Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#631255 13/08/2006 13:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
A jak w końcu jest z tym bonusem urodzinowym? Niebawem mija mi kolejny roczek a BWin nie przysyła żadnych specjalnych ofert z tej okazji... konto w BaW mam od 2 lat.

Bonus: Unibet
#631256 13/08/2006 13:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta...

#631257 13/08/2006 13:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta...
hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień?

#631258 13/08/2006 17:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
z tego co widzę do bwin można wpłacić kasę Visą Electron...

jak będzie wyglądać wypłata w takim wypadku? też na kartę?

karta Visa Electron z mBnaku (eKonto)

karta VE mBanku to sobie mozesz z bankomatu kase wyplacic albo w sklepie zaplacic, jak jestes w domu to ona moze sluzyc tylko jako podstawka pod piwo, bo zakupow/platnosci przez neta nia nie zrobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631259 13/08/2006 17:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta...
hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień?

jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin

#631260 13/08/2006 18:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
Quote
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta...
hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień?

jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin
tylko zastanawia mnie to czy mi mailem dadzą cynk, czy muszę sam pilować?!
ciekaw jestem jak GB postąpi wobec mojej bibki?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#631261 13/08/2006 18:31
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Quote
Quote
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta...
hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień?

jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin
tylko zastanawia mnie to czy mi mailem dadzą cynk, czy muszę sam pilować?!
ciekaw jestem jak GB postąpi wobec mojej bibki?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

w GB jest cash back na tyle procent ile masz lat, maksymalny zwrot to 50 euro, tak wiec oplaca sie miec urodzinki u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631262 13/08/2006 18:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin

Ja miałem bonus urodzinowy w baw. Mail przyszedł do mnie dzień przed urodzinami. Sam bonus do wykorzystania w ciągu tygodnia od daty urodzin.

#631263 14/08/2006 08:09
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
jest mozliwoc skorzystanai z "bonusu przyjazni" jesli nie zarejestrowalem sie z linku przeslanego przez polecajacego

#631264 14/08/2006 08:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
No i kolejny popis bwin:
[Linked Image]
obaj zawodnicy objechali cale zawody i moj zaklad byl wygrany. Wczoraj natomiast przez pewien czas byl rozliczony jak przegrany, A jako zwyciezca pary linbac-sullivan podany byl Zagar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#631265 14/08/2006 14:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Ile idzie przelew z pko bp do bwin?

#631266 14/08/2006 16:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Ile idzie przelew z pko bp do bwin?
2-3 dni robocze, więc do piatku kaska bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#631267 14/08/2006 18:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Co sie stalo ze bwin zmienil promocje?? Nawet Conrad w jeszcze na stronie nie zmienil ze daja tylko 100zl przy wplacioe 200..

#631268 14/08/2006 23:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zmiana nie była zapowiadana, jutro wszystko zmienię. Ciekawe, dlaczego właśnie teraz...

#631269 15/08/2006 07:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Quote
z tego co widzę do bwin można wpłacić kasę Visą Electron...

jak będzie wyglądać wypłata w takim wypadku? też na kartę?

karta Visa Electron z mBnaku (eKonto)

Przy wplacie karta VE z mBanku nie ma zadnego problemu. Oczywiscie jezeli ta visa electron to nie jest karta bankomatowa a karta do tak zwanych transkacji internetowych( oplata za taka karte w mBanku to 25 zl za rok). Oczywiscie przy wyplacie na Karte srodki wedruja prosto na nasze konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdro

#631270 15/08/2006 13:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
dostał list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35

Niby, żeby dostał piataka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ktoś wie o co tu chodzi?!

#631271 15/08/2006 13:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Quote
dostałem list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35

Niby, żeby dostać piątaka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ktoś wie o co tu chodzi?!

#631272 15/08/2006 15:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
dostałem list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35

Niby, żeby dostać piątaka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ktoś wie o co tu chodzi?!
a linku żadnego nie było?

#631273 15/08/2006 19:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988

#631274 15/08/2006 19:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504

Jest tam baner na któym pisze "zaloguj sie teraz aby otrzymac swój bonus" i jak się zaloguje to nic nie ma.O co chodzi?

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, latajaca_holenderka, 11kera11, ElNinho[mmdea], Sensei, kamel), 2,773 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,250
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1