|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
M.I.A. - paper planes? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Panowie potrzebny tytuł piosenki gdzie w refrenie są strzały z broni , jak dobrze kojarzę piosenka z gatunku rap/rock made in USA. Mam tytuł na końcu języka ale nie mogę przypomnieć sobie od 2 dni  DObra mam M.I.A. - Paper Planes qwa skleroza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
LOL aku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Było nie dumać dwa dni, tylko od razu pisać. Mecz.pl zna odpowiedzi na każde pytanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Szukam jakis doswiadczonych producentow bimbru  z czego najlepiej robic i jakis model budowy takiego malego sprawdzonego bimbrownika
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 405 |
mam pytanie jak adresujemy list do firmy po angielsku i piszemy adres ale byl jeszcze jakis przedrostek ktorego uzywalo sie jak chcialo sie podkreslic do kogo dokladnie ma trafic przed jego imieniem i nazwiskiem wie moze ktos
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
mam pytanie jak adresujemy list do firmy po angielsku i piszemy adres ale byl jeszcze jakis przedrostek ktorego uzywalo sie jak chcialo sie podkreslic do kogo dokladnie ma trafic przed jego imieniem i nazwiskiem wie moze ktos Attn. odpowiednik naszego "DW" - do wiadomości
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
http://kzok.cbslocal.com/U mnie coś nie chce działać, wie ktoś jak to uruchomić by można było słuchać na żywo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Czy ktoś miał do czynienia z nr tel. +48 666 456 456 ? Zostały wysłane sms'y z kodem (mieszanina liter i cyfr) własnie pod ten numer bez wiedzy użytkownika z telefonu z Androidem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Czy ktoś miał do czynienia z nr tel. +48 666 456 456 ? Zostały wysłane sms'y z kodem (mieszanina liter i cyfr) własnie pod ten numer bez wiedzy użytkownika z telefonu z Androidem... http://enumery.pl/666456456,nr,kto,dzwonil
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Poradźcie..
Mam do sprzedania narty Atomic SX7 supercross (166) i buty Salomon PERF 2..
Ile za to mogę chcieć? Narty były na stoku RAZ, dosłownie raz.. W dodatku 30 minut.
Doradźcie proszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Potrzebuję o radę jaki internet przenośny wybrać, chodzi o tego pendriva gdzie będzie on używany tylko w jednym laptopie. Byłem w playu 15 zl za 5 GB plus 80zl właśnie za pendriva. Dobra opcja? Polecacie coś innego? Zaraz w sumie święta i zaczną się różne inne oferty i może warto poczekać i będą oferty gdzie można taki internet wziąć za darmo na kilka miesięcy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
pisząc pendriva mam na myśli modem oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ważne jest też gdzie będziesz go używał, od "podstawowej" lokalizacji po wszystkie dodatkowe. W zależności od tego wybrałbym sieć. Tutaj możesz sprawdzić lokalizację wszystkich stacji bazowych (BTSów): http://beta.btsearch.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2002
Posty: 75 |
posiadam rachunek na pekao24 i załozyłem sobie fundusz inwestycyjny - pioneer gotówkowy. jakaś tam sumka mi sie zebrała i mam pytanko. jak długo trzeba czekać, po zleceniu sprzedania jednostek, zanim przelew pojawi sie na koncie? zlecenie puściłem w niedzielę wieczorkiem a dziś wtorek i dalej nic. niby na tamtym funduszu jest jakaś informacja, że jednostki zostały zarezerwowane i w zleceniach też widnieje, że jest w trakcie tylko mam pytanie jak dlugo? dzień, dwa a może tydzień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
min 3 dni robocze w takich funduszach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
Hej, czy możecie pomoc mi w wyborze Drukarki ? Mam dotację i muszę wydać 800-1200 zł na drukarkę
Priorytetem jest Gwarancja oraz tani koszt eksploatacji. Drukowane będzie około 100-300 stron miesięcznie ( normalny czarno biały druk)
Zastanawiam sie nad
Epsonem L550 czy możecie coś lepszego poradzić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Dla czarno-białego druku tylko laserowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dla czarno-białego druku tylko laserowa. Dokładnie. Jeśli tylko B&W to laser brać. Warto też się zastanowić nad takimi funkcjami jak automatyczny druk dwustronny - szczególnie przydatne jeśli coś dłuższego chcesz na próbę wydrukować.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|