronie, która moim zdaniem już nie pozwoli na takie punktowanie ze strony Rendzersów...

#628262 02/08/2006 12:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Kilka trwających serii:

SF --> LLLLLLLLL
STL --> LLLLL
TOR --> OOUUOOU
CWS --> OOOOOO

MIL --> UUUUU
COL --> UUUUU

Mil gra z Col

FLO --> OOOOO
NYM --> OOOO

Flo gra z NYM

#628263 02/08/2006 13:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Witam.
Pytanie do znawcow tematu. Czy ktos moze napisac jakas analize dotyczaca bardzo slabej postawy SF w ostanich meczach oraz ich szans na wygrana w dzisiejszym spotkaniu. Niestety wplatalem sie w progresje na win SF i teraz mysle nad kolejna kwota do zainwestowania? Z gory dziekuje i Pozdrawiam

#628264 02/08/2006 14:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Trudno powiedzieć ile ta seria Giants jeszcze potrwa. Gracze Washingtonu są w świetnej formie, a to co robi Soriano to jest poezja. On byłby w każdej drużynie megagwiazdą, nawet w Yankees. I tu jest główna moja obawa co do zwycięstwa Giants w dzisiejszym meczu. Niby dzisiaj ślą do boju swojego asa atutowego Jasona Schmidta i prawdopodobnie dzisiaj ta seria ma spore szanse na przerwanie. Wygląda jednak, że gracze Nationals wyraźnie nie leżą Giantsom. Wszytskie 5 meczów w tym sezonie wygrali stołeczni.

Werdykt?
Jeżeli masz w zapasie jeszcze kilka etapów, to graj śmiało. Jeśli by to miał byc ostatni, to nie wiem, niech sie wypowiedzą inni.

#628265 02/08/2006 15:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Wielkie dzieki Ghost za szybka i ciekawa odpowiedz. Hmm budzet wytrzyma jeszcze dwa trzy poziomy. Zaleznie od tego czy zadowole sie wygrana czy tylko polowicznym zwrotem dotychczas zainwestowanych srodkow. Dziwia mnie tylko (a raczej irytuja) niskie stawki na SF co znacznie zwieksza naklady. No ale coz trzeba bylo chyba lepiej przemyslec te progresje.. Mimo wszystko licze na pozytywne zakonczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czekam na opinie innych graczy za ktore dziekuje z gory. Pozdro!

#628266 02/08/2006 15:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Na tak dlugie serie lost trzema miec sporo kwote do gry ja zaliczylem 7 wtop na SF pod rzad tracac cala kwote ktora zarobilem na Mundialu a bylo tego troche...i powiedzialem sobie dziekuje tej grze na jakis czas moze wroce do niej w przyszlym roku bo w tym sezon zbliza sie szerokimi krokami do konca a nie mam zamiaru umoczyc calej kasy jaka mam na tych idiotach ale takie granie progresja nie powiem jest nawet ciekawe i przynoszace zyski bardziej niz gralem normalnie ale tak przy moim budzecie na max 5-7 etapow. Z kazdej porazki trzeba umiec wyciagac wnioski na przyszlosc ja mam nadzieje ze takie wyciagne bogaty o nowe doswiadczenie, jednym slowem zycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> albo inaczej bukmacherka :/ Mam nadzieje mr_fish ze SF w koncu dzis wygraja chocby z prostej przyczyny ze ja ich dzis nie bede juz gral...Gdyby nie te ich 9 lost pod rzad mieliby szanse wejsc do play off ale widac ze to byly zbyt wygorowane ambicje. Zeby bylo smieszniej wszystko sie zle zaczelo po tym filmie w zeszlym tygodniu co wyemitowali na polsacie "Fan" o druzynie San Francisco Giants...

#628267 02/08/2006 15:54
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
kolejne etapy progresji...

PHL Phillies v STL Cardinals => 2 ; 30j.

WAS Nationals v SF Giants => 1,55 ; 20j.

jak dzisiaj coś nie wejdzie to jutro już będzie bardzo kiepsko z finansami...

Bilans: 21W-24L (-51,1 j.)

#628268 02/08/2006 18:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 85
Powiem krótko, jak dzisiaj nie wygrają te ...( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) z SF to bedzie po ptakach. Jak dzisiaj tego nie wygrają to później jeszcze z Colorado tez zaliczą wtopy i z Arizona tez i podanie jak sie nie myle rekord ligi pod względem wtop pod rząd. Taką mam MEGA WIZJE. Ale cos czuje że dzisiaj wygrają.

Last edited by Ghost; 02/08/2006 18:24.
#628269 02/08/2006 20:24
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
współczucie dla grających giants progresję - bo kurs już jest żenujący
nie wiem czy fachowcy to potwierdzą , ale wydaję mi się ,że buki doskonale czują grających progresję noi robią wszystko aby ten ostatni kurs był możliwie niski.sam łapałem się na tym nie raz. raczej skłaniałbym bym się do grania z serią
bądż progresję na over/under tam jest pewność w miarę wysokiego kursu .

#628270 02/08/2006 20:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 472
Proszę o opinie nt. Jankesów oraz Red Sox

#628271 02/08/2006 20:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak sobie mysle na temat STL< kurs ladny mozliwy over, ale Weaver musi kiedys dobrze rzucac, chociaz 1 mecz.
Napewno Howard i Utley(33 hity z rzedu :szok:) to moze byc klopot, no ale panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zagram ich bo kurs na nich rzadko taki wysoki w domu

#628272 02/08/2006 22:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
no w końcu Sf dali rade wielu oddycha w tym momoencie ja też

#628273 03/08/2006 04:22
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
PHL Phillies v STL Cardinals => - 30j. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

WAS Nationals v SF Giants => +31j. ufff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />


Bilans: 22W-25L (-51,1 j.)

#628274 03/08/2006 06:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Tak sobie mysle na temat STL< kurs ladny mozliwy over, ale Weaver musi kiedys dobrze rzucac, chociaz 1 mecz.
Napewno Howard i Utley(33 hity z rzedu :szok:) to moze byc klopot, no ale panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zagram ich bo kurs na nich rzadko taki wysoki w domu

Jednak over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#628275 03/08/2006 08:07
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Kilka trwających serii:

SF --> LLLLLLLLL --> zakończona
STL --> LLLLL
TOR --> OOUUOOU
CWS --> OOOOOO --> zakończona

MIL --> UUUUU --> zakończona
COL --> UUUUU --> zakończona

Mil gra z Col

FLO --> OOOOO
NYM --> OOOO

Flo gra z NYM


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, aker, Lukasz111, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,120 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1