|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
No właśnie mam podobne pytanie , czekam na to samo , zaczynam powątpiewać w dojście wypłaty , wczoraj dostałem e mail ze juz koncowa faza realizacji , ale uspokoiłaś mnie mariola.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
No to u mnie kasa na koncie. Może niepotrzebnie panikowałem ale ostatnio wypłata szła mi od nich 2 dni (i dostałem maila powiadamiającego o wypłacie) więc myślałem że to już taki standard i tak już zawsze będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
No ja czekam od wtorku i nie ma jeszcze , zaczynam sie godzić z myślą że już nie ujrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 819
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 819 |
A ja mam takie pytanko: kiedys wplacalem do nich przez MB ale teraz bede wplacal kartą ale wyplacic bede chcial na MB chyba nie bedzie zadnych przeszkod? No i maila korespondencyjnego u nich mam na adres wp natomiast MB mam na onet ale tez nie powinno byc przypalu nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
No musze pochwalić ten shitowy buk, wczorajzleciłęm wypłatę dziś kasa na końcie bez żadbych maili itd. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
Mam pytanie ,jak długo idzie wypłata na moneybookers? Czy ostatnio bwin przedłuża czas wyplaty? Dzięki za odpowiedź. mi idzie juz szosty dziuen i jakos chyba nie moze trafic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
jakie są warunki obrotu tym binusem 40+40??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Do mnie też zawsze 2 dni a dziś 6 dzień i chyba sie zgubiła jak przez las szła
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
No musze pochwalić ten shitowy buk, wczorajzleciłęm wypłatę dziś kasa na końcie bez żadbych maili itd. Pozdrawiam O ktorej godzinie zleciłeś wyplatę w niedzielę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
ten bonus 40+40 to trzeba orócic 5 krotnie? czyli 40*5=200 ?? czy 80*5=400 ?? 5*40+depozyt, czyli w ww przypaku 200+40
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Oto wykres kursu akcji spółki BWIN (tak znaczny spadek jest spowodowany obawami o utratę licencji bukmachera w Saksonii)... [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Tak jak myślałem. Bwin pominął mnie i nie dał prezentu na urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zmarcin, czy to jest kurs całego bwin czy ich "podspółki" w Niemczech czy coś takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
Tak jak myślałem. Bwin pominął mnie i nie dał prezentu na urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie tylko ciebie!!! Mnie też tak potraktowali. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Dostałem kompromitującego e maila z bwin
Szanowny Panie ******,
Pana wypłata jest na koncie Money Bookers od 16/08/2006.
Z poważaniem,
Support Team z bwin
15-tego zleciłem wyplate , zważając iż była to 1-sza wypłata idzie ona kilka dni , ba , dopiero 17-tego sierpnia dostałem prośbe o skan dowodu tożsamości , jak nie pozniej , dostając tego e maila aż zdębiałem . Pełna kompromitacja . Conrad chyba pora zdjąć bannery.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ja niestety nadal nic, wyslalem maila do bwin ale rowniez na razie bez odpowiedzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Musisz zadzwonić jak tak zrobiłem , inaczej bez odzewu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13 |
A co takiego dziś u nich, że nie można dubla w baseball postawić? (komunikat, ze typów nie mozna łaczyć) heheh Bywa tak u nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Czy dzisiaj Bwin wypłacił kase komukolwiek? Chyba mają problemy. Czekam już 4-dzień! Z wypłatą na moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Mają problemy techniczne , ( brak środków )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|