Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
#629978 13/08/2006 18:14
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
Quote
Quote
Quote
Aktualnie jest promocja 123zl+123zl

Jakie jest hasło promocji, pozostaje dawne "1-2-3 Start" czy "sezon ogorkowy"
Warunki obrotu pozostają oczywiście te same i można łączyć promocję 123 zł gratis z promocją dotyczącą obrotu 999zł i związanego z tym dodatkowego bonusu 100zł?

Tak, ale zwarcam uwage na jedne fakt , bo dostalem info ze oczywiscie rodacy probuja kombinowac.
Podkreslam do obrotu nie bedzie liczylo gdy ktos probuje zagrac 1 X i 2 w jedny spotkaniu. Czy nawet 1 i X zmaist 1X. Nawet jesli system zaakceptuje to do obrotu i bonus zostanie przyznany to przy probie wyplaty gdy konto gracza bedzie sprawdzane, taka gra moze spowodowac ze odebrane zostana wszystkie bonusy.

Banik a mi napisali ze 1 i X bedzie sie liczylo do obrotu no to nie wiem jak juz jest z tym betsson.Ty piszesz jedno oni drugie, dzisiaj do mnie dzwonili o potwierdzenie wypłay <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#629979 13/08/2006 21:18
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Dziwi mnie taka małostkowość Betssona a propo odbierania bonusów (wszystkich) przy stwierdzeniu że ktoś próbował grać 1 i X.
Uwazam to za zwykły skok na naszą kasę.

Rozumiem niezaliczenie obrotu, ale żeby z tego powodu odbierać bonusy (zasady jak nasza skarbówka : "Każdy chce nas oszukać")

#629980 14/08/2006 02:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Dziwi mnie taka małostkowość Betssona a propo odbierania bonusów (wszystkich) przy stwierdzeniu że ktoś próbował grać 1 i X.
Uwazam to za zwykły skok na naszą kasę.

Rozumiem niezaliczenie obrotu, ale żeby z tego powodu odbierać bonusy (zasady jak nasza skarbówka : "Każdy chce nas oszukać")

Dla mnie ten buk jest coraz bardziej poje***y. Ja nie wiem, jak oni chca sie utrzymac na rynku z takim podejsciem do klienta!!! [Linked Image]

#629981 14/08/2006 09:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Witam mam kilka pytan.
Czy promocja 1-2-3 jest dalej wazna? Ile stron dowodu trzeba wyslac do suportu. ile trzeba czekac za bonusem oraz za jakie aco trzeba grac do obrotu.
dziekuje z gory za odpowiedz
pozdrawiam

#629982 14/08/2006 09:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
wpłaciłem dziś rano pieniądze przez przelewy24 kasa po 2 minutach była na koncie,a po godzinie miałem już podwojony depozyt

#629983 14/08/2006 12:55
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Jak betsson rozlicza krecz w tenisie??

#629984 14/08/2006 13:20
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
Quote
Jak betsson rozlicza krecz w tenisie??
wykreśla spotkanie czyli jakby go nie było

#629985 14/08/2006 13:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Ten buk to przepraszam bardzo shit, turecki bukmacher, który ma tylko jakieś tureckie systemy, beznadzieja, na Polska lige bardzo cienka oferta tylko 1 X 2 lub podporka, najwiecej zakladow oczywiscie na turecka, wyplacilem kase, ale w moim koncie w rachunkach tego nie ma, tak jakby kasa sie ulotnila, wplaty sa ksiegowane ale juz wyplaty nie ;/ nie polecam nikomu tego buka, tylko turkom ;]

#629986 14/08/2006 15:43
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ??????????

#629987 14/08/2006 17:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ??????????

Na wplate? Ok 30 minut.

#629988 15/08/2006 00:32
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Quote
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ??????????

Na wplate? Ok 30 minut.
No wlasnie, tez sie wkurzylem bo mialo byc automatycznie, tak jak jest napisane na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#629989 15/08/2006 10:25
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Quote
Quote
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ??????????

Na wplate? Ok 30 minut.
No wlasnie, tez sie wkurzylem bo mialo byc automatycznie, tak jak jest napisane na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

szlag mnie trafia !

czekam juz 19 godzin i nic !!

#629990 15/08/2006 10:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
dzisiaj jest święto i sam jestem ciekaw czy pracują...

u mnie to trwało ok 30 minut

#629991 15/08/2006 10:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Panowie spokojnie. Jaki banki? Jesli wysłaliscie wczoraj wieczorem a wasze banki nie robia 24h przelewow + dzis jest swieto oznacza to ze kasa bedzie jutro.

Kolejny plus Betssona rozwiniecie oferty o 2 Lige Polska

Brak mi elimancji U-21, Polskiego Żużla, Tenisowych dubli

Banik czego możemy sie nowego w kursach spodziewac?

#629992 15/08/2006 10:48
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ok sprawa wyjasniona, zadzownilem do przelewy24
kase odemnie dostali,
jednak bank nie dal potwierdzenia i kasa byla zamrozona
Pan z firmy przelewy24 recznie mi aktywowal pieniazki i zaraz beda na moim koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#629993 15/08/2006 13:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Ile tam wyplata trwa ?, pisza ze 3 dni, a ja juz czekam od czwartku i kasy nie mam do dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#629994 15/08/2006 14:23
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Spokojnie, tak jak piszesz trwa to dopiero 3 dni robocze licząc czwartek włącznie. Poza tym na stronie BETSSON piszę, że transakcja ta trwa od 3-7 dni roboczych a nie tak jak ty pisazesz do 3dni. Mi kasa doszła(mBank) w 4 dni robocze a 6 razem z sobotą i niedzielą. Kasę powinieneś mieć w czwartek.

#629995 15/08/2006 19:47
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
przelewy 24 w 10 sekund kasa na koncie byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zobaczymy kiedy bonus dopisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na razie zadnych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#629996 15/08/2006 21:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Dziwi mnie taka małostkowość Betssona a propo odbierania bonusów (wszystkich) przy stwierdzeniu że ktoś próbował grać 1 i X.
Uwazam to za zwykły skok na naszą kasę.

Rozumiem niezaliczenie obrotu, ale żeby z tego powodu odbierać bonusy (zasady jak nasza skarbówka : "Każdy chce nas oszukać")

Wg mnie to nadinterpretacja słowa moze.
Granie osobno 1 i x powoduje, że grasz 1x po niskim kursie i mozna tego niezaliczać do obrotu.
Za mały obrót może spowodować w konsekwencji brak prawa do bonusu.

#629997 16/08/2006 09:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Betsson ma jakiś program referencyjny ?

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, forty, aker, Akhu, alfa, rymoholik, Lukasz111, 11kera11, Sensei, bukma, burbon), 2,701 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1