|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
A jak w końcu jest z tym bonusem urodzinowym? Niebawem mija mi kolejny roczek a BWin nie przysyła żadnych specjalnych ofert z tej okazji... konto w BaW mam od 2 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta... hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
z tego co widzę do bwin można wpłacić kasę Visą Electron...
jak będzie wyglądać wypłata w takim wypadku? też na kartę?
karta Visa Electron z mBnaku (eKonto) karta VE mBanku to sobie mozesz z bankomatu kase wyplacic albo w sklepie zaplacic, jak jestes w domu to ona moze sluzyc tylko jako podstawka pod piwo, bo zakupow/platnosci przez neta nia nie zrobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta... hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień? jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta... hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień? jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin tylko zastanawia mnie to czy mi mailem dadzą cynk, czy muszę sam pilować?! ciekaw jestem jak GB postąpi wobec mojej bibki?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
bonus urodzinowy jest w Twoje urodziny a nie w rocznice założenia konta... hehe, no tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> urodzinki mam za około 2 tyg. rozumieć mam że ważny jest tylko przez ten jeden dzień? jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin tylko zastanawia mnie to czy mi mailem dadzą cynk, czy muszę sam pilować?! ciekaw jestem jak GB postąpi wobec mojej bibki?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> w GB jest cash back na tyle procent ile masz lat, maksymalny zwrot to 50 euro, tak wiec oplaca sie miec urodzinki u nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
jak dostalem cash-back urodzinowy w GB to byl wazny na pierwsze zdarzenie postawione do 7 dni od daty urodzin, mysle, ze w bwin jest podobnie, trzeba wplacic kase do 7 dni od daty urodzin Ja miałem bonus urodzinowy w baw. Mail przyszedł do mnie dzień przed urodzinami. Sam bonus do wykorzystania w ciągu tygodnia od daty urodzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
jest mozliwoc skorzystanai z "bonusu przyjazni" jesli nie zarejestrowalem sie z linku przeslanego przez polecajacego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
No i kolejny popis bwin: [ Linked Image] obaj zawodnicy objechali cale zawody i moj zaklad byl wygrany. Wczoraj natomiast przez pewien czas byl rozliczony jak przegrany, A jako zwyciezca pary linbac-sullivan podany byl Zagar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Ile idzie przelew z pko bp do bwin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ile idzie przelew z pko bp do bwin? 2-3 dni robocze, więc do piatku kaska bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Co sie stalo ze bwin zmienil promocje?? Nawet Conrad w jeszcze na stronie nie zmienil ze daja tylko 100zl przy wplacioe 200..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zmiana nie była zapowiadana, jutro wszystko zmienię. Ciekawe, dlaczego właśnie teraz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
z tego co widzę do bwin można wpłacić kasę Visą Electron...
jak będzie wyglądać wypłata w takim wypadku? też na kartę?
karta Visa Electron z mBnaku (eKonto) Przy wplacie karta VE z mBanku nie ma zadnego problemu. Oczywiscie jezeli ta visa electron to nie jest karta bankomatowa a karta do tak zwanych transkacji internetowych( oplata za taka karte w mBanku to 25 zl za rok). Oczywiscie przy wyplacie na Karte srodki wedruja prosto na nasze konto. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
dostał list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35
Niby, żeby dostał piataka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktoś wie o co tu chodzi?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
dostałem list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35
Niby, żeby dostać piątaka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktoś wie o co tu chodzi?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
dostałem list w którym w nagłówku jest napisane: 5 PLN gratis + dodatkowe 35
Niby, żeby dostać piątaka trzeba wpisać freebet, ale nie moge znaleźć tego kodu w treści listu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktoś wie o co tu chodzi?! a linku żadnego nie było?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Jest tam baner na któym pisze "zaloguj sie teraz aby otrzymac swój bonus" i jak się zaloguje to nic nie ma.O co chodzi?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|