|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
Aktualnie jest promocja 123zl+123zl Jakie jest hasło promocji, pozostaje dawne "1-2-3 Start" czy "sezon ogorkowy" Warunki obrotu pozostają oczywiście te same i można łączyć promocję 123 zł gratis z promocją dotyczącą obrotu 999zł i związanego z tym dodatkowego bonusu 100zł? Tak, ale zwarcam uwage na jedne fakt , bo dostalem info ze oczywiscie rodacy probuja kombinowac. Podkreslam do obrotu nie bedzie liczylo gdy ktos probuje zagrac 1 X i 2 w jedny spotkaniu. Czy nawet 1 i X zmaist 1X. Nawet jesli system zaakceptuje to do obrotu i bonus zostanie przyznany to przy probie wyplaty gdy konto gracza bedzie sprawdzane, taka gra moze spowodowac ze odebrane zostana wszystkie bonusy. Banik a mi napisali ze 1 i X bedzie sie liczylo do obrotu no to nie wiem jak juz jest z tym betsson.Ty piszesz jedno oni drugie, dzisiaj do mnie dzwonili o potwierdzenie wypłay <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Dziwi mnie taka małostkowość Betssona a propo odbierania bonusów (wszystkich) przy stwierdzeniu że ktoś próbował grać 1 i X. Uwazam to za zwykły skok na naszą kasę. Rozumiem niezaliczenie obrotu, ale żeby z tego powodu odbierać bonusy (zasady jak nasza skarbówka : "Każdy chce nas oszukać")
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Dziwi mnie taka małostkowość Betssona a propo odbierania bonusów (wszystkich) przy stwierdzeniu że ktoś próbował grać 1 i X. Uwazam to za zwykły skok na naszą kasę. Rozumiem niezaliczenie obrotu, ale żeby z tego powodu odbierać bonusy (zasady jak nasza skarbówka : "Każdy chce nas oszukać") Dla mnie ten buk jest coraz bardziej poje***y. Ja nie wiem, jak oni chca sie utrzymac na rynku z takim podejsciem do klienta!!! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Witam mam kilka pytan. Czy promocja 1-2-3 jest dalej wazna? Ile stron dowodu trzeba wyslac do suportu. ile trzeba czekac za bonusem oraz za jakie aco trzeba grac do obrotu. dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497 |
wpłaciłem dziś rano pieniądze przez przelewy24 kasa po 2 minutach była na koncie,a po godzinie miałem już podwojony depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Jak betsson rozlicza krecz w tenisie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 367 |
Jak betsson rozlicza krecz w tenisie?? wykreśla spotkanie czyli jakby go nie było
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Ten buk to przepraszam bardzo shit, turecki bukmacher, który ma tylko jakieś tureckie systemy, beznadzieja, na Polska lige bardzo cienka oferta tylko 1 X 2 lub podporka, najwiecej zakladow oczywiscie na turecka, wyplacilem kase, ale w moim koncie w rachunkach tego nie ma, tak jakby kasa sie ulotnila, wplaty sa ksiegowane ale juz wyplaty nie ;/ nie polecam nikomu tego buka, tylko turkom ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ??????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ?????????? Na wplate? Ok 30 minut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ?????????? Na wplate? Ok 30 minut. No wlasnie, tez sie wkurzylem bo mialo byc automatycznie, tak jak jest napisane na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ile czekaliscie na kase poprzez przelewy24 ?????????? Na wplate? Ok 30 minut. No wlasnie, tez sie wkurzylem bo mialo byc automatycznie, tak jak jest napisane na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> szlag mnie trafia ! czekam juz 19 godzin i nic !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
dzisiaj jest święto i sam jestem ciekaw czy pracują...
u mnie to trwało ok 30 minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Panowie spokojnie. Jaki banki? Jesli wysłaliscie wczoraj wieczorem a wasze banki nie robia 24h przelewow + dzis jest swieto oznacza to ze kasa bedzie jutro.
Kolejny plus Betssona rozwiniecie oferty o 2 Lige Polska
Brak mi elimancji U-21, Polskiego Żużla, Tenisowych dubli
Banik czego możemy sie nowego w kursach spodziewac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ok sprawa wyjasniona, zadzownilem do przelewy24 kase odemnie dostali, jednak bank nie dal potwierdzenia i kasa byla zamrozona Pan z firmy przelewy24 recznie mi aktywowal pieniazki i zaraz beda na moim koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Ile tam wyplata trwa ?, pisza ze 3 dni, a ja juz czekam od czwartku i kasy nie mam do dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Spokojnie, tak jak piszesz trwa to dopiero 3 dni robocze licząc czwartek włącznie. Poza tym na stronie BETSSON piszę, że transakcja ta trwa od 3-7 dni roboczych a nie tak jak ty pisazesz do 3dni. Mi kasa doszła(mBank) w 4 dni robocze a 6 razem z sobotą i niedzielą. Kasę powinieneś mieć w czwartek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
przelewy 24 w 10 sekund kasa na koncie byla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zobaczymy kiedy bonus dopisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na razie zadnych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Dziwi mnie taka małostkowość Betssona a propo odbierania bonusów (wszystkich) przy stwierdzeniu że ktoś próbował grać 1 i X. Uwazam to za zwykły skok na naszą kasę. Rozumiem niezaliczenie obrotu, ale żeby z tego powodu odbierać bonusy (zasady jak nasza skarbówka : "Każdy chce nas oszukać") Wg mnie to nadinterpretacja słowa moze. Granie osobno 1 i x powoduje, że grasz 1x po niskim kursie i mozna tego niezaliczać do obrotu. Za mały obrót może spowodować w konsekwencji brak prawa do bonusu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350 |
Betsson ma jakiś program referencyjny ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|