Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#631335 21/08/2006 09:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
No właśnie mam podobne pytanie , czekam na to samo , zaczynam powątpiewać w dojście wypłaty , wczoraj dostałem e mail ze juz koncowa faza realizacji , ale uspokoiłaś mnie mariola.

Bonus: Unibet
#631336 21/08/2006 09:29
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
No to u mnie kasa na koncie. Może niepotrzebnie panikowałem ale ostatnio wypłata szła mi od nich 2 dni (i dostałem maila powiadamiającego o wypłacie) więc myślałem że to już taki standard i tak już zawsze będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#631337 21/08/2006 09:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
No ja czekam od wtorku i nie ma jeszcze , zaczynam sie godzić z myślą że już nie ujrze.

#631338 21/08/2006 10:51
Dołączył: May 2006
Posty: 819
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 819
A ja mam takie pytanko: kiedys wplacalem do nich przez MB ale teraz bede wplacal kartą ale wyplacic bede chcial na MB chyba nie bedzie zadnych przeszkod?
No i maila korespondencyjnego u nich mam na adres wp natomiast MB mam na onet ale tez nie powinno byc przypalu nie?

#631339 21/08/2006 10:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
No musze pochwalić ten shitowy buk, wczorajzleciłęm wypłatę dziś kasa na końcie bez żadbych maili itd.
Pozdrawiam

#631340 21/08/2006 11:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
Mam pytanie ,jak długo idzie wypłata na moneybookers?
Czy ostatnio bwin przedłuża czas wyplaty?
Dzięki za odpowiedź.

mi idzie juz szosty dziuen i jakos chyba nie moze trafic

#631341 21/08/2006 14:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
jakie są warunki obrotu tym binusem 40+40??

#631342 21/08/2006 14:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Do mnie też zawsze 2 dni a dziś 6 dzień i chyba sie zgubiła jak przez las szła

#631343 21/08/2006 14:27
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Quote
No musze pochwalić ten shitowy buk, wczorajzleciłęm wypłatę dziś kasa na końcie bez żadbych maili itd.
Pozdrawiam

O ktorej godzinie zleciłeś wyplatę w niedzielę?

#631344 21/08/2006 14:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
ten bonus 40+40 to trzeba orócic 5 krotnie? czyli 40*5=200 ?? czy 80*5=400 ??

5*40+depozyt, czyli w ww przypaku 200+40

#631345 21/08/2006 15:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Oto wykres kursu akcji spółki BWIN (tak znaczny spadek jest spowodowany obawami o utratę licencji bukmachera w Saksonii)...

[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#631346 21/08/2006 16:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Tak jak myślałem. Bwin pominął mnie i nie dał prezentu na urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#631347 21/08/2006 16:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zmarcin, czy to jest kurs całego bwin czy ich "podspółki" w Niemczech czy coś takiego?

#631348 21/08/2006 17:26
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Quote
Tak jak myślałem. Bwin pominął mnie i nie dał prezentu na urodziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />



Nie tylko ciebie!!!
Mnie też tak potraktowali. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#631349 21/08/2006 19:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Dostałem kompromitującego e maila z bwin

Szanowny Panie ******,

Pana wypłata jest na koncie Money Bookers od 16/08/2006.


Z poważaniem,

Support Team z bwin


15-tego zleciłem wyplate , zważając iż była to 1-sza wypłata idzie ona kilka dni , ba , dopiero 17-tego sierpnia dostałem prośbe o skan dowodu tożsamości , jak nie pozniej , dostając tego e maila aż zdębiałem . Pełna kompromitacja . Conrad chyba pora zdjąć bannery.

#631350 21/08/2006 20:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ja niestety nadal nic, wyslalem maila do bwin ale rowniez na razie bez odpowiedzi...

#631351 21/08/2006 20:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Musisz zadzwonić jak tak zrobiłem , inaczej bez odzewu .

#631352 21/08/2006 20:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 13
A co takiego dziś u nich, że nie można dubla w baseball postawić? (komunikat, ze typów nie mozna łaczyć) heheh
Bywa tak u nich?

#631353 22/08/2006 07:38
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Czy dzisiaj Bwin wypłacił kase komukolwiek?
Chyba mają problemy.
Czekam już 4-dzień! Z wypłatą na moneybookers.

#631354 22/08/2006 07:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Mają problemy techniczne , ( brak środków )

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08), 2,408 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,188
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1