Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#631295 17/08/2006 07:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
"Szanowny Graczu.

Z przykrością informujemy, że z powodów technicznych listowna promocja Freebet 5 PLN została przesłana do naszych Graczy błędnie. Dlatego nie może zostać zrealizowana"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#631296 17/08/2006 07:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale amtorstwo brak slow

#631297 17/08/2006 08:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
wyplata na moneybookers zlecona wczoraj o 11:20 i nadal nie mam jej na koncie :/

#631298 17/08/2006 09:20
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
wyplata na moneybookers zlecona wczoraj o 11:20 i nadal nie mam jej na koncie :/
srednio okolo 48h sie czeka na wypłate na moneybookers

#631299 17/08/2006 14:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Co za niepowazna firma ! Wpłaciłem tam stówke i dostałem drugą gratis.Zagrałem za łaczną kwote 400 zł czyli 3x bonus + raz kwote.Grałem na live po minimalnych kursach.Zleciłem sobie wypłate całej kwoty na moje konto,wysłałem im scan paszportu.Kasy nie ma na koncie a moje konto zostało zablokowane,nawet mnie o tym nie powiadomili przez e-mail.Rozesłałem juz e-maile do polskiego i angielskiego supportu,zobaczymy co z tego wyniknie :/


życze sukcesow w walce z tym pseudo-bukiem,ale jak uczy historia wielu userow z tego forum,dostaniesz maila ze blokada ze wzgledow bezpieczenstwa i zaakceptowales regulamin w trakcie rejestracji i takie tam inne ble,ble ble
upominaj sie grzecznie ale stanowczo przynajmniej o zwrot depozytu,zazwyczaj oddawali....noioczywiscie witaj w klubie oszukanych przez betandlost

#631300 17/08/2006 14:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A wiecie ze w bwin mozna teraz wygrywac NowiÓtkie komóreczki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Inna sprawa ze gb tez napisalo w newsletterze ze jest sponsorem francuZkiej drużyny... Dżizas :/

#631301 17/08/2006 17:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
"Szanowny Graczu.

Z przykrością informujemy, że z powodów technicznych listowna promocja Freebet 5 PLN została przesłana do naszych Graczy błędnie. Dlatego nie może zostać zrealizowana"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ja i tak dostałem jakiś bonus 40PLN (nie urodzinowy) tylko "za wierność" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#631302 17/08/2006 18:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594
addict
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594
A ja dostałem bonus 5 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pewnie mi go zabiorą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#631303 17/08/2006 19:35
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Quote
Quote
Co za niepowazna firma ! Wpłaciłem tam stówke i dostałem drugą gratis.Zagrałem za łaczną kwote 400 zł czyli 3x bonus + raz kwote.Grałem na live po minimalnych kursach.Zleciłem sobie wypłate całej kwoty na moje konto,wysłałem im scan paszportu.Kasy nie ma na koncie a moje konto zostało zablokowane,nawet mnie o tym nie powiadomili przez e-mail.Rozesłałem juz e-maile do polskiego i angielskiego supportu,zobaczymy co z tego wyniknie :/


życze sukcesow w walce z tym pseudo-bukiem,ale jak uczy historia wielu userow z tego forum,dostaniesz maila ze blokada ze wzgledow bezpieczenstwa i zaakceptowales regulamin w trakcie rejestracji i takie tam inne ble,ble ble
upominaj sie grzecznie ale stanowczo przynajmniej o zwrot depozytu,zazwyczaj oddawali....noioczywiscie witaj w klubie oszukanych przez betandlost


Nie ty pierwszy i ostatni. Mnie też ten pseudo buczek
oszukał!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#631304 17/08/2006 19:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Zobaczcie to: http://today.reuters.com/news/articleinv...IN-UPDATE-3.XML [today.reuters.com]

Bwin dostalo bana w Niemczech, akcje spadly o prawie 30%, koszmarne straty...
Z tego co cztam to oberwalo sie rowniez PartyGaming

Co sie dzieje ?

#631305 18/08/2006 05:48
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila.
Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631306 18/08/2006 06:24
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Dobra mam pytanko..

Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> .

Pytanie : ile razy trzeba tego bonusa obrucic zeby mogl go wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Co sie dzieje z B&W bo ostatnio sysze coraz wiecej negatywnych opini o tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />,ze banuje konta ,nie robi wyplat albo strasznie je opoznia .


JAk cos jest nie tak z nimi to chyba poraduje sobie ten bonus i przeniose sie do SportingBet.

Moj koles takze dostal tego bonusa z tymze 2 miechy temu
z 80zl 40jego +40 bonusu udalo mu si zrobic 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Zlecil wyplate calej sumy na konto i czekal na realizacje tego 3,5 tyg tongue po czym dostal 400zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> zamiast 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
B&W wytlumaczyl sie tym ze 120zl poszlo na oplaty manipulacyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />i bledy przy rozlicaniu zakladow sportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> itp ble ble .
Takz nabralem wielkiego dystansu do tego buka

#631307 18/08/2006 07:12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Dobra mam pytanko..

Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> .
Kup sobie lepiej flaszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#631308 18/08/2006 07:17
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
w
Quote
Quote
Dobra mam pytanko..

Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> .
Kup sobie lepiej flaszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


kfjatek stary masz to jak w BANKU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />,dzieki za szczerosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />wypije za twoje zdrowie

#631309 18/08/2006 07:58
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Dobra mam pytanko..

Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> .

Pytanie : ile razy trzeba tego bonusa obrucic zeby mogl go wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Co sie dzieje z B&W bo ostatnio sysze coraz wiecej negatywnych opini o tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />,ze banuje konta ,nie robi wyplat albo strasznie je opoznia .


JAk cos jest nie tak z nimi to chyba poraduje sobie ten bonus i przeniose sie do SportingBet.

Moj koles takze dostal tego bonusa z tymze 2 miechy temu
z 80zl 40jego +40 bonusu udalo mu si zrobic 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Zlecil wyplate calej sumy na konto i czekal na realizacje tego 3,5 tyg tongue po czym dostal 400zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> zamiast 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
B&W wytlumaczyl sie tym ze 120zl poszlo na oplaty manipulacyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />i bledy przy rozlicaniu zakladow sportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> itp ble ble .
Takz nabralem wielkiego dystansu do tego buka


jezeli dla Ciebie 40 pln to mala kasa,to olać,jak duza to tez lepiej olac,bo szkoda nerwów do wypłaty....tak czy siak zlew na nich

#631310 18/08/2006 09:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
mat55 40PLN piechota nie chodzi ,ale biorac pod uwage problemy z wyplatami jak piszesz to olalem to i wystosowalem odpowiednie pismo do B&W aby moje konto usuneli .Milo bylo na poczatku ale ostatnimi czasy buk sie strasznie popsul bardzo mocno

#631311 18/08/2006 09:07
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260
Nie łakomcie się na różnego rodzaje bonusy , nie naciągajcie , grajcie za swoje -- i nie będziecie narzekać na bwin , który jest najlepszym bukiem na rynku .

#631312 18/08/2006 09:27
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie :
Quote
Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila.
Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631313 18/08/2006 09:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
minelo 48h i nadal na moneybookers nie ma sladu moich pieniedzy z bwin...

#631314 18/08/2006 09:42
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
minelo 48h i nadal na moneybookers nie ma sladu moich pieniedzy z bwin...
okolo 26h i kasa doszła na mb od zlecenia wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, 11kera11, burbon), 2,676 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1