|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
LABIRYNT.. Super film. Ktos polecilby jakas podobnie trzymajaca w napieciu pozycje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Jakis dramat, thriller, cos jak wlasnie Labirynt czy The Call (Polaczenie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Ostatnio obejrzałem film pt Ordet (Słowo, 1955) i jestem pod wielkim wrażeniem. Prostota formy w połączeniu z bogactwem i głębią treści, mrok i dotykanie istoty człowieczeństwa. To napewno jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek zobaczę. Będę wdzięczny za podanie tytułów podobnych niebanalnych produkcji o podobnej tematyce. Za sobą mam też cały Dekalog Mistrza. Utwierdziłem się w przekonaniu, że Kieślowski to był geniusz. Zwłaszcza numery II i IX mnie pozamiatały. Siląc się się na ranking to dla mnie: II,V,IX I,IV,VI VIII,X VII i najsłabszy, ale ciągle dobry III Głowa do wycierania - nie podobało mi się w tym filmie nic poza efektami specjalnymi i grą głównego bohatera. Poza tym z wartych wspomnienia: Dolores Claiborne - ekranizacja Kinga. Moim zdaniem bardzo udana. Film ma to coś. Bad Santa - podobał mi się. Lubię takie niby rodzinne, świąteczne komedie opierające się na solidnych, chamskich dialogach + wulgarność i niskie instynkty. Jak nie kochać takiej konwencji? Do tego rewelacyjny BB Thornton- on to conajmniej 50% tego filmu. Tu tytuły podobnych filmów również są mile widziane. Tramwaj zwany pożadaniem- Stellaaaaaaaaaaa  Najlepszy Brando jakiego widziałem na ekranie. Podobała mi się scena w której sprząta ze stołu. Rozrywka na najwyższym poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
The Strain - nowy serial. W koncu jakis normalny o wampirach ktore nie pisza pamietnikow i nie dymaja zakochanych nastolatek.
Na podstawie trylogii napisanej przez Del Toro. Jest on rowniez rezyserem i scenarzysta serialu.
Pilot wypadl pozytywnie. Oby tego nie zjebali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nowy serial, dopiero co się ukazał za oceanem w tv. Zapowiada się ciekawie na tle wcześniejszych melodramatów, gdzie wpisano w scenariusz wątek o wampirach.
Zaczął ktoś może oglądać "The Last Ship"? Pomysł ciekawy, o załodze amerykańskiego niszczyciela podczas gdy wirus wymiata większość ludzkości z kuli ziemskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Yo, wie Ktos gdzie möge Obejrzec Rodzine Soprano od 1 czesci z polskim lub niemieckim lektorem? Bö na yt nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
hbo go jak masz...własnie kończę..kolejny raz - pozycja nie do wyje**nia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Nie mam, ja w Niemczech siedze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
ku*wa, wybacz, ale gdybym nie był taki pazerny i samolubny, to bym Ci pożyczył DVD - mam wszystkie sezony :), ale by sie nie zniszczyło to sam oglądam na hbo... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Yo, wie Ktos gdzie möge Obejrzec Rodzine Soprano od 1 czesci z polskim lub niemieckim lektorem? Bö na yt nie ma. http://iitv.info/rodzina-sopranoja to juz ogladam z 30 raz wszystkie odcinki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
The Honourable Woman
Znakomity serial szpiegowski z elementami polityki i konspiracji od autora "The Shadow Line".
Takie rzeczy warto oglądać, a nie tracić czas na jakieś pierdoły o wampirach czy postapokaliptyczne bełkoty i bzdury.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
"Moj brat diabel" http://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+brat+diabe%C5%82-2012-640547
ocena na filmwebie moze nie zacheca, ale film naprawdę niezły, dobre brytyjskie kino, swietne zdjecia i przekonywujaca gra aktorów. Sama historia w klimatach lokalnej gangsterki moglaby byc nieco ciekawsza, ale ogląda się naprawde przyjemnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Za 10 min na TVN Dziecko Rosemary  Dla lubiących klimaty związane z Masonami pozycja obowiązkowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ruszył nowy sezon The Killing. Dziś S04E01.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
The Killing przejal netflix wiec wszystkie 6 odcinkow wyszlo za jednym zamachem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Dzis caly sezon The Killing wypuszczony jednoczescie -> 6odc i to koniec serialu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
O faktycznie.  To biorę się za następne. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
The Killing przejal netflix wiec wszystkie 6 odcinkow wyszlo za jednym zamachem. Faktycznie niedawno na Netflixie się pojawił 4 sezon (akurat oglądałem sezon 3, tak więc rychło w czas). Sezony 1 i 2 chyba były najlepsze, w pewnym momencie nawet przypominało mi to Twin Peaks z jakichś powodów. Ogólnie dobry scenariusz, dobrze podzielone odcinki, ciekawy wątek. Aż do końca nie rozszyfrowałem o co chodzi. Sezon 3 - tu mam mieszane uczucia, trochę się to przeciągało pod względem scenariusza, wątek też już nie taki ciekawy jak wcześniej. Natomiast rozszyfrowałem o co chodzi co najmniej na kilka odcinków przed zakończeniem sezonu. Sezon 4 był chyba najsłabszy, ale może dlatego że scenariusz mi się najmniej podobał. Tu już było za dużo przeciąganych scen, czasami odcinek się kończył i bez większego zaciekawienia włączałem kolejny aby tylko dokończyć ten serial. Ostatnio też widziałem, że w tym samym czasie co na Netflix pojawił się The Killing sezon 4 to pojawił się Continuum sezon 3. Netflix też przejął ten serial?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|