Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
LABIRYNT.. Super film. Ktos polecilby jakas podobnie trzymajaca w napieciu pozycje?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Jakis dramat, thriller, cos jak wlasnie Labirynt czy The Call (Polaczenie)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
The Horseman (2008)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Ostatnio obejrzałem film pt Ordet (Słowo, 1955) i jestem pod wielkim wrażeniem. Prostota formy w połączeniu z bogactwem i głębią treści, mrok i dotykanie istoty człowieczeństwa. To napewno jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek zobaczę.
Będę wdzięczny za podanie tytułów podobnych niebanalnych produkcji o podobnej tematyce.

Za sobą mam też cały Dekalog Mistrza. Utwierdziłem się w przekonaniu, że Kieślowski to był geniusz. Zwłaszcza numery II i IX mnie pozamiatały. Siląc się się na ranking to dla mnie:
II,V,IX
I,IV,VI
VIII,X
VII
i najsłabszy, ale ciągle dobry III

Głowa do wycierania - nie podobało mi się w tym filmie nic poza efektami specjalnymi i grą głównego bohatera.

Poza tym z wartych wspomnienia:

Dolores Claiborne - ekranizacja Kinga. Moim zdaniem bardzo udana. Film ma to coś.

Bad Santa - podobał mi się. Lubię takie niby rodzinne, świąteczne komedie opierające się na solidnych, chamskich dialogach + wulgarność i niskie instynkty. Jak nie kochać takiej konwencji? Do tego rewelacyjny BB Thornton- on to conajmniej 50% tego filmu. Tu tytuły podobnych filmów również są mile widziane.

Tramwaj zwany pożadaniem- Stellaaaaaaaaaaa laugh Najlepszy Brando jakiego widziałem na ekranie. Podobała mi się scena w której sprząta ze stołu. Rozrywka na najwyższym poziomie.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
The Strain - nowy serial. W koncu jakis normalny o wampirach ktore nie pisza pamietnikow i nie dymaja zakochanych nastolatek.

Na podstawie trylogii napisanej przez Del Toro. Jest on rowniez rezyserem i scenarzysta serialu.

Pilot wypadl pozytywnie. Oby tego nie zjebali.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nowy serial, dopiero co się ukazał za oceanem w tv. Zapowiada się ciekawie na tle wcześniejszych melodramatów, gdzie wpisano w scenariusz wątek o wampirach.

Zaczął ktoś może oglądać "The Last Ship"? Pomysł ciekawy, o załodze amerykańskiego niszczyciela podczas gdy wirus wymiata większość ludzkości z kuli ziemskiej.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Yo, wie Ktos gdzie möge Obejrzec Rodzine Soprano od 1 czesci z polskim lub niemieckim lektorem? Bö na yt nie ma.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
hbo go jak masz...własnie kończę..kolejny raz - pozycja nie do wyje**nia

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Nie mam, ja w Niemczech siedze

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
ku*wa, wybacz, ale gdybym nie był taki pazerny i samolubny, to bym Ci pożyczył DVD - mam wszystkie sezony :), ale by sie nie zniszczyło to sam oglądam na hbo... piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Rosati
Yo, wie Ktos gdzie möge Obejrzec Rodzine Soprano od 1 czesci z polskim lub niemieckim lektorem? Bö na yt nie ma.


http://iitv.info/rodzina-soprano

ja to juz ogladam z 30 raz wszystkie odcinki smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
The Honourable Woman

Znakomity serial szpiegowski z elementami polityki i konspiracji od autora "The Shadow Line".

Takie rzeczy warto oglądać, a nie tracić czas na jakieś pierdoły o wampirach czy postapokaliptyczne bełkoty i bzdury.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
"Moj brat diabel"
http://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+brat+diabe%C5%82-2012-640547

ocena na filmwebie moze nie zacheca, ale film naprawdę niezły,
dobre brytyjskie kino, swietne zdjecia i przekonywujaca gra aktorów.
Sama historia w klimatach lokalnej gangsterki moglaby byc nieco ciekawsza, ale ogląda się naprawde przyjemnie

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Za 10 min na TVN Dziecko Rosemary wink Dla lubiących klimaty związane z Masonami pozycja obowiązkowa.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ruszył nowy sezon The Killing. Dziś S04E01.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
The Killing przejal netflix wiec wszystkie 6 odcinkow wyszlo za jednym zamachem.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dzis caly sezon The Killing wypuszczony jednoczescie -> 6odc i to koniec serialu.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
O faktycznie. tongue To biorę się za następne. grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Tusk

horror

Opowieść o człowieku w kostiumie morsa, schwytanym i więzionym przez chorego psychicznie mężczyznę. Psychopata znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją ofiarą.
Premiera 19 września

http://www.fakt.pl/polityka/powstaje-horror-pt-tusk-o-czym-bedzie-horror-tusk,artykuly,479189.html

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ssaczu
The Killing przejal netflix wiec wszystkie 6 odcinkow wyszlo za jednym zamachem.

Faktycznie niedawno na Netflixie się pojawił 4 sezon (akurat oglądałem sezon 3, tak więc rychło w czas).

Sezony 1 i 2 chyba były najlepsze, w pewnym momencie nawet przypominało mi to Twin Peaks z jakichś powodów. Ogólnie dobry scenariusz, dobrze podzielone odcinki, ciekawy wątek. Aż do końca nie rozszyfrowałem o co chodzi.

Sezon 3 - tu mam mieszane uczucia, trochę się to przeciągało pod względem scenariusza, wątek też już nie taki ciekawy jak wcześniej. Natomiast rozszyfrowałem o co chodzi co najmniej na kilka odcinków przed zakończeniem sezonu.

Sezon 4 był chyba najsłabszy, ale może dlatego że scenariusz mi się najmniej podobał. Tu już było za dużo przeciąganych scen, czasami odcinek się kończył i bez większego zaciekawienia włączałem kolejny aby tylko dokończyć ten serial.

Ostatnio też widziałem, że w tym samym czasie co na Netflix pojawił się The Killing sezon 4 to pojawił się Continuum sezon 3. Netflix też przejął ten serial?

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,059 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,816
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1