|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Raiders jako że szukasz bliższych czasów. To rok temu ten Celtic w mocniejszym składzie przegrał w Karagandach 0-2. Piszesz jakby jutro do Warszawy zawitać miał Bayern albo Real. Nie nie piszę jak by jutro zawitał bayer czy real ... ale mam świadomość tego co legia gra od 2-3 sezonu ..... zero ,a w pucharach to kupa w majtach i ot cała legia mistrz polski . Sorry ale wstyd na to patrzeć a jeszcze większy wstyd słuchać pomeczowych wypowiedzi zawodników i trenerów . fakt jest jeden ...legia nie ma skłądu na puchary nie zrobili żadnych wzmocnień od 2 sezonów . Mocno sie zdziwię jak Celtic jutro wygra w Warszawie. mocno to sie zdziwie jak Legia cokolwiek ugra w tym dwumeczu, sa ciency jak siki weza O rewanżu pogadamy po jutrzejszym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Raiders jako że szukasz bliższych czasów. To rok temu ten Celtic w mocniejszym składzie przegrał w Karagandach 0-2. Piszesz jakby jutro do Warszawy zawitać miał Bayern albo Real. Nie nie piszę jak by jutro zawitał bayer czy real ... ale mam świadomość tego co legia gra od 2-3 sezonu ..... zero ,a w pucharach to kupa w majtach i ot cała legia mistrz polski . Sorry ale wstyd na to patrzeć a jeszcze większy wstyd słuchać pomeczowych wypowiedzi zawodników i trenerów . fakt jest jeden ...legia nie ma skłądu na puchary nie zrobili żadnych wzmocnień od 2 sezonów . Mocno sie zdziwię jak Celtic jutro wygra w Warszawie.  to amatorom z Irlandi brakło minuty czy ilus tam do wygrania w Warszawie, a ciebie zdziwi wygrana zespolu ktory regularnie uczestniczy w grupie LM i to z niezlym skutkiem, dobre sobie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dla mnie w meczy Sparty powyżej 3 goli kurs @3.50 jak najbardziej do grania ładować jeszcze jedną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zapomnieli sklonować Lafaty... ciężko widzę moje handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
no to pepiki dajemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
zapomnieli sklonować Lafaty... ciężko widzę moje handi handi? Panie ja nie wiem czy oni mecz wyciągną...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Hoffenhaim coś trafi w końcu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 1.5 VfB Stuttgart v Getafe (Gole) 29/07/2014 Brak 1.66 Odbędzie się 2 Powyżej 3.5 Cambuur Leeuwarden v FC Volendam (Gole) 29/07/2014 Brak 1.72 Odbędzie się Zakłady akumulowane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
zapomnieli sklonować Lafaty... ciężko widzę moje handi hehe marzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Szanowne Malmoo: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
siemasz euroPejczyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Hoffenhaim coś trafi w końcu  111111111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Z jednej strony Celtic na wyjeździe potrafi przegrać z Karagandami czy też 0-5 z Artmedia  i w ogóle nie pamiętam kiedy wygrali na wyjeździe w Europie z drugiej Legia pokazała w poprzednim sezonie i w tym też że nawet grupa LE to dla nich zdecydowanie za wysokie progi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Slovan Bratislava @ 2.00  Na samym SO urosło z 2.07 wystawionym na 2.27. Kuszą na X2, więc będzie 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
pograne: Hoffenheim 1 gol Sparta Malmo o2,5 HT Estroli Pacos o0,5 HT   no i Fajnooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Siepasz Vindo TriColore 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
zna ktoś wynik meczu FSV Erlangen-Bruck albo wie o której grają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Sparta spierdoliła sobie totalnie ten mecz
1-1 to jeszcze było Ok, ale teraz Szwedzi się zamurowali i kontrują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Sparta spierdoliła sobie totalnie ten mecz
1-1 to jeszcze było Ok, ale teraz Szwedzi się zamurowali i kontrują. było 1-1 i zaraz seta na 2-1 zjebana nie wygrają tego niestety, Szwedzi murarka
|
|
|
Link skopiowany do schowka