|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
"Szanowny Graczu.
Z przykrością informujemy, że z powodów technicznych listowna promocja Freebet 5 PLN została przesłana do naszych Graczy błędnie. Dlatego nie może zostać zrealizowana"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale amtorstwo brak slow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
wyplata na moneybookers zlecona wczoraj o 11:20 i nadal nie mam jej na koncie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
wyplata na moneybookers zlecona wczoraj o 11:20 i nadal nie mam jej na koncie :/ srednio okolo 48h sie czeka na wypłate na moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Co za niepowazna firma ! Wpłaciłem tam stówke i dostałem drugą gratis.Zagrałem za łaczną kwote 400 zł czyli 3x bonus + raz kwote.Grałem na live po minimalnych kursach.Zleciłem sobie wypłate całej kwoty na moje konto,wysłałem im scan paszportu.Kasy nie ma na koncie a moje konto zostało zablokowane,nawet mnie o tym nie powiadomili przez e-mail.Rozesłałem juz e-maile do polskiego i angielskiego supportu,zobaczymy co z tego wyniknie :/ życze sukcesow w walce z tym pseudo-bukiem,ale jak uczy historia wielu userow z tego forum,dostaniesz maila ze blokada ze wzgledow bezpieczenstwa i zaakceptowales regulamin w trakcie rejestracji i takie tam inne ble,ble ble upominaj sie grzecznie ale stanowczo przynajmniej o zwrot depozytu,zazwyczaj oddawali....noioczywiscie witaj w klubie oszukanych przez betandlost
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
A wiecie ze w bwin mozna teraz wygrywac NowiÓtkie komóreczki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Inna sprawa ze gb tez napisalo w newsletterze ze jest sponsorem francuZkiej drużyny... Dżizas :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
"Szanowny Graczu.
Z przykrością informujemy, że z powodów technicznych listowna promocja Freebet 5 PLN została przesłana do naszych Graczy błędnie. Dlatego nie może zostać zrealizowana"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja i tak dostałem jakiś bonus 40PLN (nie urodzinowy) tylko "za wierność" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594 |
A ja dostałem bonus 5 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pewnie mi go zabiorą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
Co za niepowazna firma ! Wpłaciłem tam stówke i dostałem drugą gratis.Zagrałem za łaczną kwote 400 zł czyli 3x bonus + raz kwote.Grałem na live po minimalnych kursach.Zleciłem sobie wypłate całej kwoty na moje konto,wysłałem im scan paszportu.Kasy nie ma na koncie a moje konto zostało zablokowane,nawet mnie o tym nie powiadomili przez e-mail.Rozesłałem juz e-maile do polskiego i angielskiego supportu,zobaczymy co z tego wyniknie :/ życze sukcesow w walce z tym pseudo-bukiem,ale jak uczy historia wielu userow z tego forum,dostaniesz maila ze blokada ze wzgledow bezpieczenstwa i zaakceptowales regulamin w trakcie rejestracji i takie tam inne ble,ble ble upominaj sie grzecznie ale stanowczo przynajmniej o zwrot depozytu,zazwyczaj oddawali....noioczywiscie witaj w klubie oszukanych przez betandlost Nie ty pierwszy i ostatni. Mnie też ten pseudo buczek oszukał!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila. Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Dobra mam pytanko.. Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> . Pytanie : ile razy trzeba tego bonusa obrucic zeby mogl go wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Co sie dzieje z B&W bo ostatnio sysze coraz wiecej negatywnych opini o tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />,ze banuje konta ,nie robi wyplat albo strasznie je opoznia . JAk cos jest nie tak z nimi to chyba poraduje sobie ten bonus i przeniose sie do SportingBet. Moj koles takze dostal tego bonusa z tymze 2 miechy temu z 80zl 40jego +40 bonusu udalo mu si zrobic 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Zlecil wyplate calej sumy na konto i czekal na realizacje tego 3,5 tyg  po czym dostal 400zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> zamiast 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> B&W wytlumaczyl sie tym ze 120zl poszlo na oplaty manipulacyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />i bledy przy rozlicaniu zakladow sportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> itp ble ble . Takz nabralem wielkiego dystansu do tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Dobra mam pytanko..
Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> . Kup sobie lepiej flaszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
w Dobra mam pytanko..
Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> . Kup sobie lepiej flaszke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> kfjatek stary masz to jak w BANKU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />,dzieki za szczerosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />wypije za twoje zdrowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
Dobra mam pytanko.. Dostalem bonusa 40PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> w b&w za lojalnosc czy cos tam ble ble ble i korci mnie zeby go wykozystac ,ale trzeba wplacic minimum 40 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> . Pytanie : ile razy trzeba tego bonusa obrucic zeby mogl go wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Co sie dzieje z B&W bo ostatnio sysze coraz wiecej negatywnych opini o tym buku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />,ze banuje konta ,nie robi wyplat albo strasznie je opoznia . JAk cos jest nie tak z nimi to chyba poraduje sobie ten bonus i przeniose sie do SportingBet. Moj koles takze dostal tego bonusa z tymze 2 miechy temu z 80zl 40jego +40 bonusu udalo mu si zrobic 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Zlecil wyplate calej sumy na konto i czekal na realizacje tego 3,5 tyg  po czym dostal 400zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> zamiast 520zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> B&W wytlumaczyl sie tym ze 120zl poszlo na oplaty manipulacyjne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />i bledy przy rozlicaniu zakladow sportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> itp ble ble . Takz nabralem wielkiego dystansu do tego buka jezeli dla Ciebie 40 pln to mala kasa,to olać,jak duza to tez lepiej olac,bo szkoda nerwów do wypłaty....tak czy siak zlew na nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
mat55 40PLN piechota nie chodzi ,ale biorac pod uwage problemy z wyplatami jak piszesz to olalem to i wystosowalem odpowiednie pismo do B&W aby moje konto usuneli .Milo bylo na poczatku ale ostatnimi czasy buk sie strasznie popsul bardzo mocno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 260 |
Nie łakomcie się na różnego rodzaje bonusy , nie naciągajcie , grajcie za swoje -- i nie będziecie narzekać na bwin , który jest najlepszym bukiem na rynku .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ponawiam pytanie o maila przy wypłacie : Słuchajcie czy przy wypłacie przysyłają jeszcze maila z tematem : twoja wypłata została zrealizowana przez dział finansowy, czy coś w tym rodzaju ??? Zleciłem wypłatę (na konto) w zeszły piątek i zaczynam się niepokoić - ani pieniędzy ani maila. Dobrze choć że jeszcze konta mi nie zablokowali, jest nadzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
minelo 48h i nadal na moneybookers nie ma sladu moich pieniedzy z bwin...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
minelo 48h i nadal na moneybookers nie ma sladu moich pieniedzy z bwin... okolo 26h i kasa doszła na mb od zlecenia wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|